Erken hamilelik belirtileri hakkında....

çalışıyosan biraz zorluk olur ama olsun canım birazcık tabi eskisi kadar dinç olamazsın annesi yorgunluk veriri o sana şimdik ben evde olduğum için bol bol dinleniyorum akşamları geziyorum sürekli yatmak dinlenmekte iyi dğeil tabi folik asit kullanıyosun dimi

evet o yorgunluk düne kadar çok yoğun vardı :KK43: kendimi çok kötü bitkin hissediyordum.dün enerjim yerine geldi çok şükür.bugünde öyleyimm :))) alışık değilim ben enerjisiz bitkin olmaya :) iş yerinde sürekli ayaklarımı sarkıttığım için yorgunluğum oluyor ama idare ediyorum :))
evde olmak güzel ama tabi dışarı çıkman güzel bunaltır yoksa seni iyice :KK66:
evet canım kullanıyorum.hamile kalmadan bir ay önce başlamıştım :) doktorumda söyledi zaten günde bir tane içelim diye :)

evet canım değerin çok düşük ben 5 haftalıkken 2860.7 çıkmıştı çok düşük seninki hatta yerleşme sürecindede olabilir yani değerin var gösteriyo bi doktora gösterseydn keşke bu durumlarda sonucu göstersen iydi ama 4 haftalık mümkün değil tatlım
salı günü için aldım randevu ama o zamana kadar dayanamıyacağım sanırım :)

bende hamile olduğumu öğrenmeden bi buçuk hafta önce deli gibi tatlı yiyordumm :)) hala daha ekşiyle pek aram yok :) tatlı olsun meyve olsun :) hepsiyle aram iyi :)
evet canım bende sabah tuzlu bişeyler yiyorum önce.yoksa midem bi tuhaf oluyor.
Allah'a şükür kusmam falan yok..
öyle deme bebeğimm herkesten her gün yeni şeyler öğreniyorum..sende de tabikiii :))
bak mesela yoğurtun mide bulantısını aldığını bilmiyordum :KK66: bundan sonra favorilerime yoğurduda ekleyeceğim :) gün içinde tüketiyorum ama sabahlarıda başlayayım :))
bebiş gelecek inşallah bu ay sendennn..

tabiki ye canımmmm sutt degeridee lazım sizee eger sutt içmiyorsanız yoğurdu muhakkak tukentinnn...meyveye gelince hicc eksik etme hergun muhakkak ye canımmmm gucluuu bi bebişinnn olsunnn..tuzlu seyler en istahsızz olduğun zamanlardada yardımcın olurr:KK16::KK16::KK16: bende umut bir var bir yok canım ya:KK16::KK16::KK16: yani olursa Allah tan olmazsa Allah tan..:KK16::KK16::KK16: bazen tamam diyorum bazende ee yok bnce diyorum:KK17::nazar: bakalımm ne olacak 9 gun kaldı geri sayım basladıı :KK9::KK9:

tabiki ye canımmmm sutt degeridee lazım sizee eger sutt içmiyorsanız yoğurdu muhakkak tukentinnn...meyveye gelince hicc eksik etme hergun muhakkak ye canımmmm gucluuu bi bebişinnn olsunnn..tuzlu seyler en istahsızz olduğun zamanlardada yardımcın olurr:KK16::KK16::KK16: bende umut bir var bir yok canım ya:KK16::KK16::KK16: yani olursa Allah tan olmazsa Allah tan..:KK16::KK16::KK16: bazen tamam diyorum bazende ee yok bnce diyorum:KK17::nazar: bakalımm ne olacak 9 gun kaldı geri sayım basladıı :KK9::KK9:

bol bol yiyoruz içiyoruzzz :)) yarar inşallah bebişkolaraa :)
tabiki herşey Allah'tan.. inşallah iyi haberler gelecek hayırlısıyla bu ayyyy..
bu mutluluk bu azim bu tatlılık boşa gitmeyecek hele de bu kadar çalışma :))
birlikte sayalım diyeceğiim ama stres olursun..bence kendiliğinden geçsin günler..ben hiç saymadımm :)

evet minicik bir bebiş ve senin bebeşinnn :)) bence cumartesi bir daha test yaptır :)hatta bi doktorada gidebilirsin :)
en azından onun kontrolünde olmak daha iyi senin için :))

dediğin gibi yapıcam canım.dayanamıyacağım sanırım ben de.yarın doktora gidicem

dediğin gibi yapıcam canım.dayanamıyacağım sanırım ben de.yarın doktora gidicem

doktorda kan isteyip değerine bakacak ve büyük ihtimal bir bir buçuk hafta sonra gel diyebilir canım :)
şimdiden söyleyeyim de üzme kendini :) büyümesi gerek çünkü :)) daha misminicik olduğu için :)

evet o yorgunluk düne kadar çok yoğun vardı :KK43: kendimi çok kötü bitkin hissediyordum.dün enerjim yerine geldi çok şükür.bugünde öyleyimm :))) alışık değilim ben enerjisiz bitkin olmaya :) iş yerinde sürekli ayaklarımı sarkıttığım için yorgunluğum oluyor ama idare ediyorum :))
evde olmak güzel ama tabi dışarı çıkman güzel bunaltır yoksa seni iyice :KK66:
evet canım kullanıyorum.hamile kalmadan bir ay önce başlamıştım :) doktorumda söyledi zaten günde bir tane içelim diye :)

olsun canım çalışmakta iydir insan evde kafayı yiyor bazen işinle ilgilenmekte iyi çok yorma kendini yeter dikkatli ol yeter kullan kullan bende şimdi şimdi biraz azalttım artık baska vericek doktor vitamin haftaya gittiğimde zaten hap içemedim bi süre mide bulantısı yüzünden şimdi iyim çok şükür

bol bol yiyoruz içiyoruzzz :)) yarar inşallah bebişkolaraa :)
tabiki herşey Allah'tan.. inşallah iyi haberler gelecek hayırlısıyla bu ayyyy..
bu mutluluk bu azim bu tatlılık boşa gitmeyecek hele de bu kadar çalışma :))
birlikte sayalım diyeceğiim ama stres olursun..bence kendiliğinden geçsin günler..ben hiç saymadımm :)

saymayım diyorum ccanım ama aklımda olduğu için yapamıyorum zaten haftaya erken adet olursam saymaya gerek kalmıcak:nazar:
yarar oo bebişleree canımsın:KK16::KK16: dun yapmadım canım bıraktım calısmayı artık bundan sonra hani yaparız ama oyle eskisi gibi üstünde durmam gibi:KK16::KK16:

canımmm benim de adetten 10 gün önce olmuştu böle akıntı hatta demiştim bu ay da olamadım adet de erken olcam heralde die üzülmüştüm. ne dicem bi de belki de erken yumurtladın da farkına varamadın.ayyy hadi hayırlısı inşallahhhhhhh

esra naber tatlış anne :KK70:

olsun canım çalışmakta iydir insan evde kafayı yiyor bazen işinle ilgilenmekte iyi çok yorma kendini yeter dikkatli ol yeter kullan kullan bende şimdi şimdi biraz azalttım artık baska vericek doktor vitamin haftaya gittiğimde zaten hap içemedim bi süre mide bulantısı yüzünden şimdi iyim çok şükür

evet çalışmak güzell.ama insan çalışınca evinide özlüyor :) şöyle ayaklarımı uzatıp oturayımm..tvye bakayım..olmadı kitap okuyayım diyorum ama işte çalışıyoruz :)) bunada şükürr. çalışmayı seviyorum..en güzel yanı bu :)

vitamin için bu pazartesi gittiğimde testler yapacak.sanırım o sonuçlara göre hareket edecek :)
sana başladılar mı vitamine?
ne kadar oldu bulantın?çok mu bunaltıyordu seni?
bide benim karnım ağrıyor şu üç gündür?sende de oldu mu?

canlarımm, ciğerlerimm, ballarımm :)))

çok yoğunum bugünlerde giremiyorum daha çok akşamları bakabiliyorum akşam da pek kimse olmuyor :KK43:((

kübrraaa, cetrina iyi diyeyim iyi olayım kuzularım :))) bebiş iyi sanırım o büyüyor büyürken annesini bayağı yorgun düşürüyor.

baş dönmelerime çare yok :KK43:((( mide bulantılarım da hergün 1 tık artıyor farkediyorum ama iştahım birkaç gündür açıldı.Son bikaç gündür yaptığım iğneler hep morartıyo göbeğim morluklarla dolu aynada bakmıyorum oraya :KK43:

sizler nasılsınız, kübra canım inşallah kalp atışını duyarsın da bizi de sevindirirsin miniğin güzel mi güzel hatta çoookk güzel annesi :)

cetrina enerjine hastayım bebeğim bu ayki yeni annelerden biri sen olacaksınnnn :)

ariver gelmişsin çok sevindim hoşgeldinn :)))

Ramell cim keseyi görememişsin hiç üzülme bak ben de 5+3 hesaplıyodum dün için 4+5 çıktı biz üzülürsek onlar da bize kızıp büyümezler söylemesi kolay biliyorum ben de çok stres yapıyorum ama mümkün olduğunda rahat olmamız gerekiyor :KK66:

bir hamile arkadaş çıkmış bugun ismini hatırlayamadım ama :KK43: Tebrik ederimmmm, Allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin, her geçen gün sayı çoğalıyor bu ay atak beklediklerimiz kendilerini biliyorlaaarrrr :)

Ayy ne kadar çok yazdım arada kaçırdıklarım varsa kusura bakmayınız lütfen :)))

Son düzenleme:
evet çalışmak güzell.ama insan çalışınca evinide özlüyor :) şöyle ayaklarımı uzatıp oturayımm..tvye bakayım..olmadı kitap okuyayım diyorum ama işte çalışıyoruz :)) bunada şükürr. çalışmayı seviyorum..en güzel yanı bu :)

vitamin için bu pazartesi gittiğimde testler yapacak.sanırım o sonuçlara göre hareket edecek :)
sana başladılar mı vitamine?
ne kadar oldu bulantın?çok mu bunaltıyordu seni?
bide benim karnım ağrıyor şu üç gündür?sende de oldu mu?

evet testler yapıyolar ama folis asite devam dedi bana ozamanalr vitamin vermedi yeni yeni başlicaz benim bulantım 9.haftamda başladı canım geç başladı oyüzden 1 ay sürdü işşte şimdi çok yok ama ara ara yine oluyo tabi çok bunalmadım Allaha şükür sabahalrı işte kötü oluyodum okadar.Oldu canım hala var benim karın ağrıları kasık ağrısı çok iş yaptığımda bel ağrılarımda oluyo hala devam o ağrılar yani şiddetli dğil tabi hafif

iyiyim canım senden naber? valla işler yoğun da yine de bakmadan duramıyorum foruma:) senin nasıl gidiyo,ne zaman cinsiyet belli olcak?

valla benimde nasıl gitsin 3 haftadır misafirlerim gelen giden eksik olmadı sağolsunlar :KK70: bebeğin cinsiyeti belli olmuştur heralde şuan ama gitmiyorum haftaya annem gelicek memleketten onu bekliyorum onunla beraber gidicez Öğrenmeye :KK70:

çok yoğunum bugünlerde giremiyorum daha çok akşamları bakabiliyorum akşam da pek kimse olmuyor :KK43:((

kübrraaa, cetrina iyi diyeyim iyi olayım kuzularım :))) bebiş iyi sanırım o büyüyor büyürken annesini bayağı yorgun düşürüyor.

baş dönmelerime çare yok :KK43:((( mide bulantılarım da hergün 1 tık artıyor farkediyorum ama iştahım birkaç gündür açıldı.Son bikaç gündür yaptığım iğneler hep morartıyo göbeğim morluklarla dolu aynada bakmıyorum oraya :KK43:

sizler nasılsınız, kübra canım inşallah kalp atışını duyarsın da bizi de sevindirirsin miniğin güzel mi güzel hatta çoookk güzel annesi :)

cetrina enerjine hastayım bebeğim bu ayki yeni annelerden biri sen olacaksınnnn :)

Ramell cim keseyi görememişsin hiç üzülme bak ben de 5+3 hesaplıyodum dün için 4+5 çıktı biz üzülürsek onlar da bize kızıp büyümezler söylemesi kolay biliyorum ben de çok stres yapıyorum ama mümkün olduğunda rahat olmamız gerekiyor :KK66:

bir hamile arkadaş çıkmış bugun ismini hatırlayamadım ama :KK43: Tebrik ederimmmm, Allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin, her geçen gün sayı çoğalıyor bu ay atak beklediklerimiz kendilerini biliyorlaaarrrr :)

canımmmmmmmmmmm hosgeldinnn tahminn ettiim yogunnsunnnnnn diyee yazılarımdaaa sen olamsannnda sen varmışsın gibi konustum:KK16::KK16::KK16::KK16: bebişlee iyi olamnızaaa cokkkk sevindimmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16:annesini de yormıcakk artıkkk mide bulantısı falan heppp o fasulyeciktennn sana nazzz yapıyor annesiiii:) eeee bulmussss tutnumusssss tatlı annesineee onaa naz yapmıcakta kimeeee yapacakk:KK16::KK16::KK16: amam cokkkktaa yormaa kendiniii olurmu seninn cok yorulmaman lazımmm:KK16::KK16::KK16:buarada gecmiss olsun canımmmmm oo morluklarr geçecek sen hcc bakmaa onlara takmaa herseyyy ebbeginn için saglıklıııı olsun diyee canm:KK16::KK16:

kızlar eşim geldi konunun en heycanlı yerinde aniden çıkmak zorunda kaldım neyse ki gitti :)))))

bence erken canım ama Rabbım ol deyince öyle bir olur ki çok umutlanma ama umudunuda yitirmeee hepimizn için dmiiii :KK49::KK49::KK49::KK49:
evet canım hem umutlandım hem umutsuzlandım ikisi aynı anda ama iilk defa oluyo şaşırdım:)))
heycan yapmışsın kıyamam :KK70: canım onlarla kafanı karıştırma bakalım devamı gelcekmi onu bekle çok kafanı karıştırma sakin ol :KK70:
devamı gelmeli mi yokssa gelmemeli mi canım kasık ağrım var şuan sağ taraftaaa
umudunu yitirme bebeğim :)) alıcaz bizde o haberleri inşlhhh ozaman senle ben hemen hemen aynı gidiyoruz kaçıncı günü bugun senn en son ne zamn regl olmuştun?
evet canım ben de inanıyorum alıcaz güzel haberlerr.. bugün 11.günüm canım ama bu ay erken yumurtladım ben:)
cabımmmm dun ilişki oldu mu dye sorcaktım sna bende... olmuş zaten :KK70: bugun de bunun olmasııı yerleşme kanaması gibi duruyorr bn yerinde olsam bugun yapmam birseyyy cunku oyle hissettim belki yuurtaya yerleşiyor sprm döllenme oluyor ilişkiyee girerek bunu riske atmazdım ama tabi ki sen bilirsin :)
ben de bunun cvabını merak ediyodum canım ilişkiye girmeli miyim yoksa girmemeli miyimm
Bende de oldu ya ondan heyecanlandim :))) bende de 2 gun sonra felan olmusdu adete 13 un kala
evet hatırlıyorum hatta saana yerleşme kanaması demiştim sen de çok erken olmaz demiştin:)))
erken hamilelik belirtilerinde Tutunma (İmplantasyon) kanaması:

Döllenmiş yumurta rahminize gömülürken (implante olurken) hafif bir kanamaya sebep olabilir. Genellikle bu kanama beklenen periyod kanamasına göre daha hafif, kısa ve açık renktedir.
boyleee birsey yazıor ariverim :KK70:
hımmm anladım canım hayırlısı yaa :))))
canımmm benim de adetten 10 gün önce olmuştu böle akıntı hatta demiştim bu ay da olamadım adet de erken olcam heralde die üzülmüştüm. ne dicem bi de belki de erken yumurtladın da farkına varamadın.ayyy hadi hayırlısı inşallahhhhhhh
canım erken yumurtladım bu ay zatennn:)))))))) ayın 14.de yani 8. günüm şu uzayan akıntı geldi... o günü değerlendirdik dünü de değerlendirdik bugünü boş mu geçiyim:)

oyyy bitanemmmmm :)) o morluklar üzmesin seniiiii..onlar bebiş morlukları diye düşünnn..onun iyi olması içinn..hem sürekli olmayacaksın kii..elbet bi müddet sonra bitecek o iğnelerr..
şimdi içerden bebişin diyor ki anneciğim benim için neler yapıyor benim daha sıkı tutunmam lazım ki anneme destek olayımm.. :)
o yüzdenn moral yüksekk..hem bak ne güzel keseyide gördük..şimdi sıra kalp atışındaaa :) ondan sonrada büyümesini bekleyip bizde onunla tekrar büyüyeceğiz :))

X