Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kızlar benim de çok düzensiz bi adet takvimim var.:KK43:aralık 32günde kasım 34 ekim 46 günde adet oldum çok karmaşık çoook:44:
bugün geçen ayı baz alırsak adet olmam lazımdı olmadım yarın test alıp bakıyım mı biraz daha bekleyeyim.deneyim sahibi arkadaşlardan yardım istiyorum:18::18::18:

Aradın mııı?
durum nedir?
bide ne dersin ben yarın mı gideyim cumartesi mi?
ya yarın gidersem ve alttan bakmak isterse durumum uygun değil :KK43:

canım aradım bı başka yerrı orasıda telı acmıo..nese beklıcem....sıkıldım yaaaaaaaaa.......sonucun bız netten cıkmadan bellı olsaydı cok ıyı olurdu

canım aradım bı başka yerrı orasıda telı acmıo..nese beklıcem....sıkıldım yaaaaaaaaa.......sonucun bız netten cıkmadan bellı olsaydı cok ıyı olurdu

koskoca yenimahallede kan verecek yer yokk..lazım olsalar olmazlar,lazım olmasalar bi dünya olurlarr..

geldim canımmmmmm :)
gerildim ama..test yaptırdığım yerde ilaçlama yapılmışş..şimdi sonuçlara bakılmıyormuşşmuşşş..
6dan sonra öğrenebilirmişimmmmmm

kadını paylamamak için zor tuttum kendimi.. ://////

allahım sabır ya sabır ...sansa bak ya...yarın anca oğrencez yanı

geldim canımmmmmm :)
gerildim ama..test yaptırdığım yerde ilaçlama yapılmışş..şimdi sonuçlara bakılmıyormuşşmuşşş..
6dan sonra öğrenebilirmişimmmmmm

kadını paylamamak için zor tuttum kendimi.. ://////

Offffffffffffffffffff :KK43:(((((

allahım sabır ya sabır ...sansa bak ya...yarın anca oğrencez yanı

aynen öyleee yaa..
bugün nasıl bir gündür böyle arkadaş..
sabrımızı mı deniyorlar napıyorlarrr..

alt tarafı birimiz kan vericez diğerimiz de sonuç öğrenecek..sanki deveye hendek atlatıcazz :KK47::KK47::KK47:

Offffffffffffffffffff :KK43:(((((

bir sonucumu öğreneyim ben ne yapacağımı biliyorummm..
sayıcam ağzıma geleni..
ya nasıl hastanesin..başlarım senin ilaçlamana..ilaçlama tatil olan gün olurrr..çalışılan günde ilaçlama mı olur..
hoş hata bendee.. ne gidiyorsun oraya salak kafaa...

sayıcam ağzıma geleni..
ya nasıl hastanesin..başlarım senin ilaçlamana..ilaçlama tatil olan gün olurrr..çalışılan günde ilaçlama mı olur..

Tamam canm sakin ol sonucu yazburayaa ben simdi gidiyorum gelirimm okurumm

sayıcam ağzıma geleni..

sakın ol canım bak bebeış etkılenır sonraa

canlarımm ben çıkıyorummmm..

yarın sabah daha iyi bir gün olsun inşallah hepimiz içinn..
yeni hamiş haberleriyle başlayalım inşallahhhh..
ramelll aklım sende olacakkk..

öperim hepiniziiii :KK66:

cok ozledım hepınızı ama ıs yogunlugundan gıremıyorum:KK43: okuyamadım ama insallah hamıle olan arkadaşlarım vardır..Rabbim tüm isteyen kişilere sağlıklı sıhhatli ve hayırlı evlatlar verir İnşallah..

X