Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kızlar selamlar..bat 12 ocak..kasıklarımda inanılmaz sancı var...üşüme,yorgunluk birde çok afedersiniz çamaşırım hep ıslanıyomuş gibi hissediyorum akıntımda geliyor...bu belirtiler normal mi,adet mi olacam nedir bunlar:)
kafayı yedim...

bak bende 6.hafta gördüm demekki ancak 6.haftada görünüyor 1 hafta sonrada kalp atışını duyduk ama duyduğumuzda 7.hafta bitmek üzereydii

ben alttan baktırdım belki ondan benimki erken duyulmuştur yada erkek bebeklerin kalp atışları daha önce duyuluyomuş ondan olabilir mi acaba yoksa senin kız mı ilk cinsiyet tahminini ben yaptım bu arada sanırım bakalım tutcak mı:26:

evett ya bu gün nedense içimi bir huzur kapladıı artıkk rahatım eskiden biraz endişeleniyordum ama iyiyim artıkk :) canım kalp atışı için farklı bir cihaza bağlıyorlar sanırım o biraz riskli yapmak istemiyor doktor şu an için gerek yok diyor dinlemeye 5.ayda ritim duymam lazım dedi . kuzum hiçç merak etme o şu an çok iyi ve annesininde çok iyi olması gerek ve o meleğe sahip çıkması lazımm endişelenmemsi üzülmemesi lazım kii bebkte iyi olsun güçlü olsun tutunsun büyüsün bir an önce :) 3-4 güne göreceksin gör bakk :)

hep huzurlu ol inşallah heppp :KK66:
riskliyse aman boşverr..zaten 5.aydan sonra bol bol dinleyeceksiniz :KK66: şurda ne kaldı 5 aya zaten :KK66: zaman çabuk geçiyor... :KK66: baksana biz bile bir aylık hamileyizz :))

pazartesi görürüm dimi?o zaman ne kadarlık oluyor kii?
bi hesaplamayı öğrenemedim..

kızlar yaptım silik çizgi çok az belirlendi sabah ki çok belli oluyor bu şimdiki dün ki gbi çok silik çıktı :KK43:(((( ne oldu böyle

ya bıde o alttenn korkuyorum açıkcası :) degerın kaçtı gorundugunde

ben hiç kan değerlerimi takip etmedim iki haftada bir ultrasonla bakıldı ben alttan baktırdığım için hamile olduğumu öğrendikten 3 gün sonra zaten kese göründü alttan bakıldıya o yüzden kana gerek kalmadı

ben alttan baktırdım belki ondan benimki erken duyulmuştur yada erkek bebeklerin kalp atışları daha önce duyuluyomuş ondan olabilir mi acaba yoksa senin kız mı ilk cinsiyet tahminini ben yaptım bu arada sanırım bakalım tutcak mı:26:

canım bir de benm doktor gereksiz hiç bir şeye girmiyor :) demesek duyduk belki 5.ayda dinletecek bize :) evet kız bebek geç canlanır derler ama şöyle bir durum var doktor erkek diyorum dedi %90 :) yokk canım ilk senn değilsin meraklısı çokk ama erkek diyenler ağırlıkta bakanlar senn oğlun olacak diyorlar :) ama benm içinn hiçç farketmezz

riskliyse aman boşverr..zaten 5.aydan sonra bol bol dinleyeceksiniz :KK66: şurda ne kaldı 5 aya zaten :KK66: zaman çabuk geçiyor... :KK66: baksana biz bile bir aylık hamileyizz :))

aminn canımm hepimiz hep mutlu huzurlu olalım bebişlerimizle :) evet çok takılmıyorum o kısma doktor zaten sağlıkla ilerlediğini söylüyor o aban yeter :) birde kalp atışını dinlemek beni çok heycanladırıyor o yüzden gerek yokk :) görürsün tatlım bol bol sıvı tükett tamma mı sadece o gün için demiyorum şimdiden başla kese için su çok öenmlii tamam mı kuzum

canım bir de benm doktor gereksiz hiç bir şeye girmiyor :) demesek duyduk belki 5.ayda dinletecek bize :) evet kız bebek geç canlanır derler ama şöyle bir durum var doktor erkek diyorum dedi %90 :) yokk canım ilk senn değilsin meraklısı çokk ama erkek diyenler ağırlıkta bakanlar senn oğlun olacak diyorlar :) ama benm içinn hiçç farketmezz

o kadar erken nasıl tahmin etti doktorun aynen öyle sağlıklı olsunlarda hiç önemli diil kız yada erkek

aminn canımm hepimiz hep mutlu huzurlu olalım bebişlerimizle :) evet çok takılmıyorum o kısma doktor zaten sağlıkla ilerlediğini söylüyor o aban yeter :) birde kalp atışını dinlemek beni çok heycanladırıyor o yüzden gerek yokk :) görürsün tatlım bol bol sıvı tükett tamma mı sadece o gün için demiyorum şimdiden başla kese için su çok öenmlii tamam mı kuzum

valla hamile olmadan önce içerdim ama çok değil..şimdi deli gibi içiyorum :) wc.ye gitmeden duramıyorum o yüzdenn :)))
zırt pırt wc :) özge bide kasıklarımda ağrı var..normal midir?daha vücudum alıştığı için oluyordur dimi?

o kadar erken nasıl tahmin etti doktorun aynen öyle sağlıklı olsunlarda hiç önemli diil kız yada erkek

kuzum yumurtlamanın ilk günü son günü diye bir olayı anlattı zaten kesinn demedii ama ilk günü olarak saydıkk erkek olabilir dedi ve geç döllenme genelde erkekte olurmuş

valla hamile olmadan önce içerdim ama çok değil..şimdi deli gibi içiyorum :) wc.ye gitmeden duramıyorum o yüzdenn :)))
zırt pırt wc :) özge bide kasıklarımda ağrı var..normal midir?daha vücudum alıştığı için oluyordur dimi?

canımm çokk normal benmde varr daha kramplar girecek tek taraflı bacağa vuracak uyuşacak :) gayet normall :)

canım benım doktr en son adet tarıhımı sordu 12 aralık dedım ozman 4 hafta dedı..yanı aslında sacma bı hesapbu..ama doktrlar bole hesaplıomuş..sonrada o ıkı haftayı doğuma eklıolarmış..aslında benım daha 2 haftalık dollenmeye gore hesapladıkmı

arkadaslar burda bir arkadasimiz yazmisti ben adanada kaliyorum ve hsg yaptiricam demisti bulamadim acaba bana yardimci olur musunuz bende adanada hsg cektircem nerde cektirdi ve bana hastane veya doktor tafsiye eder misin ??

bu arada hamile arkadaslarima gozunuz aydin olsun diyorum Allah im insallah kucaginiza almayi nasip eder darisi tum istiyenlerin basina

gecenlerde burda bi topicte okudum tek tarafli bi sis hamilelik belirtisi olabiliyormus.

canım benım doktr en son adet tarıhımı sordu 12 aralık dedım ozman 4 hafta dedı..yanı aslında sacma bı hesapbu..ama doktrlar bole hesaplıomuş..sonrada o ıkı haftayı doğuma eklıolarmış..aslında benım daha 2 haftalık dollenmeye gore hesapladıkmı

kuuzm sen aklını karıştırma her şeyy o hesaba göre yapılıyor testler bile senn normal sayyy :)

X