Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canımm bence kendini çok dinleme..hepimiz aynısını yaptığımız için zaten böyle oluyor..
benim sana tavsiyem,
ben bunu bu ay yaptım ve hamile kaldım..
doktora gittim aslında ama sen doktora gidemeyeceğin için adetin bittikten sonra 10.günden itibaren başlayıp gün aşırı ilişki yaşayın.taa ki 24.güne kadar.24.günden sonra isterseniz bikaç kere daha yapabilirsiniz.
zaten bu söylediğim zaman içinde yumurtlaman gerçekleşiyor.
yumurtlama olduğunuda şöyle anlayabilirsin.. kasıklarında ağrı olur ve beyaz uzamayan uhu gibi sümük gibi akıntın gelir.işte o zaman anla ki yumurtluyorsun :KK66:

ayrıca sürekli bebek düşünme ve sürekli eşinle bunu konuşma..kafana takma..başka şeylerle ilgilen.ilişki esnasında bebek düşünme.ve asla ama asla olmayacak diye de düşünme..düşün ki bu ay herşey güzel..mesela kitap oku.çalışıyorsan daha çok işinle ilgilen.çık gez dolaş..kafanı dağıt kısacası. kendini strese sokma ve sokacak durumlar yaşatma kendine. akışına bırakınca olumlu olunca ve bide ovülasyonu zamanı denk gelince olay bitti..gerisi Allah'ın takdiri artıkk..
inan bana benim böyle olduu.. en rahat ayımdı.. hep mutluydum çok şükür..
o yüzden bunlar çok önemli canım :KK66:

ben adetm biter bitmez başlıyorz çalışmalara.bi gün arayla yapıyorz.adete on kala bırakıyorz.önceki aylarda çok iyi anlıyordm çatladığını ama bu ay hiç anlayamadım.evet ben çok kafama takıyorm ya.bu seferde adet olursam gelecek ay akışına bırakacm inşallah hiç düşünmicem.çok sağol canm benim içimi rahatlattın.inşallah bebeğin sağlıklı,eli ayağı düzgn hayırlı bi evlat olur

beslenme hakkındaa biseyy demedii bendee sormadımm erkenn diyee sıvı çokk önemlii tetler yaptıı cuma hemm onun icinn gel dedi

evet kuzum sırf o kan vermeler yüzünden artık hastaneye gitmek istemiyorum bıktımm valla her ay 5 tüp kan alıyorlr benden :KK43: artık pazarlık yapcam yarım yarım alsınlar kollarım mosmor olduu ... birde ne için aldıklarını da bilmiyorum alıyorlar bakıyorlar testler süper diyor o kadar bari söyleseler içim yanmayacak .... cuma git bakalım ne diyecek cumaya kadar 2000 olacak :)

eee az kalmışşş kuzummmm :) şurda cumaya kaç gün var sankiiii :KK66:
maşallahh değer süperrrr..
inşallah benimde iyi çıkarrrrr :KK66:

bende tam muayeneyi soracaktım.nasıl baktı???

dahaa cok yeni alttan bakmamı z lazımm dadii utanıyorukk cekiniyorumm dedim istemediimm :)) tamamm dedii erkek dr cokk iyi ama :) ultrasonn baktıı karındaann görunmedii keretaa :)

kubrakkkk ve tutkummmmmmmm anneler bugun nasılllllll neler hissediyolar :KK70::KK16::KK16::KK16:

canımmm hoşgeldnnnnnn :))

bugün iyiyim ama biraz yorgun hissediyorum kendimiii..morall süperrr :))
bitek değerim belli değil onun sonucunu bekliyorummmmm :// 5 te çıkacakmış taaa :KK43:

ben adetm biter bitmez başlıyorz çalışmalara.bi gün arayla yapıyorz.adete on kala bırakıyorz.önceki aylarda çok iyi anlıyordm çatladığını ama bu ay hiç anlayamadım.evet ben çok kafama takıyorm ya.bu seferde adet olursam gelecek ay akışına bırakacm inşallah hiç düşünmicem.çok sağol canm benim içimi rahatlattın.inşallah bebeğin sağlıklı,eli ayağı düzgn hayırlı bi evlat olur

aminn canım benimm sağolll..
Rabbim en kısa zamanda sanada nasip etsin inşallahhhhh :) bizimlede paylaş ki mutluluğumuza mutluluk katılsın :)

dahaa cok yeni alttan bakmamı z lazımm dadii utanıyorukk cekiniyorumm dedim istemediimm :)) tamamm dedii erkek dr cokk iyi ama :) ultrasonn baktıı karındaann görunmedii keretaa :)

alttan baktırma şu an canım ben korkuyorum hep bu alttan muayaneden gerek yokk ama alttan bakınca görünürdü

şuann cokkk iyi veeee heyyycanlıyımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK1:

Allah en güzel en kolay hamimileligi nasip etsin bu güzel annelere tek nefeste kucağınıza alırsınız inşallah:KK16::KK16::KK16: canım yaaaaaaaaa annesinin kuzusu gelecekkkkkk heycannnnnnnnnn olsun zatennnnnnnn kıyamam:KK52::KK52::KK52:

Daha giremedim kiii doktora :)

Gorunmez canim daha ya benimki cok minik alttan muayen ettirmeyeyim bu sefer diyorum ya ne dersiniz

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bıde sen ılk gebelığınde ultrasonda gozukmeden alttan muayeneylemı gordun canım alttan baktrma tabı tehlıkelı sakınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

evet kuzum sırf o kan vermeler yüzünden artık hastaneye gitmek istemiyorum bıktımm valla her ay 5 tüp kan alıyorlr benden :KK43: artık pazarlık yapcam yarım yarım alsınlar kollarım mosmor olduu ... birde ne için aldıklarını da bilmiyorum alıyorlar bakıyorlar testler süper diyor o kadar bari söyleseler içim yanmayacak .... cuma git bakalım ne diyecek cumaya kadar 2000 olacak :)

2000 gecerr bencee cenımm gece 1 de 1083 du buğun 12 de 1400 :) ben netten bakıcamm sonuçlaraa ornekk no yu aldımm

Kuzum ben dusukten dolayi acikcasi tama ne zaman yumurtladim bilmiyorum 17-19ve 21de iliski oldu sonra grip oldum yine 24unde baktim yumurta aki gibi akintim var hemen o aksam yine oldu ama hangi gun tam yumurtlama oldu dollenme ne zaman oldu onu hic hesaplayamiyorum

canımmm hoşgeldnnnnnn :))

bugün iyiyim ama biraz yorgun hissediyorum kendimiii..morall süperrr :))
bitek değerim belli değil onun sonucunu bekliyorummmmm :// 5 te çıkacakmış taaa :KK43:

canım benim bundannnnn sonnraaaa cok cok iyi ol inşallah sende bebeginde:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: hicccccc merak etmeee iyi cıkıcakkkk annesiiiiiiiiiiii bak anne ben yanındayımmmm durumda cok iyi dicekkkkkk 5 te yazzzzz burda olmasam bile geçer bakarım :KK16::KK16::KK16::KK16: hadi en hayırlı haberi al inşallah akşam üstü :KK70:

2000 gecerr bencee cenımm gece 1 de 1083 du buğun 12 de 1400 :) ben netten bakıcamm sonuçlaraa ornekk no yu aldımm

iyi yapmışsın kuzum ben pek takip etmiyorum o değerlere doğum hastanesine gidiyorum ya tek tek ilgileniyor zaten kadın hatta ben ilk cumartesi günü kan verdim normalde pazartesi alacaktım çünkü 1e kadar çalışıyorlardı doktor 3 te öğrenip beni aramıştı :) sonuçları doktorlada paylaş ama

yaaa deseneee benim doktor da alttan bakacakkkk :KK43:(((
sevmiorumm alttan bakılmasını yaaa :KK43:(

Allah en güzel en kolay hamimileligi nasip etsin bu güzel annelere tek nefeste kucağınıza alırsınız inşallah:KK16::KK16::KK16: canım yaaaaaaaaa annesinin kuzusu gelecekkkkkk heycannnnnnnnnn olsun zatennnnnnnn kıyamam:KK52::KK52::KK52:

başımmdaaa agrımasaaaa keskeee :KK43: :KK66:

X