Erken hamilelik belirtileri hakkında....

öncelikle adetimin dünü geçmeye başlamıştı kasık ağrılarım vardı akıntılarım vardı ama en büyük belirtim göğüslerde dolgunluk şişkinlik ve ağrı ta 20 gün öncesinden başlamıştı adet olcam ondandır diyodum ama geciktikçe hissettimki damarlar gözüktü yeşil mavi sonra dedim hamilemiyim acaba ama çok emin değildim hemen test yaptırmadım biraz sabretttim gecikmemin 9. günü yapmıştım hemen çıktı yani en büyük belirtim göğüslerdi tabi her hamile adayında o belşirti olcak die bi kanıtta yok

teşekkür ederim canım .benimde baya kasık ağrı ve kramplarım oluyo bazen oturup ayağa kalkmak istediğimde baya şiddetli oluyo hemen doğrulup kalkamıyorum acaba üşüttüm mü diye geçiyo içimden

yok canım değilim dün ve önceki gün yumurtlama günümdü.. şimdi de akıntının içinde kan vardı uzun bişey öylee

pembe canım akıntının içinde geld i ve kasık ağrım oldu o an şimdi de kasıklarıma bişey vurdu saniyelik sanki

bebegimmmmmmm genelde yerleşmeee kanamasııı diyorlar onaa yaniii inşallah hamile kalacaksın:KK16::KK16::KK16::KK16:

yok canım değilim dün ve önceki gün yumurtlama günümdü.. şimdi de akıntının içinde kan vardı uzun bişey öylee

pembe canım akıntının içinde geld i ve kasık ağrım oldu o an şimdi de kasıklarıma bişey vurdu saniyelik sanki

bir iki damla yerleşme kanaması olurmuş bazen belki yerleşme kanamasıdır:KK49:

bebegimmmmmmm genelde yerleşmeee kanamasııı diyorlar onaa yaniii inşallah hamile kalacaksın:KK16::KK16::KK16::KK16:
ayyy sevindim ya çok sevindim :)))))))))))) inşallah canım benm bugünü değerlendiriyim mi napıyım dün ilişki olmuştu bugün de olsun mu elim ayağım birbirine dolandı
sanki bu yerleşme olayından bişeyler oalbilir hadi hayırlısı korkma kızz :KK70: güzel bişeydir Ben olmadım o kanamayı ama bir çok kişi yaşıyor Hadi bakalım :KK70:

ayyy inşallah canım ama daha erken değil mi :))) o kadr erken olur mu yerleşme kanaması

ayyy sevindim ya çok sevindim :)))))))))))) inşallah canım benm bugünü değerlendiriyim mi napıyım dün ilişki olmuştu bugün de olsun mu elim ayağım birbirine dolandı

ayyy inşallah canım ama daha erken değil mi :))) o kadr erken olur mu yerleşme kanaması

bence erken canım ama Rabbım ol deyince öyle bir olur ki çok umutlanma ama umudunuda yitirmeee hepimizn için dmiiii :KK49::KK49::KK49::KK49:

Hayirrrr umutlanmakk yokk birsuru belirtinde olsaaa umutlanmaa bosverr belki o kahve rengine ndonersee ki inss doner :) ay bende heyecanlandim:44:
bana umutlanma diyosun sen heycanlanıyosun canım nasıl oldu :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: evet Büşranın dediği gibi erken değilmi ki
bir iki damla yerleşme kanaması olurmuş bazen belki yerleşme kanamasıdır:KK49:

keşke canım inşallah

heycan yapmışsın kıyamam :KK70: canım onlarla kafanı karıştırma bakalım devamı gelcekmi onu bekle çok kafanı karıştırma sakin ol :KK70:

bana umutlanma diyosun sen heycanlanıyosun canım nasıl oldu :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: evet Büşranın dediği gibi erken değilmi ki

keşke canım inşallah

umudunu yitirme bebeğim :)) alıcaz bizde o haberleri inşlhhh ozaman senle ben hemen hemen aynı gidiyoruz kaçıncı günü bugun senn en son ne zamn regl olmuştun?

cabımmmm dun ilişki oldu mu dye sorcaktım sna bende... olmuş zaten :KK70: bugun de bunun olmasııı yerleşme kanaması gibi duruyorr bn yerinde olsam bugun yapmam birseyyy cunku oyle hissettim belki yuurtaya yerleşiyor sprm döllenme oluyor ilişkiyee girerek bunu riske atmazdım ama tabi ki sen bilirsin :)

eioiea için cok sevindimmmmmm tekrar tekrar hayırlı olsun onaaa:KK16::KK16: canım adetin gectiysee illa erken gebelik testi alman gerekmiyor cunku geçtiği gun varr ki regl döneminin ortasında yumurtalaman oluyorsa herhangi bir gebelik testinde rahatlıkla çıkar inşallah sende bugun yarın guzelll beek haberini yaazzarsın sayfaya stres yapma artık canımmm güzel olacak hersey:KK16::KK16:

alamadim zaten canimm bulamadım :KK43: dun yaptığım test negatif olunca başka yapmadım yarin da gecsin o zaman oyle yapayim amin canim benim insallah hepimiz için güzel olacak hersey

erken hamilelik belirtilerinde Tutunma (İmplantasyon) kanaması:

Döllenmiş yumurta rahminize gömülürken (implante olurken) hafif bir kanamaya sebep olabilir. Genellikle bu kanama beklenen periyod kanamasına göre daha hafif, kısa ve açık renktedir.
boyleee birsey yazıor ariverim :KK70:

alamadim zaten canimm bulamadım :KK43: dun yaptığım test negatif olunca başka yapmadım yarin da gecsin o zaman oyle yapayim amin canim benim insallah hepimiz için güzel olacak hersey

oyle yap canım sen en doğrusunu bilirsin tabiki ama bnce yarında yapabilirsin..inşallah kısa bir zaman icindeee hamile olduğunu ve pozitifi gordugunu yazarsın canım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

oyle yap canım sen en doğrusunu bilirsin tabiki ama bnce yarında yapabilirsin..inşallah kısa bir zaman icindeee hamile olduğunu ve pozitifi gordugunu yazarsın canım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım benm belim bacaklarım ve kasığım ağırıyor yumurtlama zamnında böyle oluyor mu? dizden yumarı ağıryor

X