Erken hamilelik belirtileri hakkında....

zaten kafaya takmadıgın anda surprızyapıo annesıonlar...bende bu ay adet olsaydım eger hsg cekınecektım ve cok korkuodummmm..ama bebeışım geldı ve benı kurtardıııııııı....

aynen canim al bendende o kadar bu kadar etkilenirmi insan kafaya takinca diye soruyordum demek ki dogruymus burdan duyurmak istiyorum takmayinnnn lutfen hanimlar ilk gebelimdede boyle olmustu tatildeyken hamis kalmistim o zamanda takmamistim
o hsg olayindan zaten cok koruyordum nasil yapacam diye kafayi yemek uzereydim can kurtaranlar yoldaymis bosuna kendimizi bu kadar uzmusuz

ay cok guzel canım bızım bellı deıl daha ama bende cok ıstıom ıkız olmalarını...
kımbılır kac yıl bekledın demı

sorma canım çok zor 1 sene geçirdim:KK43: tam 5 denemeden sonra geldi bebişlerim Rabbim kimseyi bebek özlemiyle sınamasın isteyen herkeze nasip etsin inşallah :KK16::KK16:

Merhabalar,

nasipse inşallah bende 29 agustosta bebeğimi kucağıma alacağım. su anda 7+4 günlük hamileyim. Cumartesi dr gideceğiz eşimle. Rabbimin izniyle inş kalp atıslarını duyup bebeğimizi göreceğiz. Bebeğim mucizem benim:))

Merhabalar,

nasipse inşallah bende 29 agustosta bebeğimi kucağıma alacağım. su anda 7+4 günlük hamileyim. Cumartesi dr gideceğiz eşimle. Rabbimin izniyle inş kalp atıslarını duyup bebeğimizi göreceğiz. Bebeğim mucizem benim:))

bende 4+6 gunluk hamışım canım..benımde yarın kontrolum war...ilk muayenemız olacak..
senın mucıze hıkayen nasıl cokmu bekledınız yoksa bız gıbı

bende 4+6 gunluk hamışım canım..benımde yarın kontrolum war...ilk muayenemız olacak..
senın mucıze hıkayen nasıl cokmu bekledınız yoksa bız gıbı

aslında bizim hiç beklemediğimiz bir anda geldi meleğim:)) fındık kurdum benim:)) planlamasını bile yapmamıstık. birden hayatımız 180 derece değişti... 3 yıldır evliyiz ve bebeğim bizi birbirimize bağlayacağı öyle bir anda geldiki:)) rabbim isteyen herkese tez zamanda versin..bizede sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin:)))

ilk muayenede ben çok korkmustum acaba kesesi gözükecek mi? herşey normal mi:44: sonra küçüçük siyah bir balon gördüm:)) hala elime alıp annem bebeğim diye seviyorum ultrasyon görüntüsünü:)))

aslında bizim hiç beklemediğimiz bir anda geldi meleğim:)) fındık kurdum benim:)) planlamasını bile yapmamıstık. birden hayatımız 180 derece değişti... 3 yıldır evliyiz ve bebeğim bizi birbirimize bağlayacağı öyle bir anda geldiki:)) rabbim isteyen herkese tez zamanda versin..bizede sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin:)))

ilk muayenede ben çok korkmustum acaba kesesi gözükecek mi? herşey normal mi:44: sonra küçüçük siyah bir balon gördüm:)) hala elime alıp annem bebeğim diye seviyorum ultrasyon görüntüsünü:)))

ay ne guzel canım
bebeişler bazen ole kurtarıcı olabılıo
bızımkı gayet planlı en ınce ayrıntısına kadar
yarın 5+0 olacamızdan sadece keseyı gorsek bıle yetecek sımdılık

X