Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Canmm dun bende keseyi gordum ama bebegi görmedim kesenin adete gore 3 gun ufak oldugunu soyledi ama normal dedii kese 9 mm 18 mm oldugunda felan bebek gorunurmus 1 hafta sonraya randevu verdi sen ne zaman gittin keseyi gordun ve keen kac mm di

kübraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nerelere kayboldunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
susam annesi

kızlarr strese girdim ben yineee bat YARIN :18: offfffff testi yarın yapmasam mı diğer gün mü yapsam negatifi görürüm diye çok korkuyorum meraktan catlicam kendimi nasıl oyalayacağımı şaşırdım

kızlarr strese girdim ben yineee bat YARIN :18: offfffff testi yarın yapmasam mı diğer gün mü yapsam negatifi görürüm diye çok korkuyorum meraktan catlicam kendimi nasıl oyalayacağımı şaşırdım

canım testı yapsanda doğru sonuc alcanı sanmıorum cunku ıdrarda cıkmıo hemen ...sen yarın olmazsan eger dırek kan wer

ben keseyi 5+4 te gördüm:) 6mm di. Hamile oldugumu adetten 2 gün önce cok silik test ile öğrendim ama ciddiye almadım. adetten 1 gün sonra test yaptı pembe ikinci çizgi cok belirgindi. Ertesi gün kan testi yaptırdık ve sonuc 177 çıktı. Şimdi 7+4 günlük hamileyim dr gideceğim zaman 8+1 günlük olacak fındık kurdum inş:)))

canım testı yapsanda doğru sonuc alcanı sanmıorum cunku ıdrarda cıkmıo hemen ...sen yarın olmazsan eger dırek kan wer

canim kan icin hastaneye mi gitmem gerek sağlık ocağına mi? ya bide adetim 1 hafta faln gecikir idrar hala negatifse o zaman kana giderim diyorum bilmiyorumki

Himm bende dun 5 arti 4 dum kesem 9 mm ciktii doktor dedimi keseye gore su kadarlik diye

medicana hastanesi yüzünden..
sonunda hallettim ama..

siz napıosunuzzz :))
keyifler nasıl?

napalım sabahtan berı pc basında muhabbet edıoz..
heyecanlıyım canım yarın kontrol war
bıde burnum bugun oğle yıne cok fena kanadı ya
senın bı kezmı olmuştu kanama

canim kan icin hastaneye mi gitmem gerek sağlık ocağına mi? ya bide adetim 1 hafta faln gecikir idrar hala negatifse o zaman kana giderim diyorum bilmiyorumki

canım saglık ocaklarıda yapıo hastenelerde..sabah erken gıt saglık ocagına oğlen alırsın sonucu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…