EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Hadi insaAllah kuzummm❤Kafana takmicaksin. Panik yok rahat rahat dua ede ede yapcaksin bu islemi. Transfer oldum 1 gun yatamadim dogru duzgun. Yemek yaptim is yapamasamda. Oglumla ilgilendim. Rabbim verince her turlu veriyor. InsaAllah sizde pozitifi gorur sag salim kucaginiza alirsiniz ❤❤❤
O zaman bu farklı geçen sefer vermemişti Yeter ki tutunsun ben razıyım

Yarın kese randevum var kızlar.en son transferin 10.gunu kan vermiştim 582 idi.
Yarın da transferin 17. Gunu. Doktora alttan değil karindan bakılsın dedim ona gore randevu verdi.gorunur mu ki karindan?
Alttan baktırman en iyisi net görürsün aklında soru kalmaz.
Yine karından mı yapılıyor canım ?
Popişten

İnsallah canım ben de bu sefer yatmayacağım hasta gibi İnsallah olur

Reactions: Z P
Evet benim transferin 8.ve 9. Gunu oldu.
Doktora yazmıştım o zaman iğne falan vermedi ki istememe rağmen . Günde 3 kez fitil olarak progestan kullanıyorum. Bu fitiller igneden daha etkili demisti
Üç gündür adet sancısı gibi bi sancım var ondan sonra oldu anlamadım, ne diyim Allah emeklerimizi boş çıkarmasın. Hiç progestan iğne olmuyor musunuz

Amin inşallah ama keseyi görmüşsünüz o güzel olmuş doktoruna sordun mu ne dedi bende 9. Gündeyim kanamam var normal dedi doktorum

İnsallah canım ben de bu sefer yatmayacağım hasta gibi İnsallah olur
Valla yatmayin kuzum.
Tabikide supurge calistirma ama bi ev toplamanin bir zarari olmaz yada oturmanin camdan bakmanin Ilk gun banyo yapilmazmis. Kim demis sordum doktora git yap dedi. Ilik suyla aldim gusulumu oturdum namazimin basina. Bizim Rabbimizden baska gidecegimiz bir kapimiz daha yok

Yarın kese randevum var kızlar.en son transferin 10.gunu kan vermiştim 582 idi.
Yarın da transferin 17. Gunu. Doktora alttan değil karindan bakılsın dedim ona gore randevu verdi.gorunur mu ki karindan?
Gozukur kuzum insaAllah. Genelde transferden sonra 12.gunu test yapinn diyorlar kese kontrolu icin 1 hafta sonrasina cagriyorlar gordukten sonra 1 hafta sonra gel diyorlar kalp atislarina bakalim sonra aydan aya insaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…