Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Evet canm doktorun dedigini yapmayi düşünüyorum ama kesen ole dedi bebek farkli olabilir dddi yani tam olarak sonucu sali alcamm ben simdi bildiğim hesaptan gidiyimm de bebegim belki daha minnakdir :))

bunu hiç sorun yapma bana test vermişti doktor başka bi doktorda testleri yaptırmaya gittim doktor baktı bi öneki ultrasona dedi daha çok ufak falan dedim şimdi büyüdü sen baak :KK70: bizim psikolojimiz ister istemez değişiyo çok ii anlıyom seni ama bunlara takılma ben kalp atışını dinledikten sonra ilk kez 3 ayım dolunca gittim görsen nasıl büyümüş bi anda insan şok oluyo şok olduk eşimle eller ayaklar diklemiş yukarı :KK70: çok hareketliydi yani bebeğimiz içimizde büyüyo biz farkında değiliz annesi dert etme sen bildiğin hesaptan git korkma :KK70:

fiyatı nekadar canım.gerçi döllenmeye bağlı değişiyor herkesin belirtisi ama merak ediyorum işte :)bnde beklim biraz daha
20 lira canım fiyatı benim 13 ü yada 14 ü olmam gerekiyordu bugun yaptum çıktı ve çok koyu ikiside :) inşallah seninde aynı olur :)

canim adet olmadim hala şimdi disarda isim var bide eioiera nin aldığı erken gebelik testinden alacam yoksa aklimi yemek üzereyiimm :44::44:

eioiea için cok sevindimmmmmm tekrar tekrar hayırlı olsun onaaa:KK16::KK16: canım adetin gectiysee illa erken gebelik testi alman gerekmiyor cunku geçtiği gun varr ki regl döneminin ortasında yumurtalaman oluyorsa herhangi bir gebelik testinde rahatlıkla çıkar inşallah sende bugun yarın guzelll beek haberini yaazzarsın sayfaya stres yapma artık canımmm güzel olacak hersey:KK16::KK16:

20 lira canım fiyatı benim 13 ü yada 14 ü olmam gerekiyordu bugun yaptum çıktı ve çok koyu ikiside :) inşallah seninde aynı olur :)

tatlım tebrik ederim :KK70: Rabbim kucağına Almayıda nasip etsin Hoşgeldin aramıza hemen bi doktora git ama geciktirme

ben 9 gün önce kan tahlili yaptırmıştım rahatsızdım ilaç kullanmak için emin olmam lazımdı negatif çıktı.oyüzden pek ümidim yok.genelde 27 28 29 günlerde olurum.bugün 30.gün bir gün gecikti sayılır.inşallah dediğin gibi olur.:))

bunu hiç sorun yapma bana test vermişti doktor başka bi doktorda testleri yaptırmaya gittim doktor baktı bi öneki ultrasona dedi daha çok ufak falan dedim şimdi büyüdü sen baak :KK70: bizim psikolojimiz ister istemez değişiyo çok ii anlıyom seni ama bunlara takılma ben kalp atışını dinledikten sonra ilk kez 3 ayım dolunca gittim görsen nasıl büyümüş bi anda insan şok oluyo şok olduk eşimle eller ayaklar diklemiş yukarı :KK70: çok hareketliydi yani bebeğimiz içimizde büyüyo biz farkında değiliz annesi dert etme sen bildiğin hesaptan git korkma :KK70:
Doktorlar in umrunda değil ki hastasinin ne dusundugu bazilari düşüncesi z oluuoo yaa :)) ) herşey yolunda gidrr hepimiz icin ins :)

belirtileriniz nelerdi sormamda sakınca yoktur umarım bu arada unutmadan hayırlı olsun sağlıkla sıhhatle büyütmeyi nasip etsin rabbim:nazar:

hayırlı olsun canım belirtilerini seninde sorsam cevaplarmısın?:KK49:

belirtiler nelerdi tamam hamileyim diyebileceğin

öncelikle adetimin dünü geçmeye başlamıştı kasık ağrılarım vardı akıntılarım vardı ama en büyük belirtim göğüslerde dolgunluk şişkinlik ve ağrı ta 20 gün öncesinden başlamıştı adet olcam ondandır diyodum ama geciktikçe hissettimki damarlar gözüktü yeşil mavi sonra dedim hamilemiyim acaba ama çok emin değildim hemen test yaptırmadım biraz sabretttim gecikmemin 9. günü yapmıştım hemen çıktı yani en büyük belirtim göğüslerdi tabi her hamile adayında o belşirti olcak die bi kanıtta yok

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr çok acil bişey soracam az önce lavaboya çıktım akıntı geldi akıntının içinde de kan vardı ne anlama geliyor sizce çok korktum ben yaaa ne oluyor ki ilk defa oldu öyle bişey pembe bi kan bi damladan fazla

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr çok acil bişey soracam az önce lavaboya çıktım akıntı geldi akıntının içinde de kan vardı ne anlama geliyor sizce çok korktum ben yaaa ne oluyor ki ilk defa oldu öyle bişey pembe bi kan bi damladan fazla

öncelikle korkma canım dur hamilemiydin sen bilmiyorum

ariverim birsey sorcam kan derken haffif daha acık renkte ve beyaz bir akıntının içinde mi geldi oyle mi gordun

Ariverrrrr ariverimm canımmm bişeyler hatirladinmiiii ))):KK52:

öncelikle korkma canım dur hamilemiydin sen bilmiyorum
yok canım değilim dün ve önceki gün yumurtlama günümdü.. şimdi de akıntının içinde kan vardı uzun bişey öylee
ariverim birsey sorcam kan derken haffif daha acık renkte ve beyaz bir akıntının içinde mi geldi oyle mi gordun

pembe canım akıntının içinde geld i ve kasık ağrım oldu o an şimdi de kasıklarıma bişey vurdu saniyelik sanki

X