Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Bebişlerimmmm ben çıkıyorum şimdilik çıkışa kadar elimdeki işi yarılayım,öpüyorumm hepinizi,inşalla yarınnn görüşürüzz annecikler,anne adaylarııı,hepiciğinizi seviyorummmm.muahhhh

dikkat et kendine ve bebişe cnım kolay gelsin öpüldün:)

Bebişlerimmmm ben çıkıyorum şimdilik çıkışa kadar elimdeki işi yarılayım,öpüyorumm hepinizi,inşalla yarınnn görüşürüzz annecikler,anne adaylarııı,hepiciğinizi seviyorummmm.muahhhh

kendinee ve bebeginee cok iyi bak canım iiyaksamlar tekrar gorsmk uzere

ya biliyosunuz zaten ben çok kırılganım kırıldım işte bi kaç kişiye yazdım cevap gelmeyince üzüldüm sen de takmıyosun zaten beni:KK43:((

evet ya yarın yapıcam canım :)) bugün menüm var:)))))))

sorun değil canım alıntılardan karışıyo artık zaten anlamıyorum valla

kuzumm olur muu öylee şeyyy o sitenin kafayı yediği dönemden bahsediyorsunn senn bende bazı sayfalara giremiyordum direk sayfa atlıyorduu herkes birbirine kızdıı o zaman :))) bende kızıyorum kızlara bazennn beni neden dışlıyorsunuz diyorum :)))) kuzumm biz bak ne zamnadan beri bir aradayız her şeyi beraber burda konuşuyoruz neler nelerrr değil mii :) o yüzdenn öyle küstüm ben demek olmazz bazen aklımız karışık dalgında olabilir görmemiş olabilirz biz senii çokk seviyoruz ve sennle ilgilenmeme gibi bir şeyimiz olamazzzz tamm mıı minnakk anne adayıı :KK54:

tek bir seyi merak ediyorum cevabını alıyım cıkıpp yemeğimi yapacammm sozz canım yaa simdi siz anneler daha iyi bilrsiniz..aklıma su takıldı simdi sonuçta ya tuttu ya tutnamadı bu ay benim ovulasyon bitti ben bu saatten sonraa ilişkiyee girmeye devam ediyim mi etmeyimmm yani tutmuşsa ovulasyondan sonraa girmem zarar verirmiki acaba..yani soyle diyim olmuş bir yumurtalanmaya yeni diye ilişkinin zararı olur mu =????? hepinizden cevap bekliyorum ona gore hareket edecem artık:KK16::KK16:

bebeğimm zararı olmazzz hem daha 10 günn varr kimse bilmiyorki herkes devam ediyor şöyle yap o zaman senn ovalasyon yeni bitti cumartesiye kadar ara ver cumartesi başlarsın o da o zamana kadar tutunmuş olur :) 4 günde falan yerleşiyorlar

muck muckk muckkk bebişin kontolünü atlamayınnnn tıtttt tıtt oğluşuma iyi bakkk :)

Kizlar bugunku Busra ovulasyon testimizzz :)

Eklentiler

• $IMG-20140115-WA0001.jpg
    $IMG-20140115-WA0001.jpg
    14,9 KB · Görüntüleme: 28
Cetosumm bizde farkinda olmadan yapmisiz kii kac kere hemdee :)) ) doktor bana yapabilirsiniz dedii

kuzumm olur muu öylee şeyyy o sitenin kafayı yediği dönemden bahsediyorsunn senn bende bazı sayfalara giremiyordum direk sayfa atlıyorduu herkes birbirine kızdıı o zaman :))) bende kızıyorum kızlara bazennn beni neden dışlıyorsunuz diyorum :)))) kuzumm biz bak ne zamnadan beri bir aradayız her şeyi beraber burda konuşuyoruz neler nelerrr değil mii :) o yüzdenn öyle küstüm ben demek olmazz bazen aklımız karışık dalgında olabilir görmemiş olabilirz biz senii çokk seviyoruz ve sennle ilgilenmeme gibi bir şeyimiz olamazzzz tamm mıı minnakk anne adayıı :KK54:
tamam canım tamam sen de ilgilen vallah ağlarım sonra:))))))9
Yok canim uyumaya çalışıyorum yaa bi uyuyasim vaarr bi yokk :)) evde sut az varmış gittim aldım bu sefer de hevesim kacti:)))
üşengeç anne seni :)))))))))))99
ariverrr bunu demeyecekktinn allahımm nasıll canımm çektiii :KK43: hemennn annemm gelsiinnnn
ayyy canım bende var gl ye :)) Allahım artık burda yemek konusu konuşamyız heheh:)
Kizlar bugunku Busra ovulasyon testimizzz :)

koyulaşmaya başlmış yavaş yavaş yumurtlama yakın canım:)))))))))))

ayyy canım bende var gl ye :)) Allahım artık burda yemek konusu konuşamyız heheh:)

Yapcamm birazz uyumdaas:))))

tamm kuzummm senn ağlamaaaa :))) var mı gerçektennn damla sakızıda koydun muu :)

bebeğimm zararı olmazzz hem daha 10 günn varr kimse bilmiyorki herkes devam ediyor şöyle yap o zaman senn ovalasyon yeni bitti cumartesiye kadar ara ver cumartesi başlarsın o da o zamana kadar tutunmuş olur :) 4 günde falan yerleşiyorlar

tamam canım oyle yaparım dediğin gibi olur hem en azından sonuna kadar calıstım derim:KK70:

X