Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canımmm günaydınnn

neden kötüsün amaaaa neyin var :KK43:

kuzum işte ağırlaşıyorum gittikçe her gün daha yorgun halsiz iştahsız uyanıyorum :KK43: canım senn değerindeki artışta çok güzelll yazdım yazdımm ama gitmedi bakalım bu gidecek mi :)

canımmm günaydınnn

neden kötüsün amaaaa neyin var :KK43:

kuzum işte ağırlaşıyorum gittikçe her gün daha yorgun halsiz iştahsız uyanıyorum :KK43: canım senn değerindeki artışta çok güzelll yazdım yazdımm ama gitmedi bakalım bu gidecek mi :)

yani öyle sıkıntılı yerlerde ağrım sızım yok baş ağrısı halsizlik yorgunluk iştahsızlık kalkıp bir şey ler atıştırınca üstünede açık bir çay içince kendime geliyorum ama iş ki onu yapabilmek yarın kontrolümüz var doktorla bir görüşeyim bakalım çok şükür ama bulantı kusma falan yok bazen çok hafif oluyor ve inanılmaz derece de saçlarım dökülüyor kestiremiyorum da

canımmmmmmmmmm benimmmmm cok geçmiş olsun dikkat et kendineee ama olur annecik halsizlik biraz daha kalır sonra geçecek annecik cokk iyi olacak inşallah..dr la gorus eger geçmezse ama hic birsey yokkkk hic skıntı yapma annecikkk bebekten bebekten sana tutunmuş ya annesi nazlar yapıyor icerden :KK70:

gunaydın kızlar ben hamıleyımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)

tebrik ederim canım beniiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmm:)

:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah bebeğimmm

kaç çıktı sonucun ne zaman öğrendin detay verrrrrrrr :)

ya kızlar detay weremıom yazdıkların gıtmıo cunku sınır oldum ya ne bu bole..ınsana sewınclı bı haber werdrtmıolar

canımmmmmmmmmm benimmmmm cok geçmiş olsun dikkat et kendineee ama olur annecik halsizlik biraz daha kalır sonra geçecek annecik cokk iyi olacak inşallah..dr la gorus eger geçmezse ama hic birsey yokkkk hic skıntı yapma annecikkk bebekten bebekten sana tutunmuş ya annesi nazlar yapıyor icerden :KK70:

saoll kuzumm herkes öyle diyor gayet normal hatta çok iyisin diyorlar bir arkadaşım var gözümü açmamala lavaboya gidiyordum yarımm saat çıkamıyordum diyor çok şükür bende bulanatı yok ama işte çık rahat da değilim inşallah geçer canım ben onun nazlarına başlıcamm çıktığında :)

gunaydın kızlar ben hamıleyımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

CANIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM:))
bu ne güzelll bir haberrrr :)))
ben sana demiştim ama dimiiiiii :))
hissediyorummmm ikimizde de varrr bekle sabret demiştimmmmmmmmm :))
ayyy inanmıyorummmm nasıl mutlu oldummm anlatamammmm :))

bugün keyifsizdim biraz bu haberrr nasıll günümü güzelleştirdi anlatamammmm.... :))))
tebriklerr bebeğimmmmmmmmmmm

ya kızlar detay weremıom yazdıkların gıtmıo cunku sınır oldum ya ne bu bole..ınsana sewınclı bı haber werdrtmıolar

site hepimizi deli ettiiii suannnnnnn ama sendeyizzz seni dinliyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

CANIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM:))
bu ne güzelll bir haberrrr :)))
ben sana demiştim ama dimiiiiii :))
hissediyorummmm ikimizde de varrr bekle sabret demiştimmmmmmmmm :))
ayyy inanmıyorummmm nasıl mutlu oldummm anlatamammmm :))

bugün keyifsizdim biraz bu haberrr nasıll günümü güzelleştirdi anlatamammmm.... :))))
tebriklerr bebeğimmmmmmmmmmm

saoll kuzumm herkes öyle diyor gayet normal hatta çok iyisin diyorlar bir arkadaşım var gözümü açmamala lavaboya gidiyordum yarımm saat çıkamıyordum diyor çok şükür bende bulanatı yok ama işte çık rahat da değilim inşallah geçer canım ben onun nazlarına başlıcamm çıktığında :)

oooy oyyy oyyyy bu anneyeee kıyamammmmm bennnnnnnnnncokkkk sukur sende oyle sorunlar yok canım benmmmm bebiş bebiş anneyi yormaaaaaaa o seni cokkk seviyorrrrrrr :KK70: cıkıncada cok sevecekkk seni:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

gunaydın kızlar ben hamıleyımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

canımm hayırlı olsun ne güzel bi haber bu.maşşallah bu ay ne çok hamile oldu. ee inşallah darısı da bizim gibi bekleyenlerin başına..

anlat anlat ramelim seni bekliyoruz naptın hamiş kalmak için belirtilerin tahlil sonuçların kan değerin doktor ne dedi:)))))))))))

anlat anlat ramelim seni bekliyoruz naptın hamiş kalmak için belirtilerin tahlil sonuçların kan değerin doktor ne dedi:)))))))))))

hayırlııı olsunnn alllah sağlıkla kucağına almaya nasip etsinnnnnn çokk ama çokk mutluu oldummm yüzümde bir gülümse bir aptallık olduuu :) günee kötüü başlamıştımm ama şimdiii kendime geldimm ve bomba gibiii olduummm :) yazdımm yazdımm gitmiyor umarımm bu giderrr :)

X