Erken hamilelik belirtileri hakkında....

tatlım ben hiç inanmadım ama eşim ısrar ettı hatta beklemedım bıle alt kata indim bir baktım ikinci çizgi var şokkkk olduk yanı hemen bır test al lutfen

canım inşallah hamilesindir ama ilk 3 dk içindeki sonuca bakın diyorlar çok geçmedi değil mi ne kadar sonra 2.çizgiyi gördünüz ? bekleyince yanlış olabiliyor maksimum ilk 5 dakikayı baz alın diyorlar

yaaaaaaa baaaaakk cetrinaaam tuanabatu da adet oldum sanmışşş :44::44::44::44::44::44:

eet canımmmmmmm bak sendee test varsaa yapp istersennn olmadııı zatennn doktoraa gidicennn dimi ordaa test yapppppp canımmmmm baaklımmm ne olacakkkk iyi haberlerrr gelirr inşallahhhhh

hemennnnn gıtcem ama ellrım falan bır kendıme hakım olamadım kı zangır zangır tıtrıyorum hala şoktayım ben ızın alıp gıtcem dua ettttt bana tamam mı tatlımm evet guzel bır anı olcak mucizeee bebk olcakk

ayyy sağolll canımmm :) moral olduu sen de şimdi böyle söyleyince :) ne bilim iştee normall değilll ya böyle görmek bazen panik oluyorum :))) gelsinnn artıkkk ama yaaaa :)

glcekkk annesiiiiiii coktaa sevecek seniiiiiii. cok tatlı bi bebeişiinnnn olacakkkkkkkk:) annesineee malumm oluyorrrrr demekkiii oylee cok tatlııı olacakkkkk kiiiiiiiii onu sevmelereeee doyamıcaksınnnnn

ccanımmm benimmmm tütremeee sakinnn olllll guzell haberrr almaya gidiyorsunnnn inşallahhh duaa edcemm sanaaaaaaaaaa amamaaaaa gitttt gell de sonuucuuu soylee bizee gec kalmaaaa

glcekkk annesiiiiiii coktaa sevecek seniiiiiii. cok tatlı bi bebeişiinnnn olacakkkkkkkk:) annesineee malumm oluyorrrrr demekkiii oylee cok tatlııı olacakkkkk kiiiiiiiii onu sevmelereeee doyamıcaksınnnnn

kurbann olurumm bennn onaaaa yaaaaa :))) muckk muckkk tutupp sert sert öpmek istiyorum böylee sesli sesli :))) kokalaya koklaya :) ayyy cetrinaaa hadii sende yetişşşş yaaaaaaa inşallah bu ay alcazz haberiniii canımm sen nerdesinn özelden yazsana bana

canım inşallah hamilesindir ama ilk 3 dk içindeki sonuca bakın diyorlar çok geçmedi değil mi ne kadar sonra 2.çizgiyi gördünüz ? bekleyince yanlış olabiliyor maksimum ilk 5 dakikayı baz alın diyorlar

ilk beş dakıka içinde çıktı yanı öyle saatler geçmedı önce inceydı sonra kalınlaştı yanı ıkıncıde çıktı hayırlısı olsun ama daha öncekı testlerım gunlerdır duruyo ve hala tek çizgi yanı onlar o kadar bekledı çıkmadı bu nıe çıksın yın eaynı marka bır fıkrınn var mıı güzell annişşşş

daha bir şey belli değil canımmmm sadece silik çıktı ikinci çizgi ama direk göze çarpıyo yanı adet değilsede kanama oldu belkıde düştü offfff şu vakıt gelsede gıtsem kan versemm

kötü düşünme canım benim yaaa silik çıkanlar genelde hamile çıktı sende iyi düşün iyi olsunnn hadi güzel haberlerle gell inşallahhh

kızlarrr günaydınnnn..
ben geldimmm..

nasılsınızzz??
dün giremedim hiçç.. ama çok şükür bebeğimin kalp atışlarını duyduk :)
çokk mutlu oldumm ağladımm..bu çok güzel bir duyguu..
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah :)

CAnımmmm hadi koş koşş hayırlı haberlerle gel inşlhhhhh

canımm günaydınnn görmedimm yazdığınıı yokkk bebeğim zararlıı değilll olur mu öyle şeyyy :) rahatt olunn

ya ne bıleyım canım dun akşam ilşki olduda
napcamızı bılemedık ya bışey olursa dıye korktuk
dusunurken yarısı ıcerı yarısı dısarı cıktı

canım benimmmmmm amin aminnn inşallahhhhhhhhhhhh olurrr canımmmmm benimmmmm:) anne duasınaa ihtiyacımmmmm varr cok teşekkür ederimmmmmm...mıncıracakkk annesiiibi güzell obebegiii ayyyy evdeeeee bi oyuncagınnn olcakk sana muhtaccc sendennn nefess alan tatlımı tatlııı bi cannnn bi bebekkkk annesiiiiiiiii

ramelllllllllllllllllllllllllllllll ::))))

çoook sevindimmmmmmm :)) ikiz bebişş geliyorrrrr inşallahhhhh :)))
ay nasıl mutlu oldum anlatamammmm..
tebikler tekrar canımmmm :))

gözün aydınnn canımm :))) aminnnnnnnnnnn

o zamannnn tammm canımmm bebişşş geliyorrrrrr inşallahhhh :))) hadi bakalım bu gün kann verrr :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…