Erken hamilelik belirtileri hakkında....

ramel tatlım bana cvp vrmemşsn ama bşka soru soruym tatlım ilşkilrnde neye dikkat ettn ilşkdn sonra ne yaptn ne zaman banyo yaptn ayrıca kırldm tebrik ettm ona bile cvp vrmdn

ad123 bende ne hissediyorsun canım :))) bugun adetimin 9. gün ovülosyn testi yapıyorum soğan suyu içiyorm eşime keçi boynuzu pekmezi yediriyorum hislerini bekliyorum alıcakmıyım bende allahın iznyle :18::18::18:

pozitif düşünelim..bence bu topik ugurlu :)) ocakta yakalayamayanlar şubatta yakalayacaklar bebişleri.. ovulasyon testleri cok işe yarıyor..ben hamilelik düşündüğüm ilk ay ovulasyon testi kullanmıştım..ve ilk denemede tutturduk..sonra kalp atışı olmadı..kürtaj oldum..sonra yine ovulasyon testi kullandım.yine tutturduk sayılır..oda kimyasaldı sanırım değerler cok yükselmeden düştü..bu ay test kullanmadan denedik..ama tutmadı heralde gebelik testi negatiff..adet olayım bende hemen ovulasyon testi sipariş vericemm.. dogru yoldasın canm...yolun sonunda şubat ayında bebişler var inş..

ewet canım demıştın sıtedekı coğu arkadas bana hamışsın demıştı..ama ınsan kanda gortmeden ınanamıo...cok tesekkur ederım darısı sızlerın basına

amııııııınnnnn amannnnn bu ay ne guzell oldu yaa rabbım yuzunuzu guldurdu darısı bızeeee bende tık yok bı belırtı faşanda yok sadece bıı uykuuuu halı var dusun 4 aydır ılk defa ışe gec kaldım sabah uyanamıyorumm ama belırtıyede yormak ıstemıyorum kendımıde dınlemıyorummm saten bılmıyorumm hayırlısı oolsun bakalımm sende uyku halı oldu muuu ramelimmmmmm:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: sanadaaaa kazak öfrmeye başladımmm teyzeeeee olmakk da zorrr bır suru yeğenım olduu hepsınee kazak örüyommmm:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

pozitif düşünelim..bence bu topik ugurlu :)) ocakta yakalayamayanlar şubatta yakalayacaklar bebişleri.. ovulasyon testleri cok işe yarıyor..ben hamilelik düşündüğüm ilk ay ovulasyon testi kullanmıştım..ve ilk denemede tutturduk..sonra kalp atışı olmadı..kürtaj oldum..sonra yine ovulasyon testi kullandım.yine tutturduk sayılır..oda kimyasaldı sanırım değerler cok yükselmeden düştü..bu ay test kullanmadan denedik..ama tutmadı heralde gebelik testi negatiff..adet olayım bende hemen ovulasyon testi sipariş vericemm.. dogru yoldasın canm...yolun sonunda şubat ayında bebişler var inş..

canım peki testi nasıl kullandın ben 8. günümde başladım yani dün çok silik bi çizgi çıktı kalın çizginin yanında bugun 9. günüm bugunde öyle çıktı bekliyorum sabırsızlıkla ve gün aşırıya devam ediyorum 4 aylık evliyim 3.ay denememiz inşlh tutar bu sefer ve ben 3 gündür soğan kürü içiyorum eşimede her akşam 2 yemek kaşığı keçi boynuzu pekmezi yediriyorum inşlh bu sefer olucak allhımın iznyle ve hayırlısyla bana bol bol dua edin lütfennnnnn

:KK17:

bakk dediklerim çıkıyor gördün müüü :KK66:)
demek kiii senin adet döngün değişmiş :))

ayyy nasıl sevindim anlatamammm..
ikimizde o kadar aydan sonra bu güzel haberi aldık yaaa :))
iki hafta hep uykulu olabilirsin :)) benim öyle geçmiştii :)
hep artsın değerin inşallahhh :) bebişinde sıkı sıkı tutunsun annesineee :)
bol bol su iç canımm :) hemen keseside oluşsunnn :))

ewet canım ya bu ay ıkımızdede bı rahatlık wardı acaıp hadı hayır olsun dıoduk we hayır oldu..demek rahatlık cok onemlı..
senın degerın kac canım..senınkı yuksektr..gecmışı okuyamadım da sayfalar acılmadıgı ıcın..he bıde doktr son adet tarıhınden ıtıbaren hesapladı 4 haftalık dıo..yanı bız keseyı adet dahıl olarak hesaplanan 5. haftadamı gorcez

canım benım daha cok yenı mınnak yanı oyuzden benımde ıdrarda cıkmadı henüz...en son 2 gun once yapmıştım test cımamıştı..sımdı durum ne bılmıorum..ewet hatrlıorum canım yumurta takıbı yapıoduk zaten..23 aralık we 29 aralık 1 hafta boyunca oldu ilişki bır gun arayla sonra araya yenı yıl gırınce 30 31 de olmadı sonra tekrar oldu..ama bence o yazdıgım haftada oluşum basladı bence yumurtlama gunlerım ozmandı cunku

sagol cnm..benim sadece 22- 24 ve 26 da ilişki oldu..sadece3 güncük..sonra eşimin yüzünü görene aşk olsunn..nefret ediyorum nöbetlerinden..en önemli günlerde nöbeti denk geliyo..bu ay nöbet listesine hazırlayan hocayı aramayı düşünüyorummm..nöbetleri benim ovulasyon günlerime göre ayarlayın diye :)))

ramel tatlım bana cvp vrmemşsn ama bşka soru soruym tatlım ilşkilrnde neye dikkat ettn ilşkdn sonra ne yaptn ne zaman banyo yaptn ayrıca kırldm tebrik ettm ona bile cvp vrmdn

yawrum sayfları daha yenı okumaya başladım sıtede yazdıklarım gıtmedı kı hıc senın yazdıgınıda gordum cvp werdım ama gıtmedı yazılanlar..kırılma canım sen farketmedınmı sayfayı..şimdi tek te okuyup herkese cvp yazmaya basladım...canım ilişkiden yarım saat sonra fılan banyoya mecbur gırdım..gun asırı oldu ilişkiler adetten ıtıbaren..

canım peki testi nasıl kullandın ben 8. günümde başladım yani dün çok silik bi çizgi çıktı kalın çizginin yanında bugun 9. günüm bugunde öyle çıktı bekliyorum sabırsızlıkla ve gün aşırıya devam ediyorum 4 aylık evliyim 3.ay denememiz inşlh tutar bu sefer ve ben 3 gündür soğan kürü içiyorum eşimede her akşam 2 yemek kaşığı keçi boynuzu pekmezi yediriyorum inşlh bu sefer olucak allhımın iznyle ve hayırlısyla bana bol bol dua edin lütfennnnnn

cnm günde 2 kere yapıyordum ben..o çizgi koyulaşacak hemen hemen c çizgisine yakın oluyor..şimdi işe gitmem gerekiyor ..geç kalamk üzereyim..akşam bir ara detaylı konuşuruz..

anammmmmm yerimmmm bennn seniiiiiiii :)))) hayırlııı olsunnnnnnnn ayyyy çokkk sevindimmmmmm muck muckkk muckkkk :)))

canım sonunda sayfa duzeldıde cvp yazmaya basladı..bende cok mutluyum cok teşekkur ederım guzel dıleklerın ıcın..ama hıcbışey hıssetmıom ya..benımkı daha sarı cısım heral:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

tatlım kıyamam sana daha tazecik annesin sen çok sevndm ya gerçkten artk bizde yardmcı olcksnz hep birlikte bebişlrmzdn bahsetcz canım sen bu ay kaçıncı günde yumurtladn ben daha yumurlmdm bugün 17.gün

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)

tebrik ederim canım beniiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmm:)

:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah bebeğimmm

kaç çıktı sonucun ne zaman öğrendin detay verrrrrrrr :)

amın guzum cok saol konuşamadık senlede sayfalarda acılmıo inşallah yolundadır enınde hersey...

cnm günde 2 kere yapıyordum ben..o çizgi koyulaşacak hemen hemen c çizgisine yakın oluyor..şimdi işe gitmem gerekiyor ..geç kalamk üzereyim..akşam bir ara detaylı konuşuruz..

koyu olduğundamı 2 defa yaptın canım bende öyle yapıyım ona göre ve ayaklarını nasıl tuttun :)))

ewet canım ya bu ay ıkımızdede bı rahatlık wardı acaıp hadı hayır olsun dıoduk we hayır oldu..demek rahatlık cok onemlı..
senın degerın kac canım..senınkı yuksektr..gecmışı okuyamadım da sayfalar acılmadıgı ıcın..he bıde doktr son adet tarıhınden ıtıbaren hesapladı 4 haftalık dıo..yanı bız keseyı adet dahıl olarak hesaplanan 5. haftadamı gorcez

benim değerim 3 gün önce 947 idi canım..
şimdi artmıştır iyice diye düşünüyorum..inşallah tabii :)

evet 5.haftada görülüyormuş.. benide pazartesi çağırdı..
cumartesi gitsem görünmez mi acaba??
benim şuan son adetime göre tam 5 haftalık oluyor ama..

tatlım kıyamam sana daha tazecik annesin sen çok sevndm ya gerçkten artk bizde yardmcı olcksnz hep birlikte bebişlrmzdn bahsetcz canım sen bu ay kaçıncı günde yumurtladn ben daha yumurlmdm bugün 17.gün

canım ben hep yumurtlama gunlerımı yalnış hesaplıomuşum..doktr benım hesapladıgımdan 1 hafta gec hesapladı bu ay...14 15 16 17 18 19 gunde yumurtlama gunlerımdı ben oysa 24 gunde bır olurum adet

canım ben hep yumurtlama gunlerımı yalnış hesaplıomuşum..doktr benım hesapladıgımdan 1 hafta gec hesapladı bu ay...14 15 16 17 18 19 gunde yumurtlama gunlerımdı ben oysa 24 gunde bır olurum adet

kubra belırtılerın nasıl kız benım cok uykum gelıo kafamı kaldıramıom ya
tatlımmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmm bebegımmmmmmmmmmmm ramelimmmmmmmmmmmmmm umutlarıı yitirmemkk gerekıyormuşş demii hayırlııı olsunnn allahımm ıyıkı açmışımmm bu topigii yaa hayy maşallllahhhhhhhhhhh :) degerın kaçdı ilk sonra kaç oldu

benim değerim 3 gün önce 947 idi canım..
şimdi artmıştır iyice diye düşünüyorum..inşallah tabii :)

evet 5.haftada görülüyormuş.. benide pazartesi çağırdı..
cumartesi gitsem görünmez mi acaba??
benim şuan son adetime göre tam 5 haftalık oluyor ama..

senın ovulasyon benden onceydı ya canım oyuzden yuksek ınşallah benımkıde saglıklı yukselır..doktr deger ıyı dedı ama..benımde haftaya carsamba tam 5 ıncı hafta oluo doktr carsamba gel dedı..keseyı gorcezmı yanı

kızlar ben bı yemek yoyeyım ole konuşalım cok acıktımmmmmmmmm..sayfada bıraz hızlanır belkı

senın ovulasyon benden onceydı ya canım oyuzden yuksek ınşallah benımkıde saglıklı yukselır..doktr deger ıyı dedı ama..benımde haftaya carsamba tam 5 ıncı hafta oluo doktr carsamba gel dedı..keseyı gorcezmı yanı

görücez inşallah canımmm :))
bende heyecanla bekliyorummm :)
arka arkaya gidiyoruz harikaa :)

yaa ramelinnn degerıı kaçç merakk ediyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm küboşummm sen dee

X