Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım benm belim bacaklarım ve kasığım ağırıyor yumurtlama zamnında böyle oluyor mu? dizden yumarı ağıryor

yuumurtalanma sırasında oyle agrılarr olabilir diye biliorum canım tabi ben hamile deilim olmadım :KK43: am bildgim kadarıyla bunlar yumurtalanma belirtileri arasında var kasık ve bel ağrısı yada bacaklarda çekme ağrısı..inşallah bu ay sende güzelll haberler vercen bize:KK16:

yuumurtalanma sırasında oyle agrılarr olabilir diye biliorum canım tabi ben hamile deilim olmadım :KK43: am bildgim kadarıyla bunlar yumurtalanma belirtileri arasında var kasık ve bel ağrısı yada bacaklarda çekme ağrısı..inşallah bu ay sende güzelll haberler vercen bize:KK16:

inşlh be kuzum daha varrrrrrrrrrr :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: adete yakın öğrenilir anca çok merak ediyorum ne olucağına..

inşlh be kuzum daha varrrrrrrrrrr :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: adete yakın öğrenilir anca çok merak ediyorum ne olucağına..

yalnız deilsinn canımmm tumm anne olmak isteyenler de heycan varrr hatta herkess sonucu bir an once almak istiyor ama mecbur beklicezz beklerkende burda birbirimize destek olacaz:KK16::KK16: vee inşallah bu ayda bu sayfada güzel hamileee haberleriii olur:KK16::KK16::KK16:

kübram musmutlu umut dağıtan anniş okumktn cvp vrmdm canım umutlym sen benim umtsuzum ddğme bkma elim karnımda bekltmycksn hemen glcksn annene dyrm .d ters tepki yapsn rahat oluym diye adet olucm dyrm mutluym bu ay olcak olmasada dğer ay oluck:KK16:

canımmmm umutsuzluk olmasın hiiiçç.bak ne güzel düşünüyorsun..reglde olsan diğer ay varr..bu rahatlık önemlii..
olacak inşallah Allah'ın izniyle :KK66:

yalnız deilsinn canımmm tumm anne olmak isteyenler de heycan varrr hatta herkess sonucu bir an once almak istiyor ama mecbur beklicezz beklerkende burda birbirimize destek olacaz:KK16::KK16: vee inşallah bu ayda bu sayfada güzel hamileee haberleriii olur:KK16::KK16::KK16:

inşlh canım elimden gelen herşeyi yapıyorum ve herkes yapıyor inşlh alırız mutlu haberleri inanıyorum ama sabretmek zor zor

Şimdi iyi canım mide bulantılarım vardı bitti çok şükür bomba gibiyiz :) sizin nasıl gidiyo durumlar

ohh kurtulmuşsun çoook sevindimm :))
bende yeni yeni başladı bulantılar..sadece sabahları yoğun oluyor..
pek bunaltmıyorum kendimi ki artmasın iyice :)

canımmm benimm yazdıklarınızzıı okuyodum hepsini okuyamadım ama ogledennn sonrrraaa burdayımmm gel olur mu konuşalım birazzz kocamannnnnnnn opuldumm hadiiiiii yenimizzi doyurr sennde iyii beslen gel annesi:KK16::KK16:

geldimmm minikimmmmmmmm :))
doydum hatta çatlayacağımmm :)) hoş pek de yiyemiyorum ama sanki çok yemiş gibi hissediyorum :)

inşlh canım elimden gelen herşeyi yapıyorum ve herkes yapıyor inşlh alırız mutlu haberleri inanıyorum ama sabretmek zor zor

inşallah bu ayyy o güzell hebrleriii alırızzzz Allah ım kimsenini emeğini umutlarını boşa çıkarmasın inşallah:KK16::KK16:

Sanasa afiyettnolsunn canım yarasinn cabucak büyüsün :))

belkii karin dan duyulma canm benim senin kesen kc mm di o gun :)

Ben 7+1 günlükken duymuştum canlar sizde duycsınız ve gözlrtiniz dolcak annişlrr :)

canlarımmmmm :) ben pazartesi duyacağımı düşünüyorum.doktorum öyle demişti çünkü :)) şimdiye kadar çok iyi yönlendirdi beni :)
tutkum ben gittiğimde kesem 13 mm di.
şimdi nekadar olmuştur bilmiyorum hiç :)

arkadaşlar aranıza yeni katıldım.ve bir konu da benden daha tecrübeli olan arkadaşlara danışmak istiyorum.en son 18 aralık ta adet başlangıcım.babaannemi toprağa verdiğimiz gün iki test yaptım(salı) soluk bi çizgi çıktı ikisinde de.dün kan testi yaptırdım.33.64 mIU/mL beta hcg çıktı.hesaba göre 4. hafta.sorum şu; 1- kesin bebişmi geliyor?
2- cevap evet ise değer 4. hafta için düşük mü?
şimdiden teşekkür ederim

canım değerin bence hamile olduğunu gösteriyor ama 4 haftalık değer için düşük.anca iki haftalık olabilir :KK66:yani daha çok küçük bir bebişin varr :KK66:

geldimmm minikimmmmmmmm :))
doydum hatta çatlayacağımmm :)) hoş pek de yiyemiyorum ama sanki çok yemiş gibi hissediyorum :)

olsun annesiii ara ara az az ama sık sık yee olur muuu birden yuklenmee midenee..ohhhh simdii bebişinn icede mutluuu doydu yaa:KK16::KK16::KK16::KK16: afiyett olsunnnn saanaaaaa fasulyecikkkkkkkkk:KK16::KK16:

ohh kurtulmuşsun çoook sevindimm :))
bende yeni yeni başladı bulantılar..sadece sabahları yoğun oluyor..
pek bunaltmıyorum kendimi ki artmasın iyice :)

çok yorma kendini dikkat et çok dikkat et kendine riskli dönemler biliyosun Rabbim sağlık versin bebişlerimizede bizlerede :KK70:

olsun annesiii ara ara az az ama sık sık yee olur muuu birden yuklenmee midenee..ohhhh simdii bebişinn icede mutluuu doydu yaa:KK16::KK16::KK16::KK16: afiyett olsunnnn saanaaaaa fasulyecikkkkkkkkk:KK16::KK16:

haklısın canımm :) ara öğünü meyve ile geçiriyorum :) vitamin olsun diye :) ki meyve yeme alışkanlığım yoktur aslında :))
evet mutluu..hele senin gibi tatlı pozitif bir teyzesi olduğu için daha da mutluuuu :))
valla fasülye olmuş mudur ki cetrinamm :)))

arkadaşlar aranıza yeni katıldım.ve bir konu da benden daha tecrübeli olan arkadaşlara danışmak istiyorum.en son 18 aralık ta adet başlangıcım.babaannemi toprağa verdiğimiz gün iki test yaptım(salı) soluk bi çizgi çıktı ikisinde de.dün kan testi yaptırdım.33.64 mIU/mL beta hcg çıktı.hesaba göre 4. hafta.sorum şu; 1- kesin bebişmi geliyor?
2- cevap evet ise değer 4. hafta için düşük mü?
şimdiden teşekkür ederim

evet canım değerin çok düşük ben 5 haftalıkken 2860.7 çıkmıştı çok düşük seninki hatta yerleşme sürecindede olabilir yani değerin var gösteriyo bi doktora gösterseydn keşke bu durumlarda sonucu göstersen iydi ama 4 haftalık mümkün değil tatlım

çok yorma kendini dikkat et çok dikkat et kendine riskli dönemler biliyosun Rabbim sağlık versin bebişlerimizede bizlerede :KK70:

çok yormuyorum zaten canım..işim oturarak olduğu için :) hep pc başındayım diyebilirim :))
bebişim rahat ama sanırım bazen uzanmamı istiyor çünkü yorgunluk çöküyor bazennn..yatmadan da geçmiyor :KK43:(
aminnnn canımmm aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn

haklısın canımm :) ara öğünü meyve ile geçiriyorum :) vitamin olsun diye :) ki meyve yeme alışkanlığım yoktur aslında :))
evet mutluu..hele senin gibi tatlı pozitif bir teyzesi olduğu için daha da mutluuuu :))
valla fasülye olmuş mudur ki cetrinamm :)))

teyzesiii sevisnnnn onuuu:KK16: olmusturr tabiiii annesi onaa iyi bakıyorrrr :KK16::KK16:benimdeee pek meyve sevidgim söylenemez ama bir haftadır falan yemeye başladım aslında tatlarıda fena deilmiş:KK52::KK52: canım mide bulantın falan olursa yoğurt ye olur mu yada tuzlu seyler iştahını açmana yardımcı olurr..gerciii sen bebisinee cokkk iyi bakıorsun benim deememe gerek bile yok:KK16::KK16:

çok yormuyorum zaten canım..işim oturarak olduğu için :) hep pc başındayım diyebilirim :))
bebişim rahat ama sanırım bazen uzanmamı istiyor çünkü yorgunluk çöküyor bazennn..yatmadan da geçmiyor :KK43:(
aminnnn canımmm aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn

çalışıyosan biraz zorluk olur ama olsun canım birazcık tabi eskisi kadar dinç olamazsın annesi yorgunluk veriri o sana şimdik ben evde olduğum için bol bol dinleniyorum akşamları geziyorum sürekli yatmak dinlenmekte iyi dğeil tabi folik asit kullanıyosun dimi

teyzesiii sevisnnnn onuuu:KK16: olmusturr tabiiii annesi onaa iyi bakıyorrrr :KK16::KK16:benimdeee pek meyve sevidgim söylenemez ama bir haftadır falan yemeye başladım aslında tatlarıda fena deilmiş:KK52::KK52: canım mide bulantın falan olursa yoğurt ye olur mu yada tuzlu seyler iştahını açmana yardımcı olurr..gerciii sen bebisinee cokkk iyi bakıorsun benim deememe gerek bile yok:KK16::KK16:

bende hamile olduğumu öğrenmeden bi buçuk hafta önce deli gibi tatlı yiyordumm :)) hala daha ekşiyle pek aram yok :) tatlı olsun meyve olsun :) hepsiyle aram iyi :)
evet canım bende sabah tuzlu bişeyler yiyorum önce.yoksa midem bi tuhaf oluyor.
Allah'a şükür kusmam falan yok..
öyle deme bebeğimm herkesten her gün yeni şeyler öğreniyorum..sende de tabikiii :))
bak mesela yoğurtun mide bulantısını aldığını bilmiyordum :KK66: bundan sonra favorilerime yoğurduda ekleyeceğim :) gün içinde tüketiyorum ama sabahlarıda başlayayım :))
bebiş gelecek inşallah bu ay sendennn..

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr çok acil bişey soracam az önce lavaboya çıktım akıntı geldi akıntının içinde de kan vardı ne anlama geliyor sizce çok korktum ben yaaa ne oluyor ki ilk defa oldu öyle bişey pembe bi kan bi damladan fazla

canımmm benim de adetten 10 gün önce olmuştu böle akıntı hatta demiştim bu ay da olamadım adet de erken olcam heralde die üzülmüştüm. ne dicem bi de belki de erken yumurtladın da farkına varamadın.ayyy hadi hayırlısı inşallahhhhhhh

X