Erken hamilelik belirtileri hakkında....

yarında görünmeyebılırr yarın için randevu aldım allttan bakmak isteyecek kesin ben istemem alttan sen hiç baktırdınmı

EVET canım günde iki defa yapıcam bugun yine yapıcam saaat 4.30 gibi içmiyorum bekliyorum bebeğim

merhaba kızlar ne kadar süre sonra hamilelik oldu.

çok güzel bir duygu rabbim 2nizide sağlıkla kucağınıza

almayı nasip etsin inş.bir şey yaptınız hamile kalmak için.

bızde yapmıoz cnım..ben yapalım dedım de benımkı olurmu sacmalama dıo...
ne bılem ya bu erkekler nasıl durcak
aklıma kotu seyler gelıo

yarında görünmeyebılırr yarın için randevu aldım allttan bakmak isteyecek kesin ben istemem alttan sen hiç baktırdınmı

ben alttan baktırdım ilk bende senin gibi merak ediyodum dış gebelik olabilir mi kimyasal olabilir mi diye doktora gittiğimde karından görünmez dedi alttan görünür dedi ben korktum bişey olur mu diye doktorum gayet güzel bi şekilde hiç bi sakıncası olmayacağını zaten bi riks söz konusu olsa bu riski göze alıp yapamayacağını anlattı ve baktırdım iyikide baktırmışım yoksa bekleyemezdim haftalarca

yaa ne güzelll allahımm ayırmasıı bizi yavrularımızdan kalp atışını biz duyduk meğersem doktor o alete bağlamamk için dinletmiyormuş biz kıbrısa gitmiştik ordada zamanımız vardı bir hastaneye gittik oradaki doktor hemen dinletti ama yeni oluşmuş dedi zaten buraya gelincede bir defa dinledik bir daha yok dedi doktorda :) birde 5.ayda dedi :) çok çabuk büyüyorlar bu gün gittim bende doktora ultrasonda baktı çok iyi dedi kan değeride güzel çıktı şu an için her şey yolunda senn gördülşerini yakında görürüz inşallah bizede el sallarr :)

bızde yapmıoz cnım..ben yapalım dedım de benımkı olurmu sacmalama dıo...
ne bılem ya bu erkekler nasıl durcak
aklıma kotu seyler gelıo

valla biz bile hala yapmıyoruz korkumuzdan şu 4 ay tam bitsin belki düşünürüz yavaş yavaş ama sizler için çok erken bence yapmayın riske atmayın bebeklerinizi

merhaba kızlar ne kadar süre sonra hamilelik oldu.

çok güzel bir duygu rabbim 2nizide sağlıkla kucağınıza

almayı nasip etsin inş.bir şey yaptınız hamile kalmak için.

aminn canım tşk ederimmm :)
ben 6 ay sonunda ramel de 7 ay sonunda kavuştuk bebeklerimizee :)
ikimizde ovülasyonu günlerini denk getiremiyormuşuz.yumurta takibi yaptırdık..
herkese de tavsiye ediyoruz..ya ovülasyonu testleri alın ya da doktora gidin..çünkü insan bilemiyor yumurtlama günlerini
Rabbim sana da nasip etsin inşallahhhh

oyyy yerim onun kalbini de atışınıdaaaa :)
ne ara büyüdü de kalp atışlarını dinledinizz :))
maşallah bebişimideee :) hep böyle güzel güzel devam etsin inşallahhhhh :))

korkuyor ınsan ıster ısteemezz kaçıncıı haftada ultrasonda görunmez alltan bakalım dedii kii

aminnnn seninde az kalmış zaten yakında görürsün hareketlerini gittinde eşin videoya çeksin bizim aklımıza gelmedi sonradan düşündük bi dahakine çekcek artık durup durup izleriz

oyyy yerim onun kalbini de atışınıdaaaa :)
ne ara büyüdü de kalp atışlarını dinledinizz :))
maşallah bebişimideee :) hep böyle güzel güzel devam etsin inşallahhhhh :))

kuzum ilk kıbrısta dinledik 7 .haftaydı işte yeni oluşmuştur bakalım dedi :) dinledik ama bizim doktor her zaman olmaz dedi bu gün ben sordumda her gün olmaz dedi 5.ayda dinleyeceğiz dedi :) kan da 8062 çıktı :) minnacık kalbii var benm meleğimin hepp atsın oo kıyamam ben ona ya :) sizde tez zamanda dinlersiniz inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…