Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canımm ne alaka dışş gebelikte değernn yükselmez sabit kalır ve doktor anlardı zaten bence cumartesi git görünebilir görünmezse üzülme diye biraz geç git 6.haftaya doğru görünüyor çünkü

yarında görünmeyebılırr yarın için randevu aldım allttan bakmak isteyecek kesin ben istemem alttan sen hiç baktırdınmı

ewet goruoruz canım..yumurta oluşumu baslamış canım..o gozuken cızgı ıyıce koyulaşmalı..bıde gunun hep aynı saatınde yapma..oğleden sonra fılanda yap..3 gıbı..4 saat bısey ıcme yapmadan once...

EVET canım günde iki defa yapıcam bugun yine yapıcam saaat 4.30 gibi içmiyorum bekliyorum bebeğim

hhahah :)) eşinin tepkisi süpermişşşş :))
ben sizinle konuştuğum akşam eve giderken iki test aldımm :) birincisini heyecandan bozdum ekranına idrar kaçırdım :)
Allah'tan yedekteki vardı.ona yaptım ve bir baktım ikinci çizgiiii :)) napacağımı bilemedim...ağzım kulaklarımda elimde test çubuğu eşimin yanına gittim :). arkama sakladım testi.eşim noldu ne saklıyorsun arkanda dedi..
ben de uzatırken ne zamandır görmek istediğimiz şey şuan ellerimde dedim ve ona gösterdimmm..uzanmıştı koltuğua,öyle bir kalkışı ve bana sarılışı var ki görmen lazımdıı :))
o da aynı çığlığı evin içinde attııı..
çok şükür diyip durdu uzun süre :) sonra şoka girdi sanırım napacağını bilmeden bakınıyordu :)
bende dedim hadi kan testi yaptıralım..hemen çıktık evden.kan verdik.
laborant sonucu getirdi.uzatırken sanki sonuç kötüymüş gibiydi yüzü. :) ben korktum.tebrik ederim pozitif diyincee..ağzım açık kalmışş..eşimle bakıştıkkk..sonra çıktık veee arabada durup durup sarıldık :))
çok güzeldii yaaa :))
şimdi de her akşam karnıma dokunup bebişimiz napıyor iyi mi diyor :))

Rabbim onları bize bağışlasın ve isteyen herkese de nasip etsin en erken zamanda inşallahhh :)

of ya yazdıklarım hemen gıtmeyınce delı oluorum ben ya canımmm
kız bız işte dun deıl oncekı gun iş çıkışı gıttık teste bırlıkteydık yanı...
dewlet acıle gıttık bı an once oğrenmek ıcım belım agrıo dedım gebelık suphem war dedım ozaman kan alıp bakalım dedıler..
doktrda cok ıyıydı allah razı olsun..
ıdrar testı fılan yaptı hastayım dıye:KK52::KK52::KK52::KK52:
1 saat sonra sonuc cıktı canım...o kagıdı elıme alıp o sonucu gorunce bız şok tabıkı..
gozlerımız doldu konuşamadık bı sure ole bırbırımıze baktık kaldık..arabaya bındık benımkı bı cıglık attı allahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh dıye..
cok tuhaf bı hız ya
el ayaga dolaşıo
senınkı nasıl oğrendı

merhaba kızlar ne kadar süre sonra hamilelik oldu.

çok güzel bir duygu rabbim 2nizide sağlıkla kucağınıza

almayı nasip etsin inş.bir şey yaptınız hamile kalmak için.

o akşam bende öyleydim..hamileyim diyip sırıtıyordum hep :) eşimde gülüyordu :)
yok canım hiç yapmadık :)
doktora gidip bebeğimi görene kadar düşünmüyorum :)
eşimde düşünmüyor sanırım ki hiç teklif etmedi :)
siz??

bızde yapmıoz cnım..ben yapalım dedım de benımkı olurmu sacmalama dıo...
ne bılem ya bu erkekler nasıl durcak
aklıma kotu seyler gelıo

yarında görünmeyebılırr yarın için randevu aldım allttan bakmak isteyecek kesin ben istemem alttan sen hiç baktırdınmı

ben alttan baktırdım ilk bende senin gibi merak ediyodum dış gebelik olabilir mi kimyasal olabilir mi diye doktora gittiğimde karından görünmez dedi alttan görünür dedi ben korktum bişey olur mu diye doktorum gayet güzel bi şekilde hiç bi sakıncası olmayacağını zaten bi riks söz konusu olsa bu riski göze alıp yapamayacağını anlattı ve baktırdım iyikide baktırmışım yoksa bekleyemezdim haftalarca

bende şimdi sana sorucaktım nasılsın nasıl gidiyo diye büyüdü ya en son ultrasonda hareketlerini görsen zıplıyo dönüyo ellerini gösteriyo çok güzeldi kalp atışlarınıda ilk o zaman duydum zaten çocuk için iyi değilmiş galiba o yüzden fazla dinletmiyolar

yaa ne güzelll allahımm ayırmasıı bizi yavrularımızdan kalp atışını biz duyduk meğersem doktor o alete bağlamamk için dinletmiyormuş biz kıbrısa gitmiştik ordada zamanımız vardı bir hastaneye gittik oradaki doktor hemen dinletti ama yeni oluşmuş dedi zaten buraya gelincede bir defa dinledik bir daha yok dedi doktorda :) birde 5.ayda dedi :) çok çabuk büyüyorlar bu gün gittim bende doktora ultrasonda baktı çok iyi dedi kan değeride güzel çıktı şu an için her şey yolunda senn gördülşerini yakında görürüz inşallah bizede el sallarr :)

bızde yapmıoz cnım..ben yapalım dedım de benımkı olurmu sacmalama dıo...
ne bılem ya bu erkekler nasıl durcak
aklıma kotu seyler gelıo

valla biz bile hala yapmıyoruz korkumuzdan şu 4 ay tam bitsin belki düşünürüz yavaş yavaş ama sizler için çok erken bence yapmayın riske atmayın bebeklerinizi:KK20::KK20::KK20::KK20:

merhaba kızlar ne kadar süre sonra hamilelik oldu.

çok güzel bir duygu rabbim 2nizide sağlıkla kucağınıza

almayı nasip etsin inş.bir şey yaptınız hamile kalmak için.

aminn canım tşk ederimmm :)
ben 6 ay sonunda ramel de 7 ay sonunda kavuştuk bebeklerimizee :)
ikimizde ovülasyonu günlerini denk getiremiyormuşuz.yumurta takibi yaptırdık..
herkese de tavsiye ediyoruz..ya ovülasyonu testleri alın ya da doktora gidin..çünkü insan bilemiyor yumurtlama günlerini :KK66:
Rabbim sana da nasip etsin inşallahhhh

yaa ne güzelll allahımm ayırmasıı bizi yavrularımızdan kalp atışını biz duyduk meğersem doktor o alete bağlamamk için dinletmiyormuş biz kıbrısa gitmiştik ordada zamanımız vardı bir hastaneye gittik oradaki doktor hemen dinletti ama yeni oluşmuş dedi zaten buraya gelincede bir defa dinledik bir daha yok dedi doktorda :) birde 5.ayda dedi :) çok çabuk büyüyorlar bu gün gittim bende doktora ultrasonda baktı çok iyi dedi kan değeride güzel çıktı şu an için her şey yolunda senn gördülşerini yakında görürüz inşallah bizede el sallarr :)

oyyy yerim onun kalbini de atışınıdaaaa :)
ne ara büyüdü de kalp atışlarını dinledinizz :))
maşallah bebişimideee :) hep böyle güzel güzel devam etsin inşallahhhhh :))

ben alttan baktırdım ilk bende senin gibi merak ediyodum dış gebelik olabilir mi kimyasal olabilir mi diye doktora gittiğimde karından görünmez dedi alttan görünür dedi ben korktum bişey olur mu diye doktorum gayet güzel bi şekilde hiç bi sakıncası olmayacağını zaten bi riks söz konusu olsa bu riski göze alıp yapamayacağını anlattı ve baktırdım iyikide baktırmışım yoksa bekleyemezdim haftalarca

korkuyor ınsan ıster ısteemezz :KK43: kaçıncıı haftada ultrasonda görunmez alltan bakalım dedii kii

aminnnn seninde az kalmış zaten yakında görürsün hareketlerini gittinde eşin videoya çeksin bizim aklımıza gelmedi sonradan düşündük bi dahakine çekcek artık durup durup izleriz :KK52:

oyyy yerim onun kalbini de atışınıdaaaa :)
ne ara büyüdü de kalp atışlarını dinledinizz :))
maşallah bebişimideee :) hep böyle güzel güzel devam etsin inşallahhhhh :))

kuzum ilk kıbrısta dinledik 7 .haftaydı işte yeni oluşmuştur bakalım dedi :) dinledik ama bizim doktor her zaman olmaz dedi bu gün ben sordumda her gün olmaz dedi 5.ayda dinleyeceğiz dedi :) kan da 8062 çıktı :) minnacık kalbii var benm meleğimin hepp atsın oo kıyamam ben ona ya :) sizde tez zamanda dinlersiniz inşallah :)

X