Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım hayırlı olsun bebişin.belirtilerin neydi acaba

canım benım adetım cok duzenlı gelır erken gelır ama gec gelmez adetım gecıktı başkada ole fazla belırtım olmadı..ara ara bel agrım kasık agrım oluodu..goğuslerım bıle daha 2 gun once agrımaya basladı...bıde acık sarı akıntım wardı akıntı hıc kesılmedı yanı...ama daha cok mınnak benımkı 2 haftalık..inşallah kan degerlerım duzenlı artar

canım benım adetım cok duzenlı gelır erken gelır ama gec gelmez adetım gecıktı başkada ole fazla belırtım olmadı..ara ara bel agrım kasık agrım oluodu..goğuslerım bıle daha 2 gun once agrımaya basladı...bıde acık sarı akıntım wardı akıntı hıc kesılmedı yanı...ama daha cok mınnak benımkı 2 haftalık..inşallah kan degerlerım duzenlı artar

kubra belırtılerın nasıl kız benım cok uykum gelıo kafamı kaldıramıom ya

canımm ben sadece çok durgunum ve yorgunumm..
hiç içimden bişey yapmak gelmiyor..
ruh halim bi tuhaff..
uykum yok henüz :) geçen hafta vardı bayağı :)
değerin kaç çıktıııı :))

Ramel hayirli olsun...darisi basimiza ins...belirtilerin yaptiklarin hakkinda detay verirmisin.bize de isik tutmus olursun

ruh halim bi tuhaff..

canım benım degerım baya dusuk cıktı..cnku daha rahme yerleşeli 1 hafta olmuş..bır hafta daha dun bıttı bugun ıkıncı haftadayım..ilk testte 30 cıkmıstı 12 saat sonra yapılanda 51 cıktı canım...kese daha gozukmez dedı..bakalım haftaya carsamba yıne gıtcez..

ruh halim bi tuhaff..

canım benım degerım baya dusuk cıktı..cnku daha rahme yerleşeli 1 hafta olmuş..bır hafta daha dun bıttı bugun ıkıncı haftadayım..ilk testte 30 cıkmıstı 12 saat sonra yapılanda 51 cıktı canım...kese daha gozukmez dedı..bakalım haftaya carsamba yıne gıtcez..

canım mesaj attım sana bakarmısın

Ramel hayirli olsun...darisi basimiza ins...belirtilerin yaptiklarin hakkinda detay verirmisin.bize de isik tutmus olursun

saolasın canım...ya adetım gecıktı benım ordan anladım..hafıf bel agrım ve kasık agrım wardı canım..vucudunu dınleme cunku kendınde belırtı aradığın hıcbı ayda hamış olmuosun..ılk haftalarda belırtı olmuo bence

canım yapsanda cıkmaz kı ıdrarda benım bıle daha cıkmadı ıdrarda

tebrik ederim canım..bu hafta ardı ardına bebiş haberleri verdiniz..senden de güzel haber geleceğini hisetmiştim..allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin..benim bat bugün ama gelen giden yok..idrar testi de negatif..özel olacak ama sen yumurtlama günlerini ve ilişkide bulunduğun günleri hatırlıyor musun.. benim yumurtlama haftasındaki son ilişki tarihinden itibaren 14 gün geçti..olsa idrarda çıkardı heralde.dah önceki hamileliğimde 12. gün idrarda çıkmıştı..

saolasın canım...ya adetım gecıktı benım ordan anladım..hafıf bel agrım ve kasık agrım wardı canım..vucudunu dınleme cunku kendınde belırtı aradığın hıcbı ayda hamış olmuosun..ılk haftalarda belırtı olmuo bence

çok haklısın yaa.insan vucüdunu dinledikçe bir sürü belirti buluyo.ve sonunda hüsraann.en iyisi hiç düşünmememk ama o da insanın elinde değil

tebrik ederim canım..bu hafta ardı ardına bebiş haberleri verdiniz..senden de güzel haber geleceğini hisetmiştim..allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin..benim bat bugün ama gelen giden yok..idrar testi de negatif..özel olacak ama sen yumurtlama günlerini ve ilişkide bulunduğun günleri hatırlıyor musun.. benim yumurtlama haftasındaki son ilişki tarihinden itibaren 14 gün geçti..olsa idrarda çıkardı heralde.dah önceki hamileliğimde 12. gün idrarda çıkmıştı..

ad123 bende ne hissediyorsun canım :))) bugun adetimin 9. gün ovülosyn testi yapıyorum soğan suyu içiyorm eşime keçi boynuzu pekmezi yediriyorum hislerini bekliyorum alıcakmıyım bende allahın iznyle :18::18::18:

canım benım daha cok yenı mınnak yanı oyuzden benımde ıdrarda cıkmadı henüz...en son 2 gun once yapmıştım test cımamıştı..sımdı durum ne bılmıorum..ewet hatrlıorum canım yumurta takıbı yapıoduk zaten..23 aralık we 29 aralık 1 hafta boyunca oldu ilişki bır gun arayla sonra araya yenı yıl gırınce 30 31 de olmadı sonra tekrar oldu..ama bence o yazdıgım haftada oluşum basladı bence yumurtlama gunlerım ozmandı cunku

:KK17:

bakk dediklerim çıkıyor gördün müüü :KK66:)
demek kiii senin adet döngün değişmiş :))

ayyy nasıl sevindim anlatamammm..
ikimizde o kadar aydan sonra bu güzel haberi aldık yaaa :))
iki hafta hep uykulu olabilirsin :)) benim öyle geçmiştii :)
hep artsın değerin inşallahhh :) bebişinde sıkı sıkı tutunsun annesineee :)
bol bol su iç canımm :) hemen keseside oluşsunnn :))

gunaydınnnn ramelımm ben sana söylemedım mıı bı umut hamılesın sen demiştimmm yaşasınnn çok ssevındımmmmmmmmmmm

ewet canım demıştın sıtedekı coğu arkadas bana hamışsın demıştı..ama ınsan kanda gortmeden ınanamıo...cok tesekkur ederım darısı sızlerın basına

X