Erken hamilelik belirtileri hakkında....

hep huzurlu ol inşallah heppp :KK66:
riskliyse aman boşverr..zaten 5.aydan sonra bol bol dinleyeceksiniz :KK66: şurda ne kaldı 5 aya zaten :KK66: zaman çabuk geçiyor... :KK66: baksana biz bile bir aylık hamileyizz :))

pazartesi görürüm dimi?o zaman ne kadarlık oluyor kii?
bi hesaplamayı öğrenemedim..

canım benım doktr en son adet tarıhımı sordu 12 aralık dedım ozman 4 hafta dedı..yanı aslında sacma bı hesapbu..ama doktrlar bole hesaplıomuş..sonrada o ıkı haftayı doğuma eklıolarmış..aslında benım daha 2 haftalık dollenmeye gore hesapladıkmı

ohh o zaman çok şükürrr :))
o zaman içim rahatladııı :))
üç gün sonra bebişimi göreceğim inşallahhh :)

evtt canım endişelenme gayet normall şu an benm sol kasığımda inanılmaz ağrı var mesela bazen sızlıyor bazen zonluyor bazen bacağa vuruyor :) evettt 3 günn sonra meleğinnn ekranlaradaaa :) kız kızn olursa oğluma alırmm haaa :)

canım benım doktr en son adet tarıhımı sordu 12 aralık dedım ozman 4 hafta dedı..yanı aslında sacma bı hesapbu..ama doktrlar bole hesaplıomuş..sonrada o ıkı haftayı doğuma eklıolarmış..aslında benım daha 2 haftalık dollenmeye gore hesapladıkmı

hmm o zaman benimde 5 haftalık oluyor :)
normalde 3 haftalık :)
arkadaş ne tuhaf hesapları varyaa :))
neyse 3-5 fark etmez :) iyi olup büyüsünler yerlerini sevip 9 aycık orda yaşasınlar güzelce başka bişey istemem :))

ohh o zaman çok şükürrr :))
o zaman içim rahatladııı :))
üç gün sonra bebişimi göreceğim inşallahhh :)

hiç kendini üzme adet olmadığın için o ağrıları çekiyosun ve bu bünyen hamileliğe alışana kadar devam edicek benim üç ay boyunca adet zamanı bel ağrım oldu ara ara kasık ağrım oldu ben de korkuyodum bebeğim düşüyomu acaba diye ama adet zamanları oluyo bakalım bu ay olcakmı

azize silik çıkmışş bakkk 4 gün üst üste yapp doktor hep öyle söylüyor bu günden itibaren

AMA NET ÇIKMADIKİ ÜST ÜSTE YAPIYIM koyuluğu diğeri gbi olunca üst üste yapıcam öyle değilmi kızlarrrrr daha yumurtlama günüm değil çünkü yaklaşıyor

ramelcim sen hamileliğini döllenmeye göre hiç hesaplama çünkü herşey son adet tarihine göre yapılıp (tahliller falan ) hesaplanıyo

AMA NET ÇIKMADIKİ ÜST ÜSTE YAPIYIM koyuluğu diğeri gbi olunca üst üste yapıcam öyle değilmi kızlarrrrr daha yumurtlama günüm değil çünkü yaklaşıyor

kuzum lh değerin tam teste çıkmayabilir yani pat diye kesilebilir koyulaşmadan 2.çizgiyi gördükten sonra üst üste taki çizgi sıfıra düşene kadar peki akışkan sıvı geldi mi

hiç kendini üzme adet olmadığın için o ağrıları çekiyosun ve bu bünyen hamileliğe alışana kadar devam edicek benim üç ay boyunca adet zamanı bel ağrım oldu ara ara kasık ağrım oldu ben de korkuyodum bebeğim düşüyomu acaba diye ama adet zamanları oluyo bakalım bu ay olcakmı

saol canımmm içimi rahatlattın valla..
bu sabahtan beri deli gibiydim..acaba bişey mi oluyor?dış gebelik mi?gidip geliyordu aklımda böyle sorularr..
şimdi içim rahat :)
tşk ederimmmmmmmmmmmmm :)
artık sabırla pazartesi gününü bekleyebilirim :)

evtt canım endişelenme gayet normall şu an benm sol kasığımda inanılmaz ağrı var mesela bazen sızlıyor bazen zonluyor bazen bacağa vuruyor :) evettt 3 günn sonra meleğinnn ekranlaradaaa :) kız kızn olursa oğluma alırmm haaa :)

senin oğlundan iyisini mi bulacağımmmm :)) hahah verdim gitttiii :)) hahahah
hayırlısı olsun bebebğimm..kız erkek hiç farketmezz..yeter ki sağlıklı olsunlar elleri ayakları düzgün olsun.zihinsel olarak sağlam olsunlar..gerisi hiç önemli değil :KK66:

bugün benimde bacağımda uyuştu.korktum acaba regl mi olcam diyee:)
tuvalete gidip bakıyorum ikidebir kan var mı diye :)
paranoyak oldum yaa bennn :))

kuzum lh değerin tam teste çıkmayabilir yani pat diye kesilebilir koyulaşmadan 2.çizgiyi gördükten sonra üst üste taki çizgi sıfıra düşene kadar peki akışkan sıvı geldi mi

ozgem o cızgının dıgerı gıbı olması gerekıo..daha cok erken

canım daha 9.gunse erken kı cıkmaz hemen koyu..koyu cıktıktan 24 saat sonra catlıo dusun

resim paylkaştım canım belirgin di ama çok koyu değildi zaten çatlıyor demıyorumda sabhkiyle farklı bugun sabah daha belrgindi şimdi az onu anlamadım

hmm o zaman benimde 5 haftalık oluyor :)
normalde 3 haftalık :)
arkadaş ne tuhaf hesapları varyaa :))
neyse 3-5 fark etmez :) iyi olup büyüsünler yerlerini sevip 9 aycık orda yaşasınlar güzelce başka bişey istemem :))

en son adet tarıhın nezamandı canım

canım daha 9.gunse erken kı cıkmaz hemen koyu..koyu cıktıktan 24 saat sonra catlıo dusun

resim paylkaştım canım belirgin di ama çok koyu değildi zaten çatlıyor demıyorumda sabhkiyle farklı bugun sabah daha belrgindi şimdi az onu anlamadım

senin oğlundan iyisini mi bulacağımmmm :)) hahah verdim gitttiii :)) hahahah
hayırlısı olsun bebebğimm..kız erkek hiç farketmezz..yeter ki sağlıklı olsunlar elleri ayakları düzgün olsun.zihinsel olarak sağlam olsunlar..gerisi hiç önemli değil :KK66:

bugün benimde bacağımda uyuştu.korktum acaba regl mi olcam diyee:)
tuvalete gidip bakıyorum ikidebir kan var mı diye :)
paranoyak oldum yaa bennn :))

hahaha baqbasıyla uğraşıp durursunuz bir daha düşün kübra bana bunları yapıyor kim bilir size neler yapar :) aynn kuzum şaka yapıyorum zaten allahın gücüne gitmesinn ....

yok kuzumm sakinn oll normall bende çok korkuyordum ama kasılmalar 4.aya kadar normal diyorlar

ozgem o cızgının dıgerı gıbı olması gerekıo..daha cok erken

BENM BİLDİĞİMDE ÖYLE ve yaptıkça uzman bi doktora gönderiyorum oda bakıyor online olarak o çizginin ki gbi olunca ilşki öneriyorum diyo üst üste bi kaç gün ve buarada devam gün aşırıya tabiki

saol canımmm içimi rahatlattın valla..
bu sabahtan beri deli gibiydim..acaba bişey mi oluyor?dış gebelik mi?gidip geliyordu aklımda böyle sorularr..
şimdi içim rahat :)
tşk ederimmmmmmmmmmmmm :)
artık sabırla pazartesi gününü bekleyebilirim :)

bişey değil canım kendini üzüp sıkma canım bu bebeğini çok etkiliyo bebeğinin senle olduğunu ve sana 3 ay boyunca tutunmaya çalıştığını düşünüp mutlu olki bebeğin sana daha sıkı sıkı sarılsın sen mutlu olursan mutluluk hormonu salgılarsın ve bebeğinde bunu hisseden ama karamsar olursan da bunu hisseder eminimki bebeğinin kötü şeyleri hissetmesini istemezsin o yüzden silkelen ve iyi düşün akşam eşinle karnına dokunup beraber onunla:KK54: konunuşun o sizi hissedicek

X