EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlar selam epeydir takip ediyorum bu topic’i ve yazdıklarınızı. Bende 15 ekim de transfer oldum ve pozitif sonuç aldım. İkinci tedavimdi. Dün afedersiniz küçük abdest sonrası silinirken açık pembe bir leke geldi. İlaç düzenim pzt/çrş/cuma 2 ampul progestan iğne olmayan günlerse 2 progestan fitil. Pıhtılaşma olduğu için onun dışında oksapar coraspinim var. Takip için doktorumu değiştireceğim yeni doktorum ilaçlarımı az buldu, bugün için ekstra proluton deport vuruldum 500 lük dinlen kalkma dedi. Yarın Allah izin verirse kontrole gideceğim. Baktım herkeste bu problem olmuş. Allah’a emanet yavrularımız inşallah.
hayırlı olsun canım🥰 inşallah hayrlsyla rabbim kucaklarımıza almyı nasip eder inşallah 🙏🙏

🌝siz keseyi görmüştünüz demi?
Karindan mi acaba
Heyecandan ölüyorum anlatamam halimi
ben daha kese görmdm geçen hafta doktor 3 hafta sonra kadın doguma gidin kontrole dedi ama yarın ilaç ve nöbet tutamaz raporu için gitcm doktora baktrmk istym yarın ama cesaret edemym 😀😀

Önceki transferimde 2 günde bir yaptırıyordum ondan mı 🤦🏻‍♀️ Ama bunu kendim yapıcam sanırım ay yeter ki tutunsun 🙏🏽🥰 diğer iğne de fenaydı felç oluyordum olduğum gün 😂
Kuzum valla ben hergun vuruluyorum. Doktorum covid olmus telefonla gorustum. Yarin kan tahlili sonucumaa gore degistircez igneleri insaAllah ilaca soncez. O felc eden igneyi ben 6 gunde bir vuruluyorum bi zaman sonra alisiyosun yavrum

Kuzum valla ben hergun vuruluyorum. Doktorum covid olmus telefonla gorustum. Yarin kan tahlili sonucumaa gore degistircez igneleri insaAllah ilaca soncez. O felc eden igneyi ben 6 gunde bir vuruluyorum bi zaman sonra alisiyosun yavrum
O zaman bu farklı geçen sefer vermemişti ☺️ Yeter ki tutunsun ben razıyım 🥰🙏🏽

• Beğen
Reactions: Z P
X