Erken hamilelik belirtileri hakkında....

günaydın bebekkk :)))

iyiyimm been dün hcg ölçtürdüm face ten yazdım sana ama görmedin :)

günaydın canım :)
yok valla senden sonra geçmedim face bu sayfayı tekrar açmak için çabaladım sonra kaldı oyle anlat bakalım nasıl cıktı neler yaptın bebek nasılllllllll

fbcan benım adetm düzenldr 27günde br olurum ilk defa geçen 30.gùn oldum bnde anlamdm noluyo

canım 21. gün yumurtlama demek 35. gün regl olacaksın demek.O kadar uzar mı regl dönemlerin? Eğer döngün uzunsa olabilir tabi cnm neden olmasın.

bende 34 günde bir adet oluyorum 2 ocak yumurtlamam gerekirken 29 aralıkta yumurtladım onuda ovulasyon testiyle anladım.dr söyledim fakat farklılık olabilir kafana takma dedi.şimdide testlerimde 3 gündür silik çizgi var.inş hamileyimdir.

günaydın canım :)
yok valla senden sonra geçmedim face bu sayfayı tekrar açmak için çabaladım sonra kaldı oyle anlat bakalım nasıl cıktı neler yaptın bebek nasılllllllll

canım 3103 çıktı sonuç ama daha önceki günlerde 3 katı ya da 2,5 kattan fazla yükseliyordu bu kez 2 katından biraz fazla yükselmiş yani öncekilere göre artış düşük kötü bişey değildir inşallah

bebişim iyidir umarım annesini üzmez inşallah

giizz sen adet oldun mu ne durumdasın bende birşey yok daha

caniim gunaydin yeni gördüm msJi.yok adet olmadim inşallah da olmam :18: canim benim belim agriyor bide bazen yumurtaliklarimin oldugu yer ağrıyor . sen ne durumdasın ne zaman test yapacaksin canim ya benim aklimi yine aldı biton sorular :44:

fbcan benım adetm düzenldr 27günde br olurum ilk defa geçen 30.gùn oldum bnde anlamdm noluyo

canım gecikmelerin olduğunda dikkat et regl kanamanı takip et pıhtılı geliyor mu? Çünkü birçok kadın farketmeden kimyasal gebelik geçirirmiş.Tabi bi ilaç falan kullanıyomusun bilmiyorum ilaçlar ve streste geciktirebilir.

İnşallah, bat gelmeden test yapma umarım bebiş vardır :)

hayırrrrrrrrrrrrr canım benimmmm iyi birseyyyy bu saçmalama sadece tek bebiş olabilir biz ikiz diyordukya aama gayet güzel annesi cok güzel hatta belliki bu minnoş annesine sıkı sıkı tutnmuş

hayırrrrrrrrrrrrr canım benimmmm iyi birseyyyy bu saçmalama sadece tek bebiş olabilir biz ikiz diyordukya aama gayet güzel annesi cok güzel hatta belliki bu minnoş annesine sıkı sıkı tutnmuş

tutunsun kuzum bırakmasın beni teyzesiiiiii :)

dün sonucu öğrenmek için hastaneyi aradım eşimin dizinde yatıyordum yakın olduğumuz için laborantın 3103 dediğini duydu tabi kıs kıs gülmeye başladı telefonu kapatmadan öpmeye çalışıyo falan dur dedim bi telefonu kapatiiim :)

o benden rahat Allahtan ama tabi o da çok sevinmemeye çalışıyor kötüye hazırlıklı olmak için

o zaman artış düştüğüne göre ikiz olma ihtimali de düştü gibi hatta yok oldu :) yarın belli olur herhalde tek mi çift mi 5. haftada bile görülebiliyomuş çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…