Erken hamilelik belirtileri hakkında....

teşekkür ederim canım .benimde baya kasık ağrı ve kramplarım oluyo bazen oturup ayağa kalkmak istediğimde baya şiddetli oluyo hemen doğrulup kalkamıyorum acaba üşüttüm mü diye geçiyo içimden

ariverim birsey sorcam kan derken haffif daha acık renkte ve beyaz bir akıntının içinde mi geldi oyle mi gordun

Bebegim twl sarjda laptopda sarji yok priz oturudugm yerde 1 tane var oda koltuga uzak birazdan tam olarak gelcemn

bebegimmmmmmm genelde yerleşmeee kanamasııı diyorlar onaa yaniii inşallah hamile kalacaksın

bir iki damla yerleşme kanaması olurmuş bazen belki yerleşme kanamasıdır

bebegimmmmmmm genelde yerleşmeee kanamasııı diyorlar onaa yaniii inşallah hamile kalacaksın
ayyy sevindim ya çok sevindim :)))))))))))) inşallah canım benm bugünü değerlendiriyim mi napıyım dün ilişki olmuştu bugün de olsun mu elim ayağım birbirine dolandı
sanki bu yerleşme olayından bişeyler oalbilir hadi hayırlısı korkma kızz güzel bişeydir Ben olmadım o kanamayı ama bir çok kişi yaşıyor Hadi bakalım

ayyy inşallah canım ama daha erken değil mi :))) o kadr erken olur mu yerleşme kanaması

bence erken canım ama Rabbım ol deyince öyle bir olur ki çok umutlanma ama umudunuda yitirmeee hepimizn için dmiiii

Hayirrrr umutlanmakk yokk birsuru belirtinde olsaaa umutlanmaa bosverr belki o kahve rengine ndonersee ki inss doner :) ay bende heyecanlandim:44:
bana umutlanma diyosun sen heycanlanıyosun canım nasıl oldu evet Büşranın dediği gibi erken değilmi ki
bir iki damla yerleşme kanaması olurmuş bazen belki yerleşme kanamasıdır

keşke canım inşallah

heycan yapmışsın kıyamam canım onlarla kafanı karıştırma bakalım devamı gelcekmi onu bekle çok kafanı karıştırma sakin ol

bana umutlanma diyosun sen heycanlanıyosun canım nasıl oldu evet Büşranın dediği gibi erken değilmi ki

keşke canım inşallah

umudunu yitirme bebeğim :)) alıcaz bizde o haberleri inşlhhh ozaman senle ben hemen hemen aynı gidiyoruz kaçıncı günü bugun senn en son ne zamn regl olmuştun?

cabımmmm dun ilişki oldu mu dye sorcaktım sna bende... olmuş zaten bugun de bunun olmasııı yerleşme kanaması gibi duruyorr bn yerinde olsam bugun yapmam birseyyy cunku oyle hissettim belki yuurtaya yerleşiyor sprm döllenme oluyor ilişkiyee girerek bunu riske atmazdım ama tabi ki sen bilirsin :)

keşke canım inşallah
Bende de oldu ya ondan heyecanlandim :))) bende de 2 gun sonra felan olmusdu adete 13 un kala

alamadim zaten canimm bulamadım dun yaptığım test negatif olunca başka yapmadım yarin da gecsin o zaman oyle yapayim amin canim benim insallah hepimiz için güzel olacak hersey

erken hamilelik belirtilerinde Tutunma (İmplantasyon) kanaması:

Döllenmiş yumurta rahminize gömülürken (implante olurken) hafif bir kanamaya sebep olabilir. Genellikle bu kanama beklenen periyod kanamasına göre daha hafif, kısa ve açık renktedir.
boyleee birsey yazıor ariverim

alamadim zaten canimm bulamadım dun yaptığım test negatif olunca başka yapmadım yarin da gecsin o zaman oyle yapayim amin canim benim insallah hepimiz için güzel olacak hersey

oyle yap canım sen en doğrusunu bilirsin tabiki ama bnce yarında yapabilirsin..inşallah kısa bir zaman icindeee hamile olduğunu ve pozitifi gordugunu yazarsın canım

oyle yap canım sen en doğrusunu bilirsin tabiki ama bnce yarında yapabilirsin..inşallah kısa bir zaman icindeee hamile olduğunu ve pozitifi gordugunu yazarsın canım

canım benm belim bacaklarım ve kasığım ağırıyor yumurtlama zamnında böyle oluyor mu? dizden yumarı ağıryor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…