EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

hayırlı olsun canım inşallah hayrlsyla rabbim kucaklarımıza almyı nasip eder inşallah

siz keseyi görmüştünüz demi?
Karindan mi acaba
Heyecandan ölüyorum anlatamam halimi
ben daha kese görmdm geçen hafta doktor 3 hafta sonra kadın doguma gidin kontrole dedi ama yarın ilaç ve nöbet tutamaz raporu için gitcm doktora baktrmk istym yarın ama cesaret edemym

Önceki transferimde 2 günde bir yaptırıyordum ondan mı Ama bunu kendim yapıcam sanırım ay yeter ki tutunsun diğer iğne de fenaydı felç oluyordum olduğum gün
Kuzum valla ben hergun vuruluyorum. Doktorum covid olmus telefonla gorustum. Yarin kan tahlili sonucumaa gore degistircez igneleri insaAllah ilaca soncez. O felc eden igneyi ben 6 gunde bir vuruluyorum bi zaman sonra alisiyosun yavrum

Kuzum valla ben hergun vuruluyorum. Doktorum covid olmus telefonla gorustum. Yarin kan tahlili sonucumaa gore degistircez igneleri insaAllah ilaca soncez. O felc eden igneyi ben 6 gunde bir vuruluyorum bi zaman sonra alisiyosun yavrum
O zaman bu farklı geçen sefer vermemişti Yeter ki tutunsun ben razıyım

Reactions: Z P
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…