Erken hamilelik belirtileri hakkında....

dikkat et kendine ve bebişe cnım kolay gelsin öpüldün:)

kendinee ve bebeginee cok iyi bak canım iiyaksamlar tekrar gorsmk uzere

kuzumm olur muu öylee şeyyy o sitenin kafayı yediği dönemden bahsediyorsunn senn bende bazı sayfalara giremiyordum direk sayfa atlıyorduu herkes birbirine kızdıı o zaman :))) bende kızıyorum kızlara bazennn beni neden dışlıyorsunuz diyorum :)))) kuzumm biz bak ne zamnadan beri bir aradayız her şeyi beraber burda konuşuyoruz neler nelerrr değil mii :) o yüzdenn öyle küstüm ben demek olmazz bazen aklımız karışık dalgında olabilir görmemiş olabilirz biz senii çokk seviyoruz ve sennle ilgilenmeme gibi bir şeyimiz olamazzzz tamm mıı minnakk anne adayıı

bebeğimm zararı olmazzz hem daha 10 günn varr kimse bilmiyorki herkes devam ediyor şöyle yap o zaman senn ovalasyon yeni bitti cumartesiye kadar ara ver cumartesi başlarsın o da o zamana kadar tutunmuş olur :) 4 günde falan yerleşiyorlar

muck muckk muckkk bebişin kontolünü atlamayınnnn tıtttt tıtt oğluşuma iyi bakkk :)

Kizlar bugunku Busra ovulasyon testimizzz :)

Eklentiler

• $IMG-20140115-WA0001.jpg
    14,9 KB · Görüntüleme: 28
Cetosumm bizde farkinda olmadan yapmisiz kii kac kere hemdee :)) ) doktor bana yapabilirsiniz dedii

tamam canım tamam sen de ilgilen vallah ağlarım sonra:))))))9
Yok canim uyumaya çalışıyorum yaa bi uyuyasim vaarr bi yokk :)) evde sut az varmış gittim aldım bu sefer de hevesim kacti:)))
üşengeç anne seni :)))))))))))99
ariverrr bunu demeyecekktinn allahımm nasıll canımm çektiii hemennn annemm gelsiinnnn
ayyy canım bende var gl ye :)) Allahım artık burda yemek konusu konuşamyız heheh:)
Kizlar bugunku Busra ovulasyon testimizzz :)

koyulaşmaya başlmış yavaş yavaş yumurtlama yakın canım:)))))))))))

Yapcamm birazz uyumdaas:))))

sanki diğerleri daha belirgindi yaa kafam çorba oldu valla heee bi çıkıyor bi çıkmıyor

tamm kuzummm senn ağlamaaaa :))) var mı gerçektennn damla sakızıda koydun muu :)

tamam canım oyle yaparım dediğin gibi olur hem en azından sonuna kadar calıstım derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…