Erken hamilelik belirtileri hakkında....

ay bndede aynı belirtiler var cnm akşam olunca 8 da tavuk gbi uyuklamaya başlıyom

tamamm haklısın topluyorum kendimiii..

aylar sonra kavuştuk onlaraa..şimdi sevinmeliyiz dediğin gibiii :)
eşin ne yaptı duyuncaaa?
anlat birazz..
site kafayı yedi yineee

of ya yazdıklarım hemen gıtmeyınce delı oluorum ben ya canımmm
kız bız işte dun deıl oncekı gun iş çıkışı gıttık teste bırlıkteydık yanı...
dewlet acıle gıttık bı an once oğrenmek ıcım belım agrıo dedım gebelık suphem war dedım ozaman kan alıp bakalım dedıler..
doktrda cok ıyıydı allah razı olsun..
ıdrar testı fılan yaptı hastayım dıye
1 saat sonra sonuc cıktı canım...o kagıdı elıme alıp o sonucu gorunce bız şok tabıkı..
gozlerımız doldu konuşamadık bı sure ole bırbırımıze baktık kaldık..arabaya bındık benımkı bı cıglık attı allahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh dıye..
cok tuhaf bı hız ya
el ayaga dolaşıo
senınkı nasıl oğrendı

yok yawrum tabıkı paylaş sıkıntını bızımle..ınsan ıster ısteemez herseyı dusunuo yaz tabıkı yasadıklarını bızde tedbırımızı alalım kan testımzı tekrarlayalım...benımkı senlık bışey deıl ben hep endışelıyımdır malesefffff

kızlarrr site çöktüü bence :) sterse giriyorum böyleykenn :) sonucumu öğrendimm çok şükür çok iyi ilerliyor dedii :)

cnm geçen ay ben aynı senin durumundaydım..adete 2-3 gün varken silik çizgi gördüm..merak ettim rahim gebeliğe mi hazırlanıyor diye..eşim ulturasonla baktı..rahimde kalınlaşma vardı ,gebeliğin oluştugunu gösteren ,gebeliği besleyen bi kist gibi bişey oluyormuş..sarı kistmiydi neydi adı o da vardı..kesin hamileyimn dedim..adet gecikmesin 2. günü kan testinde 24 cıktı..ertesi gün 18 derken..4. gün adet oldum..adet olduğum gün degerim 12. bhcg tam sıfırlanmadan adet odum..normal regli kanamasdı gibi oldu her zamanki gibi 4 gün sürdü..sende kendini çok üzme hemen toparlan..bak şubat ayı güzel bir ay olacak inş...

hatrladım tabıkı canım uzun surdır gırmıosun buralara..cok teşekkurler daha cok yenıyız allah sonumuzu guzel eylesın..sende hamıştın demı

yaaa biliyoırumm psikolojiyi ve en azından siz şuan yalnız değilsin ben o zaman yalnızdım burda kime ne soracağımı bilmiyordumm bunlarıı hiç düşünmeyin kendinizi yıpratmaktan başka işe yaramıyor canım beni biliyorsun her gün farklı bir korkuyla güne başlıyordumm ama çok şükür atlattım ve bir sorunn yok mutlu olun tam tersine bırakın artıkk üzülmeyi

busra canım sen benı olduruon wala cok stres yapıon wala sen..daha 4 aylık ewlıymışınız 3 aydr ıstıyonuz..daha spermler vucuda anca alışmıştr...bu kadar ewham yapma

evham yapmıyorum kiii :)) ya şaşıyorum hemen tutturana napıyımmm ilk aydan olan bile var görünce bişey var sanıyorum

hatrladım tabıkı canım uzun surdır gırmıosun buralara..cok teşekkurler daha cok yenıyız allah sonumuzu guzel eylesın..sende hamıştın demı
amin canım inş benimde bi kaç gün sonra 4. ay bitiyo kalp atışlarını duymama hareketlerini görmememe rağmen hala inanamıyorum çünkü henüz hareketlerini hissetmiyorum heralde tekmeleri yemeden inanamayacağım şu an ki heyacanlarınızı çok iyi anlıyorum keseyi görmeden rahat değilsiniz ama inanın bu merakların sonu gelmiyo ne olcak böle dokuz ay nasıl geçcek bilmiyorum

hhahah :)) eşinin tepkisi süpermişşşş :))
ben sizinle konuştuğum akşam eve giderken iki test aldımm :) birincisini heyecandan bozdum ekranına idrar kaçırdım :)
Allah'tan yedekteki vardı.ona yaptım ve bir baktım ikinci çizgiiii :)) napacağımı bilemedim...ağzım kulaklarımda elimde test çubuğu eşimin yanına gittim :). arkama sakladım testi.eşim noldu ne saklıyorsun arkanda dedi..
ben de uzatırken ne zamandır görmek istediğimiz şey şuan ellerimde dedim ve ona gösterdimmm..uzanmıştı koltuğua,öyle bir kalkışı ve bana sarılışı var ki görmen lazımdıı :))
o da aynı çığlığı evin içinde attııı..
çok şükür diyip durdu uzun süre :) sonra şoka girdi sanırım napacağını bilmeden bakınıyordu :)
bende dedim hadi kan testi yaptıralım..hemen çıktık evden.kan verdik.
laborant sonucu getirdi.uzatırken sanki sonuç kötüymüş gibiydi yüzü. :) ben korktum.tebrik ederim pozitif diyincee..ağzım açık kalmışş..eşimle bakıştıkkk..sonra çıktık veee arabada durup durup sarıldık :))
çok güzeldii yaaa :))
şimdi de her akşam karnıma dokunup bebişimiz napıyor iyi mi diyor :))

Rabbim onları bize bağışlasın ve isteyen herkese de nasip etsin en erken zamanda inşallahhh :)

evham yapmıyorum kiii :)) ya şaşıyorum hemen tutturana napıyımmm ilk aydan olan bile var görünce bişey var sanıyorum

onlar ıstısna canım doktr bana ılk ay olması duşuk bı ıhtımal dedı..bızım bu ay tam 7. ay bıttı canım calışmalara baslayalı 7.ay bıtımınde hamış kaldım anca

onlar ıstısna canım doktr bana ılk ay olması duşuk bı ıhtımal dedı..bızım bu ay tam 7. ay bıttı canım calışmalara baslayalı 7.ay bıtımınde hamış kaldım anca

amin canım inş benimde bi kaç gün sonra 4. ay bitiyo kalp atışlarını duymama hareketlerini görmememe rağmen hala inanamıyorum çünkü henüz hareketlerini hissetmiyorum heralde tekmeleri yemeden inanamayacağım şu an ki heyacanlarınızı çok iyi anlıyorum keseyi görmeden rahat değilsiniz ama inanın bu merakların sonu gelmiyo ne olcak böle dokuz ay nasıl geçcek bilmiyorum

Cok sagol tatlim sagliksiz oldugu icin atiliyo biliyorum ama kendimi fazla kaptirdim sanirim.hic kolay bisey degilmis gercekten. Bakalim yarin tekrar test yapilcak. Zaten bisey olmadiysa da bu kadar uzuldukten sonra olur (( kendimi teselli etmeye çalışıyorum bak en azindan hamile kalabiliyorum yumurtam dolleniyo diye ama... rabbim verdi sevindirdi sagliklisini da verir inşallah ikimize de. Senin de allah yardimcin olsun tez vakitte yeni bebeklerimizi versin inşallah. Ve beterinden korusun...

hhahah :)) eşinin tepkisi süpermişşşş :))
ben sizinle konuştuğum akşam eve giderken iki test aldımm :) birincisini heyecandan bozdum ekranına idrar kaçırdım :)
Allah'tan yedekteki vardı.ona yaptım ve bir baktım ikinci çizgiiii :)) napacağımı bilemedim...ağzım kulaklarımda elimde test çubuğu eşimin yanına gittim :). arkama sakladım testi.eşim noldu ne saklıyorsun arkanda dedi..
ben de uzatırken ne zamandır görmek istediğimiz şey şuan ellerimde dedim ve ona gösterdimmm..uzanmıştı koltuğua,öyle bir kalkışı ve bana sarılışı var ki görmen lazımdıı :))
o da aynı çığlığı evin içinde attııı..
çok şükür diyip durdu uzun süre :) sonra şoka girdi sanırım napacağını bilmeden bakınıyordu :)
bende dedim hadi kan testi yaptıralım..hemen çıktık evden.kan verdik.
laborant sonucu getirdi.uzatırken sanki sonuç kötüymüş gibiydi yüzü. :) ben korktum.tebrik ederim pozitif diyincee..ağzım açık kalmışş..eşimle bakıştıkkk..sonra çıktık veee arabada durup durup sarıldık :))
çok güzeldii yaaa :))
şimdi de her akşam karnıma dokunup bebişimiz napıyor iyi mi diyor :))

Rabbim onları bize bağışlasın ve isteyen herkese de nasip etsin en erken zamanda inşallahhh :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…