EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ya gercektenmi ay insallah ya rabbim yuzumuze gülsun bu sefer ❤

Tuh seninki baya yuksekmis neyse doktor 2 gun sonra tekrarla dedi ozaman bakariz bide
Canım hayırlı olsun sağlıkla yükselsin inşallah.. Sağlıkla duyalım kalp atışlarını tekmelerini benim de tek embriyo transferim olmuştu hatırlarsan 9. Gün 259 11. Gün 602 ve dün akşam yani 16. Gün dayanamadım tekrar kan verdim 5832 çıktı çok şükür. Kese için çarşamba gidicem..

Kiz nasil tek o masallah bölunmus olmasin

Olabilir mi ki gerçekten çok düşük bir ihtimal gibi geliyor bana.. Kız kardeşim şuan normal yollarla hamile 8. Haftalık ve ikiz.. Ama ben kendimi umutlandırmak istemiyorum.. Herşeyin hayırlısı
Ya bölunme olabilir normal Allah bilir tabi ama herkesin beta hormonu farkli salgilaniyo belki seninki ondan yuksektir

TrAnsferin kaçıncı günü kalp atışını duyduz? İlk keseyi karındanmı vajinalmi görmüştü acaba
Transferin 19. Günü karından keseyi gördük. Transferin 26. Günü vajinal kalp atışını gördük ama çok küçüktü duyamadık transferin 33. Günü karından kalp atışını gördük ve duyduk

Yok hiç bişey gözükmedi kese var dendi sadece haftaya gel geç oluşabilir emriyo yada kesenin bi tarafında saklanıyor rn kötü ihtimal boş gebelik dendi. İçimdede hep boş olduguna dair his var
Alttanmi bakti peki canim karindanmi benimde karindan gorunmedi kese var bebek yok dedi alttan bakinca bebegide gordu

Bendede hic bisey yok erken degil normal canm bulantilarda baslayabilir kalp atisindan sonra baslar derler
Ayy hamilelik günlüğün hayırlı uğurlu olsun inşallah Evet internettede araştırdım progestron hormonu yükseldiği için (bizde bol bol dışardan ilaçda kullandıgımız için) midenin bilmem nesi bişey oluyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…