EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Benm esimde korkar yapmaz

Çıkar canım çıkar. 11. Gün 997 olan değerim 13. Gün 2090 dı
Hepiniz neden 3kez kan testi yaptırdınız yaaaa. Yarın gidip yinemi yaptırayım zaten alıştım hergün uyuşturucu bağımlısı gibi iğne yaptırmaya bugün itibarile progestan dexi de kendim vurmaya başladım 7.gün 277-9.gün 866 başka da dr istemedi benden

Banada kayinvalidem geliyo daha hic yemek yapmadim lekelenmem oldu diye hic kalkmiyorum yerimden olmaz iyi giderse boyle kalkip yapmaya baslicam artik sıkldım

Banada kayinvalidem geliyo daha hic yemek yapmadim lekelenmem oldu diye hic kalkmiyorum yerimden olmaz iyi giderse boyle kalkip yapmaya baslicam artik sıkldım
Öyle olunca psikolojik insan kafayı yiyor. Yemek temizlik kendisi yapsın ona bişey demiyorum işime gelir hatta ama bugün yazlık kıyafetleri kaldırdın kışlıkları dolaba yerleştirdim. Çok şükür bir sıkıntım yok. İş yapsam bile belirli aralıklarla yatıyorum dinleniyorum. İlk başlarda dikkat etmemizi anlıyorum ama 9ay yatakta zaman geçirecek bir insan değilim

Ben onlari hep transferden once yaptim su kalp atisini bi duyalim insallah bende biraz daha rahatlicam☺

Saol canım inşallah Transferin 27. Günü bugün hayırlısı canım insan tedirgin oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…