Erken hamilelik belirtileri hakkında....

valla bende bilmiyorum ilk kez test aldım zaten öyle deyince bende aldım testin adı OVULA ULTRA EARLY MİDSTREAM PREGNANCY TEST yazıyo türkçesi OVULA ERKEN ULTRA ERKEN KALEM GEBELİK TESTİ pempe renkli bi kutusu var zaten eczacının diğer söylediği test anca 15 gün geçince gösteriyomuş o yüzden silik çıkmıştır belki o arkadaşın ... inşallah çıkar :)

teşekkür ederim canim benim bilgilerin icin evet haklısın o arkadasinda o yüzden hala silikti o zaman.ben simdi cok merak ettim senide guzel haberlerini bekliyorumm kuzum :KK1::KK1:

valla ben artık hiçbişey bilmiyorum yaaaa sıkıldım çok sıkıldım artık yazmıcam hiçbişeyyy olursa olur lmasada olmasın napıyım kendimi paraladım yeter yaaa yeterrr:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

azize33 evrene güzellllll,olummmluuu düşünceler yolluyoruz ve bu ay göbüşlerimizi dolduruyoruz inş :))) sen takibi yaptın çalışmalarınıda aksatmadıysan o bebiş gelecektir inş..

eioiea leylakx gizz inşallah yakın zamandaa hamileee olduğunu yazarsınızzzz az once gordum gunu geçmiş arkadastaa varrr hadiii yarın sabah ilk idrarlaa yap testiii sayfaaanın neşesinee neşe kattt dualarım siiznle:KK70::KK16::KK16::KK16::KK16:

eioiea leylakx gizz inşallah yakın zamandaa hamileee olduğunu yazarsınızzzz az once gordum gunu geçmiş arkadastaa varrr hadiii yarın sabah ilk idrarlaa yap testiii sayfaaanın neşesinee neşe kattt dualarım siiznle:KK70::KK16::KK16::KK16::KK16:

gunaydin cetrina teşekkür ederiz inşallah dedigin gibi olur sende bizde hepimiz güzel haberler veririz umarim buraya :KK16:

tamm kuzummm senn ağlamaaaa :))) var mı gerçektennn damla sakızıda koydun muu :)
tamam canım ağlamıyorum yok canım koymadım eşim sevmiyo damla sakızını :)))))
hiç sorma canım yaaa bilmiyorum napıcağımııı:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:
canım devam et ov. testlerine ama stres yapmadan ya ilişkiye de devam et testlere göre ayarlama günaşırı olsun akıntın da başlamış diyosun o zaman yakın yumurtlama tatlım sakin ol sadece...
gelecek inşallah canımm gelecekkkk :))
sen hep moralini yüksek tutt..çalışmalarınıda aksatma :KK66: inşallah iyi haberlerini alacağız :)

inşallah canım benm ya çok sağol bugün sabah içimde nedensiz bi mutlulukla uyandım çok mutluydum ama neden bilmiyorum :))) ya kızlar bişeyi merak ediyorum kasıklarımda seyirme oluyor bunun anlamı ne adet döneminde de oluyo bazen .. sabah da oldu sanki kalp atışı gibi birden hızlı atar ya onun gibi... çok merak ediyorum bunun cevabını

azize33 evrene güzellllll,olummmluuu düşünceler yolluyoruz ve bu ay göbüşlerimizi dolduruyoruz inş :))) sen takibi yaptın çalışmalarınıda aksatmadıysan o bebiş gelecektir inş..

yapıyorum canım benim dün saat 6.45 gbi akıntım geldi biraz yumurta akı gbi şefaf ii parmak arsında uzayan ama öyle fazala değil tabi demekki başlıyor bende yine ilişkiye girdim ve bu sabahta yaptım inşlhhh olur canım ama dün akşamda yaptım 2. çizgi var ama çok çok belirgin değil silikte değil okadar bugunü merak ediyorum hesaplara göre bugun yumurtlamam 30-14=16 Allahımdan hayırlısnı diliyorum bakalım neler olucak içinize ne doğuyor kızlar benim için :18::18::18::18::18::18::18:

Ben hala adet olmadim..progestan kulladim 10 gun.ondan mi gecikti ki? Kullanipta gecikme yasayan varmi?

Günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrr :))))

benim dün saat 18.00 gbi akıntım geldi biraz yumurta akı gbi şefaf ii parmak arsında uzayan ama öyle fazala değil tabi demekki başlıyor bende yine ilişkiye girdim ve bu sabahta yaptım inşlhhh olur canım ama dün akşamda yaptım 2. çizgi var ama çok çok belirgin değil silikte değil okadar bugunü merak ediyorum hesaplara göre bugun yumurtlamam 30-14=16 Allahımdan hayırlısnı diliyorum bakalım neler olucak içinize ne doğuyor kızlar benim için

benim dün saat 18.00 gbi akıntım geldi biraz yumurta akı gbi şefaf ii parmak arsında uzayan ama öyle fazala değil tabi demekki başlıyor bende yine ilişkiye girdim ve bu sabahta yaptım inşlhhh olur canım ama dün akşamda yaptım 2. çizgi var ama çok çok belirgin değil silikte değil okadar bugunü merak ediyorum hesaplara göre bugun yumurtlamam 30-14=16 Allahımdan hayırlısnı diliyorum bakalım neler olucak içinize ne doğuyor kızlar benim için

günaydın tatlım bu akşam da ilişki olsun ov testi yaptın mı saat 10dan sonra bitane yaparsın bakalım ne çıkacak akşama doğru da bitane yaparsın :)) olacak olacak hadii az kaldıııııııııııııı:KK76:

hadi inşaaalllah bu sefer tutar da hamile kalırsın canım.sabırsızlıkla onbeş gün sonrasını bekleyecez desene :))

gunaydin tatlim siz bugunde girin ilişkiye yumurtluyosun işte canimm hadi gözün aydin stres yapma ama rahat ol bugün bak stres yapmadan iliskiye girmek cok onemli hadi insallahh güzel haberler vereceksin bize bu ay :KK16:

gunaydin tatlim siz bugunde girin ilişkiye yumurtluyosun işte canimm hadi gözün aydin stres yapma ama rahat ol bugün bak stres yapmadan iliskiye girmek cok onemli hadi insallahh güzel haberler vereceksin bize bu ay :KK16:

İLİŞKİMDE HİÇ AKLIMA GELMİYOR Kİİ :))))) inşlh öyledir yumurtluyorumdurrr

bugün güzel bir gün olsun hepimiz içinnn :KK66:
yeni umutlar yeni heyecanlar yeni güzel haberler duyalım inşallahhh :)

ramelllll gel artıkkk ne yaptın doktordaa?meraktayım dünden beriiii :)

ariver'ım canım benimm bugün mutlu uyanmışsın..çoook sevindim.inşallahhh hep böyle uyanırsın..içindeki umudu kaybetme bebeğimmm..o seninle büyüsün ki yerini bebiş alsın inşallah.. :) anlattığın atışı ben bilmiyorum canım :KK43: ama sen takılma onlara boşver..güzel şeyler düşünn güzel olsunnnn herşeyin inşallahhh :)

özgemm minik kuşumm günaydınn :) kahvaltını yaptın mı?bebişkon napıyorr :)) benim için sev onu :)

tutkummmm misminicik annişimm günaydınnn :) bulantın ne durumdaa?? bulantın olduğunda ağzına tuzlu bişeyler at hemen rahatlatıyorrr :KK66:) doktorum söylemişti...yaptım ve cidden rahatladımm:)

büşrammmm bebişimm günaydınn..:) ovülasyonu testine çok takılmaa..sen vücudunun sana gösterdiklerine dikkat ett..artık yumurtlama zamanın..bu hafta çalışmalar full gaz devammmm :)))) ayrıca umutsuzluk yoook ve bebiş düşünmee bırakk bu ay kendiliğinden olsunnn :KK66:

angeltavşan'ım canımmmm :) günaydın :) bugün nasılsın?dünkü umutsuzluğun geçti dimiiii? her zaman umut vardır canım benimm :KK66:

esroşummmmmm günaydınnn :)) minik oğluşumun güzel annesii napıyor bugünn?? oğluşuma söylee onuu seviyorummmmm :))

Fbcan ım bebeğimm günaydınnnn :)) bugün minnak bebişin napıyorrr?? iğneleri aksatmaa sakınnn...her iyi haberini duyduğumda kendime olmuş kadar çok seviniyorum..o göbüşündeki bıdığıda yerimmmmmmmmmmmm :))

veee diğer kızlarrrr günaydınnn hepinizeee :)) bugün nasılsınızzz?? hepinize umut dolu günlerrr..

X