Erken hamilelik belirtileri hakkında....

yaaa biliyoırumm psikolojiyi ve en azından siz şuan yalnız değilsin ben o zaman yalnızdım burda kime ne soracağımı bilmiyordumm bunlarıı hiç düşünmeyin kendinizi yıpratmaktan başka işe yaramıyor canım beni biliyorsun her gün farklı bir korkuyla güne başlıyordumm ama çok şükür atlattım ve bir sorunn yok mutlu olun tam tersine bırakın artıkk üzülmeyi

ya sag kasıgımdakı hafif şilik benı korkutuyorr canım senın keesen degerın kaçdayeknn ve kaçıncı haftadayken göründü

cnm geçen ay ben aynı senin durumundaydım..adete 2-3 gün varken silik çizgi gördüm..merak ettim rahim gebeliğe mi hazırlanıyor diye..eşim ulturasonla baktı..rahimde kalınlaşma vardı ,gebeliğin oluştugunu gösteren ,gebeliği besleyen bi kist gibi bişey oluyormuş..sarı kistmiydi neydi adı o da vardı..kesin hamileyimn dedim..adet gecikmesin 2. günü kan testinde 24 cıktı..ertesi gün 18 derken..4. gün adet oldum..adet olduğum gün degerim 12. bhcg tam sıfırlanmadan adet odum..normal regli kanamasdı gibi oldu her zamanki gibi 4 gün sürdü..sende kendini çok üzme hemen toparlan..bak şubat ayı güzel bir ay olacak inş...

Cok sagol tatlim sagliksiz oldugu icin atiliyo biliyorum ama kendimi fazla kaptirdim sanirim.hic kolay bisey degilmis gercekten. Bakalim yarin tekrar test yapilcak. Zaten bisey olmadiysa da bu kadar uzuldukten sonra olur :KK43:(( kendimi teselli etmeye çalışıyorum bak en azindan hamile kalabiliyorum yumurtam dolleniyo diye ama... rabbim verdi sevindirdi sagliklisini da verir inşallah ikimize de. Senin de allah yardimcin olsun tez vakitte yeni bebeklerimizi versin inşallah. Ve beterinden korusun...

amin canım inş benimde bi kaç gün sonra 4. ay bitiyo kalp atışlarını duymama hareketlerini görmememe rağmen hala inanamıyorum çünkü henüz hareketlerini hissetmiyorum heralde tekmeleri yemeden inanamayacağım şu an ki heyacanlarınızı çok iyi anlıyorum keseyi görmeden rahat değilsiniz ama inanın bu merakların sonu gelmiyo ne olcak böle dokuz ay nasıl geçcek bilmiyorum

cınsıyet bellı olmuştr canım ozman sızın

of ya yazdıklarım hemen gıtmeyınce delı oluorum ben ya canımmm
kız bız işte dun deıl oncekı gun iş çıkışı gıttık teste bırlıkteydık yanı...
dewlet acıle gıttık bı an once oğrenmek ıcım belım agrıo dedım gebelık suphem war dedım ozaman kan alıp bakalım dedıler..
doktrda cok ıyıydı allah razı olsun..
ıdrar testı fılan yaptı hastayım dıye:KK52::KK52::KK52::KK52:
1 saat sonra sonuc cıktı canım...o kagıdı elıme alıp o sonucu gorunce bız şok tabıkı..
gozlerımız doldu konuşamadık bı sure ole bırbırımıze baktık kaldık..arabaya bındık benımkı bı cıglık attı allahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh dıye..
cok tuhaf bı hız ya
el ayaga dolaşıo
senınkı nasıl oğrendı

hhahah :)) eşinin tepkisi süpermişşşş :))
ben sizinle konuştuğum akşam eve giderken iki test aldımm :) birincisini heyecandan bozdum ekranına idrar kaçırdım :)
Allah'tan yedekteki vardı.ona yaptım ve bir baktım ikinci çizgiiii :)) napacağımı bilemedim...ağzım kulaklarımda elimde test çubuğu eşimin yanına gittim :). arkama sakladım testi.eşim noldu ne saklıyorsun arkanda dedi..
ben de uzatırken ne zamandır görmek istediğimiz şey şuan ellerimde dedim ve ona gösterdimmm..uzanmıştı koltuğua,öyle bir kalkışı ve bana sarılışı var ki görmen lazımdıı :))
o da aynı çığlığı evin içinde attııı..
çok şükür diyip durdu uzun süre :) sonra şoka girdi sanırım napacağını bilmeden bakınıyordu :)
bende dedim hadi kan testi yaptıralım..hemen çıktık evden.kan verdik.
laborant sonucu getirdi.uzatırken sanki sonuç kötüymüş gibiydi yüzü. :) ben korktum.tebrik ederim pozitif diyincee..ağzım açık kalmışş..eşimle bakıştıkkk..sonra çıktık veee arabada durup durup sarıldık :))
çok güzeldii yaaa :))
şimdi de her akşam karnıma dokunup bebişimiz napıyor iyi mi diyor :))

Rabbim onları bize bağışlasın ve isteyen herkese de nasip etsin en erken zamanda inşallahhh :)

amin canım inş benimde bi kaç gün sonra 4. ay bitiyo kalp atışlarını duymama hareketlerini görmememe rağmen hala inanamıyorum çünkü henüz hareketlerini hissetmiyorum heralde tekmeleri yemeden inanamayacağım şu an ki heyacanlarınızı çok iyi anlıyorum keseyi görmeden rahat değilsiniz ama inanın bu merakların sonu gelmiyo ne olcak böle dokuz ay nasıl geçcek bilmiyorum

maşallahh canımm senn bebiş baya bi büyümüşş ne zaman kalp atışını net duydun hatırlıyormusun

hhahah :)) eşinin tepkisi süpermişşşş :))
ben sizinle konuştuğum akşam eve giderken iki test aldımm :) birincisini heyecandan bozdum ekranına idrar kaçırdım :)
Allah'tan yedekteki vardı.ona yaptım ve bir baktım ikinci çizgiiii :)) napacağımı bilemedim...ağzım kulaklarımda elimde test çubuğu eşimin yanına gittim :). arkama sakladım testi.eşim noldu ne saklıyorsun arkanda dedi..
ben de uzatırken ne zamandır görmek istediğimiz şey şuan ellerimde dedim ve ona gösterdimmm..uzanmıştı koltuğua,öyle bir kalkışı ve bana sarılışı var ki görmen lazımdıı :))
o da aynı çığlığı evin içinde attııı..
çok şükür diyip durdu uzun süre :) sonra şoka girdi sanırım napacağını bilmeden bakınıyordu :)
bende dedim hadi kan testi yaptıralım..hemen çıktık evden.kan verdik.
laborant sonucu getirdi.uzatırken sanki sonuç kötüymüş gibiydi yüzü. :) ben korktum.tebrik ederim pozitif diyincee..ağzım açık kalmışş..eşimle bakıştıkkk..sonra çıktık veee arabada durup durup sarıldık :))
çok güzeldii yaaa :))
şimdi de her akşam karnıma dokunup bebişimiz napıyor iyi mi diyor :))

Rabbim onları bize bağışlasın ve isteyen herkese de nasip etsin en erken zamanda inşallahhh :)

canım ben hıc ınanamadım cok aptallaştım bırdn sımdı ben hamılemıyım deyıp duruorum eşime..inşallah sorun olmaz guzel bı şekılde alırız kucagımıza...sızde ilişki durumu nasıl canım yapıomusunuz

6.haftadaydım sizin ilkel hesaba göre :) kuzum daha kramp ta girecek çok normal korkma kasılmalar normall

canım agrım yok suan hafif belım sızlıyorr sadece oda cok hafif. ben şişligin dış gebelık olmasından korkuyorum ondan :KK43: yksa baska endısem yok bırde ben yarın 5+1 oluyorum acaba görünürmü

canım ben hıc ınanamadım cok aptallaştım bırdn sımdı ben hamılemıyım deyıp duruorum eşime..inşallah sorun olmaz guzel bı şekılde alırız kucagımıza...sızde ilişki durumu nasıl canım yapıomusunuz

ne ilşkisi kız otur oturduğun yrde

kızlar resim görüyor musun ovülosyon testim benim açıklamlarınızı bekliyorum sabah 10.30 da yapıyorum

Eklentiler

• $GetAttachment.jpg
    $GetAttachment.jpg
    8,7 KB · Görüntüleme: 42
maşallahh canımm senn bebiş baya bi büyümüşş ne zaman kalp atışını net duydun hatırlıyormusun

bende şimdi sana sorucaktım nasılsın nasıl gidiyo diye büyüdü ya en son ultrasonda hareketlerini görsen zıplıyo dönüyo ellerini gösteriyo çok güzeldi kalp atışlarınıda ilk o zaman duydum zaten çocuk için iyi değilmiş galiba o yüzden fazla dinletmiyolar

canım agrım yok suan hafif belım sızlıyorr sadece oda cok hafif. ben şişligin dış gebelık olmasından korkuyorum ondan :KK43: yksa baska endısem yok bırde ben yarın 5+1 oluyorum acaba görünürmü

canımm ne alaka dışş gebelikte değernn yükselmez sabit kalır ve doktor anlardı zaten bence cumartesi git görünebilir görünmezse üzülme diye biraz geç git 6.haftaya doğru görünüyor çünkü

kızlar resim görüyor musun ovülosyon testim benim açıklamlarınızı bekliyorum sabah 10.30 da yapıyorum

ewet goruoruz canım..yumurta oluşumu baslamış canım..o gozuken cızgı ıyıce koyulaşmalı..bıde gunun hep aynı saatınde yapma..oğleden sonra fılanda yap..3 gıbı..4 saat bısey ıcme yapmadan once...

o akşam bende öyleydim..hamileyim diyip sırıtıyordum hep :) eşimde gülüyordu :)
yok canım hiç yapmadık :)
doktora gidip bebeğimi görene kadar düşünmüyorum :)
eşimde düşünmüyor sanırım ki hiç teklif etmedi :)
siz??

X