EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Benim agzimda kotu tat vardi midemi bulandiriyodu o da gecti simdi hic biseyim yok gayet normalim ne bel agrisi ne gogus hassasiyeti ne karin agrisi Allaha sukur kanama lekelenmede gecti sevinecegime hala bunlari ariyorum kendimde esim kiziyo ne istiyon sen diye 🙈🙈
Evet bende ayniyim banada herkes diyo ne guzel biz hamileyken biyerimizmi agriyodu sancimiz mi oluyodu diyo😂😂

Göğüslerim dolgunlaştı dokunamıyorum acıyor karnım adet olacakmışım gibi ara ara ağrıyor geçiyor bide kanamam oldu pembe peçeteye geldi iki üç defa başka da belirtim yok canım göğüslerin öyle olması ilaçlardan sanırım
Anladım cnm hayırlısı bende iki gün önce transfer oldum 3. Gün embriyosu o yüzden merak ettim

Hepinize merhaba kızlar, dün akşam benim kanamam oldu. Hemen acile gittik, keseyi gördük. Keseyi görmek bu şekilde nasip oldu. Orda öyle umutsuzken keseyi görünce hissettiklerimi anlatamam 😔 protestan igne ve endol fitil verdiler. Dün 1 saat yürümüştüm eve gelince birden başladı. Hareketlerimizi baya kısıtlamam gerektiğini öğrenmiş oldum. Inşallah benimle kalir 😔

Benimde lekelenmem gelmis gibi kizlar bir damla gelmisti. Evde siringa kalmamis simdi nobetci eczane ariyorum minibusle gidip alcam. Kocamada sinirlendim dedm sana mi kaldim😀😀Gidrr alir gelirim😂

Hepinize merhaba kızlar, dün akşam benim kanamam oldu. Hemen acile gittik, keseyi gördük. Keseyi görmek bu şekilde nasip oldu. Orda öyle umutsuzken keseyi görünce hissettiklerimi anlatamam 😔 protestan igne ve endol fitil verdiler. Dün 1 saat yürümüştüm eve gelince birden başladı. Hareketlerimizi baya kısıtlamam gerektiğini öğrenmiş oldum. Inşallah benimle kalir 😔
Korkma seninle kalir canim oluyo boyle seyler cogumuz yasiyoruz ve yasicaz😕

X