Erken hamilelik belirtileri hakkında....

hamile sayııs artınca site boşaldıı uykucuyuz biz yaaa :) ben 11 de çıktım 3 buçukta geldim şuna bakk :)

bebeiştenn annesiii iyi gelişiyorlar yaa anne karnındaaa uyku yapıolarrr diye biliyorummmm uykunuzzz gelinnce hemen yatınn dinleninnnnn bebekk uyu annnecikkkk uyucamm dşyorrr icerdenn:)

tatlım mesajına cvp verdm mesaj kutuna bakabilirsin:=

ne güzel canımm anlayışlı bir yöneticinin olması, benimki hiç öle değil elinde olsa daha şehir dışına bile yollayacak herşeye
sevindim senin adına kuzumm.
evet zaten senin bebişin güzel olurkiiiii

yok canım hala isim karar veremedik,askıya aldık bi müddet:):)

afiyettttt olsunnn birde sıhhatler olsunnnnnn iyi yapıorsun canımmm bnde biraz evi toplayıp yemek yapacammmmm tabi popomu yine kaldırırsam

saoll canımmm benm canım bu günn zeytinyağlı barbunya istediiii :))) yemek menüsü hazır aklımda :) artıkk hiç zorlanmıyorum bu gün ne yesek diyeee :) kaldırrr popişii harekett lazımm ama çokk yorma kendinii :)

KIZLAR dün çizgim çok belirsizdi yine silik ama düne göre belrgn anlamıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

azizemm senden tekk ricammm su ovulasyoonn sonuclarınııı artıkkk takma kafanaaa ilişkinee girrr ve sakınnn aksi seyler düşünme..cunku ters düşünceler bile etkiliyor herseyi rahat olsun icinistersen hergun istyersen bir gun var birgun yok gir ilişkiyee canım benim ama testlere artık kafa yorma

bebeiştenn annesiii iyi gelişiyorlar yaa anne karnındaaa uyku yapıolarrr diye biliyorummmm uykunuzzz gelinnce hemen yatınn dinleninnnnn bebekk uyu annnecikkkk uyucamm dşyorrr icerdenn:)

acabaaaaa :)) doğrumu buuu kendi uyumak için bizide mii uyutuyorrr :)) afacana bakk yaaa lenn sıpa döverim senii ha :)

hadiiiii yaaaa canıdaaaa cekermişşş anneninnnnnn afiyetler olsun sana...2 dakkaya kalkıyorum canım yalnız size sormak istediğim bir soru var benim

benm de canımı çektrdin canım :))))))))))))

caımmm yaa benimmm ya mesajj kutusunda sorun mu var bilmiyorummm yok gorunmuyorr mesajj baktım ama yokkk sadece alıntılar var

ariverrr canımm hoşş geldin sabahh üzdün bizi neden öylee dedinnn sen diyordun derslerimm varr pek giremeyeceğimm diyeee kuşumm kırılacağınn bir durum yok ortada
ya biliyosunuz zaten ben çok kırılganım kırıldım işte bi kaç kişiye yazdım cevap gelmeyince üzüldüm sen de takmıyosun zaten beni((
hımmmm çokkk güzell oluyorrr ama :))) sende al yapp tam mevsimii baklagiller zamanıı :)
evet ya yarın yapıcam canım :)) bugün menüm var:)))))))
caımmm yaa benimmm ya mesajj kutusunda sorun mu var bilmiyorummm yok gorunmuyorr mesajj baktım ama yokkk sadece alıntılar var

sorun değil canım alıntılardan karışıyo artık zaten anlamıyorum valla

evett sanırım ben aşeriyorum :) sorrr bebğimm

tek bir seyi merak ediyorum cevabını alıyım cıkıpp yemeğimi yapacammm sozz canım yaa simdi siz anneler daha iyi bilrsiniz..aklıma su takıldı simdi sonuçta ya tuttu ya tutnamadı bu ay benim ovulasyon bitti ben bu saatten sonraa ilişkiyee girmeye devam ediyim mi etmeyimmm yani tutmuşsa ovulasyondan sonraa girmem zarar verirmiki acaba..yani soyle diyim olmuş bir yumurtalanmaya yeni diye ilişkinin zararı olur mu =????? hepinizden cevap bekliyorum ona gore hareket edecem artık

Bebişlerimmmm ben çıkıyorum şimdilik çıkışa kadar elimdeki işi yarılayım,öpüyorumm hepinizi,inşalla yarınnn görüşürüzz annecikler,anne adaylarııı,hepiciğinizi seviyorummmm.muahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…