Erken hamilelik belirtileri hakkında....

yaaa sebzelerden de mi miğden bulanıyor senn abartmışsınn canım ya :) ben çok şükür bu kadar olmadımm valla eşimmle ne yapardım bilmiyorum benim miğdem bulansa yemek yemeyeceğim ve evde 3.dünya savaşı çıkardı heralde :)
Ole oluyoo canım bilmiyorum ki :)

evde domastes yoktuu cunku görmekk bile istemiyorumm diyee almadımm dun aksamm hava almaya cıkardıı eşim beni markete gittik evde domates varmı dedi yok dedimm aldı poşetii seçiyoo sımdı banada seç diyoo ben görmeye dayanamıyorum resmen marketi gözm kapalı gezdm :) yaa gercekden zor ibişeyy bıde bende halsızlık var cumadan berıı bugun cok ıyımm hafta sonunaa göre uzun süren bişey degildir inşş bıde dun dogalgzıı yakmadımm ev sıcak dıyeee esım akşama dogruu yakmış kapat dıye bagırdım bugunde açmadım daha

canım zaten mewsımın sebzesı olmayan bışey yeme bence cunku hormonlu oluolar

oyle yaptım canım benimmm:) aama tamam sözünden cıkmıcam sozzz:) baaklım 6 gun sonraa ne olacakkkkk az kaldı yaaa:)aslında ümitsizlik deil canım yaa biraz korku oda ya tutmazsa olmadıı adet olursam başka dr a gidip daha teferruatlı baktırcammm yani pes etmicem asla..zaten esimeee dedim oda kızdı bana olmazz pes etmiceksin olmaz oyleee olmadııı oturup ağlamak olursanda ben bakıcam sna senle ilgilencemm karnın agrıcak sana sıcak birseyler yapacam adet olman da iyi seninleeee ilgilencemmm cok hemde:)dedi onda biraz mutlu oldum:KK16:

canımm olmayada bilirrrr ama bunu şimdi düşünmeeee helekii yumırtlama dönenminde hiççç düşünmeyeceksin sabah uyandığıda elin göbüşündee uyannn :) valla bak ben ilkini yaptım sanki tutmuş gibi davranıyordum halbuki o değil 2.tutmuş :) ama belkide öyle düşünmemin etkisi olduu :) evettt regl olmakta kötüü değilll yenii aya hazırlıyorrr senii :) bakk ne güzell kocanda sana bakacak senii şımartacakkk ohhh ne güzelll daha ne olsunnn :) stresten uzakkk güzell düşüncelerrr :)

canım kontrolü varmısss galiba gecmedii cok merakk etti herkes onuuu gelirr inşallah güzel haberler verir bize

hımm öyleee yazınca bende korktum geçmişide okumadım çünkü işi vardır yoğundur birde kontrole gittiyse ancak yetiştiri işlerini

canımm olmayada bilirrrr ama bunu şimdi düşünmeeee helekii yumırtlama dönenminde hiççç düşünmeyeceksin sabah uyandığıda elin göbüşündee uyannn :) valla bak ben ilkini yaptım sanki tutmuş gibi davranıyordum halbuki o değil 2.tutmuş :) ama belkide öyle düşünmemin etkisi olduu :) evettt regl olmakta kötüü değilll yenii aya hazırlıyorrr senii :) bakk ne güzell kocanda sana bakacak senii şımartacakkk ohhh ne güzelll daha ne olsunnn :) stresten uzakkk güzell düşüncelerrr :)

tamam cnaım benimm oylee dusunecemmm olumlu düşünecemmmmmm ama haftaa sonu bakalım ne olacakkkk:) buarada ben 26 sını cumartesi biliyordum pazar gunuymuş:)uzadıkcaaa uzuyor gunlerr sanki canım benimmm:) cok saol Allah razı olsunnnnnnnnn içim rahatladı sen oyle konusunca inşallah adet olmam pazar gunu güzel bi haber veririm sizeeee olmasada onumuzdeki ay için yineeeee çalışmalara devammmm:KK16::KK16::KK16:

hımm öyleee yazınca bende korktum geçmişide okumadım çünkü işi vardır yoğundur birde kontrole gittiyse ancak yetiştiri işlerini

oyledirr inşallah canım yarın gelir guzell habelre kubrakk annede fbcan annede tutkumuzda daha iiyi olsun inşallah:KK16::KK16:

tamam cnaım benimm oylee dusunecemmm olumlu düşünecemmmmmm ama haftaa sonu bakalım ne olacakkkk:) buarada ben 26 sını cumartesi biliyordum pazar gunuymuş:)uzadıkcaaa uzuyor gunlerr sanki canım benimmm:) cok saol Allah razı olsunnnnnnnnn içim rahatladı sen oyle konusunca inşallah adet olmam pazar gunu güzel bi haber veririm sizeeee olmasada onumuzdeki ay için yineeeee çalışmalara devammmm:KK16::KK16::KK16:

yaaaa cetrinnaaaa o leke gelmezsee cuma günüü testt yapacaktınnn unuttun muu :) ama söz verdin kiii :)))) sözdnn dönülmezkiiiii :))) bir şey olmazz kuzumm günler çok çabuk geçiyorrr benimde cuma günü kontrolümm varr :) benm içinde geçmiyorrr :) senn hepp mutluuu ol güzell şeylerrr düşünnn bakk bu ay olacakkk allahınn izniyle gör bakk :)))

kuzumm deneyeceksin şansını açık açık söyleme gece yanaş işteee bu gün yumurtlama günü falan de iştee

ama değil şuan akıntım yok :))) ya yapamam kız ayıp boşver olucağı varsa olur olmazsada bırdahakı ay doktor kontrlnde yapmayı düşünüyorum napıyımmm :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

ama değil şuan akıntım yok :))) ya yapamam kız ayıp boşver olucağı varsa olur olmazsada bırdahakı ay doktor kontrlnde yapmayı düşünüyorum napıyımmm :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

kızzz kocann o sennn ne ayıbııı deliye bakkk :) senn dene şansını bir bişeyy olmazz

X