Erken hamilelik belirtileri hakkında....

annecim canın hic birsey cekmedigi zamanlar bi kase yoğurt al onu yeee mis gibi sonra bi güzel uyu dinlen hadi senin enerjiye ihtiyacın var bak tum gece nerdeyse uyumamışsın annesi :KK43:

benn gideyiimm yiymm yogurrttt saoll bebeğimm ilginn icinnn muucukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :))) balımm benimm

benn gideyiimm yiymm yogurrttt saoll bebeğimm ilginn icinnn muucukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :))) balımm benimm

cok optummmm canım benimmmmmmmmmmm afiyet bal şeker olsun ikinizede sanade bebişinedeee cok optummmmm dikkat et kendine tutkummm:KK16::KK16:

[QUOTE=Tutkuuuu;

bebeğimm bak akşam yatmadan önce yoğurt ve gün içerisinde 1 kase yoğurt yiyeceksin gün içerisinde muhakkak 500 gr meyve yiyeceksin çeşit olacak kahvaltına çok özen göstereceksin ve bol bol sıvı tüketeceksin 4 .ayda doktor bana özel diyet verecek onu burda paylaşacağım hemen hemen aynı gidiyoruz sayılır

bence sen bugünde bekle.ikinci günün bugün dimi?yarın yap mesela :)seninde değerin düşün çıkabilr :)

ya bole deynce sen ıcımı bı heyecan kapladı canım gercekten hamişmıyım ben ya...of kafayı yıcem...ewet gecıkmede bugun 2.gun canım....

ya bole deynce sen ıcımı bı heyecan kapladı canım gercekten hamişmıyım ben ya...of kafayı yıcem...ewet gecıkmede bugun 2.gun canım....

yavrumm bir dakika sakinleş ve içindeki sesi dinleee..ne diyor sannaa??
gerçekten o ses doğruyu söylüyor inan bana..
derlerdi inanmazdımm..hamile olduğumu biliyorum diye..valla anlıyor insannn

X