Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kızlar dün diş doktoruna gittim diş tedavsine başlamam gerekiyo doktor dedi ki 2 ay ara vereceksin çocuk çalışmalarına ben ara vermek istemiyorum eşime söyledim o da olmaz dediii... çok fazla bi zaman...

kızlar dün diş doktoruna gittim diş tedavsine başlamam gerekiyo doktor dedi ki 2 ay ara vereceksin çocuk çalışmalarına ben ara vermek istemiyorum eşime söyledim o da olmaz dediii... çok fazla bi zaman...

canım sana msj attım ama sanırım gıtmedı

eğer ağrın sızın yoksa cnm bekle derim.şu anda bebiş daha önemli bizler için ama dimi?

diş tedavisi önemli canım. hamilelikte çocuk anneden alaacağı kalsiyum vs vitaminleri dişinden de alacağı için hamilelikte diş sorunu daha da artıyo bildiğim kadarıyla.diş problemin ciddiyse ilk önce yaptırsan ii olur ama ciddi değilse bekleyedebilir

günaydın kızlar...

bugün adetimden 9 gün geçti 6. günde kan testim 0,100 çıktı ama hala adet olmadım bu kadar gecikmezdi :KK43:

bu durumda olan var mı arkadaşlar..acaba hamile olabilirmiyim

evettt bu sene bebiş patlamasııı yaşanıyorrr :))

ben size demiştimm dimiii?ocak bizim ayımız olacakkk diyeee :))

Rabbim bebeklerimizi korusun ve isteyen herkese nasip etsin inşallahhhhhhhh

kubra belırtılerın nasıl kız benım cok uykum gelıo kafamı kaldıramıom ya

diş tedavisi önemli canım. hamilelikte çocuk anneden alaacağı kalsiyum vs vitaminleri dişinden de alacağı için hamilelikte diş sorunu daha da artıyo bildiğim kadarıyla.diş problemin ciddiyse ilk önce yaptırsan ii olur ama ciddi değilse bekleyedebilir

2 diş ciddi diğerleri bekleyebilir canım onları yaptırıp bırakıcam... 2 ay erteleyemem ya 1 saat bile fazla gelirken 2 ay ne demek:))))))))9

2 diş ciddi diğerleri bekleyebilir canım onları yaptırıp bırakıcam... 2 ay erteleyemem ya 1 saat bile fazla gelirken 2 ay ne demek:))))))))9

demi yaa bi günü bile zor bekliyo insan.benim 6 gün kaldı adete.test falan yapmamamk için zor tutuyorum kendimi.gerçi bu ay pek ümitli değilim ama olsun :KK52::KK52::KK52:

KIZLAR ŞİMDİ ovülosyon testimi yaptık çok az bi silik çizgi çıktı dün ki gbi bugun 9.günüm :)) demek daha varrrrrr

X