Erken hamilelik belirtileri hakkında....

aminnnn seninde az kalmış zaten yakında görürsün hareketlerini gittinde eşin videoya çeksin bizim aklımıza gelmedi sonradan düşündük bi dahakine çekcek artık durup durup izleriz :KK52:

aaaa mantıkklııı 102 ekran tv ye vermişlerr zaten görüntüyü :))) bak o heycanla hiç aklımıza gelmezdi ha söylemesenn :) daha çok var kuzum nerdeeee 5 haftamız var öyle el sallamasına

ben alttan baktırdım ilk bende senin gibi merak ediyodum dış gebelik olabilir mi kimyasal olabilir mi diye doktora gittiğimde karından görünmez dedi alttan görünür dedi ben korktum bişey olur mu diye doktorum gayet güzel bi şekilde hiç bi sakıncası olmayacağını zaten bi riks söz konusu olsa bu riski göze alıp yapamayacağını anlattı ve baktırdım iyikide baktırmışım yoksa bekleyemezdim haftalarca

canım hoşgeldinn tekrar..tşk ederimmm dileklerin içinn..yazını aradım ama bulamadım :KK43: burdan cvp vereyim dedimm..
senin bebeişinde kocaman olmuş maşallahhh..
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..
sen ilk ne zaman alttan baktırdın?kaç haftalıktın?
bide gerçekten sakıncası yok muymuş?
ben pazartesi günü gideceğim muayeneye..belki diyebilir banada :)

tabi korkuyo ama ben bekleyemedim 4. hafta görünmedi 6 haftada görünmedi alttan baktı ve kalp atışını duydu sonra karından bakmaya başladı

bak bende 6.hafta gördüm demekki ancak 6.haftada görünüyor 1 hafta sonrada kalp atışını duyduk ama duyduğumuzda 7.hafta bitmek üzereydii

kuzum ilk kıbrısta dinledik 7 .haftaydı işte yeni oluşmuştur bakalım dedi :) dinledik ama bizim doktor her zaman olmaz dedi bu gün ben sordumda her gün olmaz dedi 5.ayda dinleyeceğiz dedi :) kan da 8062 çıktı :) minnacık kalbii var benm meleğimin hepp atsın oo kıyamam ben ona ya :) sizde tez zamanda dinlersiniz inşallah :)

sıpaa çabuk büyüyor..annesini meraklandırmamak için :))
daha varmış 5.aya ama olsunnn..beklemeye değerr..canından can olunca daha da değer hatta herşeye değerrr :KK66:
bende hayırlısıyla bir kesesini görsem iyi olduğunu bilsemm..

hep atsın o minicik kalbi ve hep mutlulukla huzurla sağlıkla için atsın inşallahhhh

napıyormussss dunyanınnnn en tatlı en seker anneleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:)

canım hoşgeldinn tekrar..tşk ederimmm dileklerin içinn..yazını aradım ama bulamadım :KK43: burdan cvp vereyim dedimm..
senin bebeişinde kocaman olmuş maşallahhh..
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..
sen ilk ne zaman alttan baktırdın?kaç haftalıktın?
bide gerçekten sakıncası yok muymuş?
ben pazartesi günü gideceğim muayeneye..belki diyebilir banada :)

amin hepimiz sağ salim alalım inş ben ilk 4 haftalıkta alttan baktırdım valla doktorum çok mantıklı bi şekilde anlattı ikna oldum ben sen de gittiğinde sakin bi şekilde korktuğunu söle o mutlaka sana güzel bi şekilde anlatır ikna olursan baktır olmazsan baktırma burda önemli olan senin ne istediğin ve kendini nasıl rahat hissettiğin

sıpaa çabuk büyüyor..annesini meraklandırmamak için :))
daha varmış 5.aya ama olsunnn..beklemeye değerr..canından can olunca daha da değer hatta herşeye değerrr :KK66:
bende hayırlısıyla bir kesesini görsem iyi olduğunu bilsemm..

hep atsın o minicik kalbi ve hep mutlulukla huzurla sağlıkla için atsın inşallahhhh

evett ya bu gün nedense içimi bir huzur kapladıı artıkk rahatım eskiden biraz endişeleniyordum ama iyiyim artıkk :) canım kalp atışı için farklı bir cihaza bağlıyorlar sanırım o biraz riskli yapmak istemiyor doktor şu an için gerek yok diyor dinlemeye 5.ayda ritim duymam lazım dedi . kuzum hiçç merak etme o şu an çok iyi ve annesininde çok iyi olması gerek ve o meleğe sahip çıkması lazımm endişelenmemsi üzülmemesi lazım kii bebkte iyi olsun güçlü olsun tutunsun büyüsün bir an önce :) 3-4 güne göreceksin gör bakk :)

amin hepimiz sağ salim alalım inş ben ilk 4 haftalıkta alttan baktırdım valla doktorum çok mantıklı bi şekilde anlattı ikna oldum ben sen de gittiğinde sakin bi şekilde korktuğunu söle o mutlaka sana güzel bi şekilde anlatır ikna olursan baktır olmazsan baktırma burda önemli olan senin ne istediğin ve kendini nasıl rahat hissettiğin

tamam canım.söylediklerini dikkate alacağımm..
:))
inşallah gerek kalmaz..

aminn canım tşk ederimmm :)
ben 6 ay sonunda ramel de 7 ay sonunda kavuştuk bebeklerimizee :)
ikimizde ovülasyonu günlerini denk getiremiyormuşuz.yumurta takibi yaptırdık..
herkese de tavsiye ediyoruz..ya ovülasyonu testleri alın ya da doktora gidin..çünkü insan bilemiyor yumurtlama günlerini :KK66:
Rabbim sana da nasip etsin inşallahhhh

ya ben 1 kere dış gebelik geçirdim 4 aydır falan istiyoruz

doktor hiç bi sakınca yok dedi sıkıntı yapma dedi ama olmayınca insan

meraklanıo ilkinde hemen oldu ve hiç birşeye dikkat etmedik şimdi soğan

kürümü yapsam diyorum ovülasyon mu yapsam diorum doktor yumurtlamanızda

sıkıntı yok olsaydı ilkide olmazdı dedi bilemedim ya.

bi tek benim sayfada mı sorun var anlamadım neden hala yazdıklarım gec gidiyor ve sayfa atlayamıyorummm noldu ki böyle :KK43:

X