EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlar bugün kalp atışı için kontrole gittim 6+0 . Doktor ilkinin kalp atışı çok net dedi diğerinin derinden geliyor dedi kalp atışı derinden gelen daha küçük geriden geliyor dedi bu durumu yaşayan var mı birde kanama alanı varmış kan sulandırıcıyı 2 gün kesiti pruloton kullandım bugün. İstirahat önerdi yeniden rapor yazacak😔
Bi kiside daha okumustum kuzum sipa digerinin arkasina saklanmisti o yuzden sesi uzaktan geliyodu ve ikisininde saglikli gittigni biliyorum.

Kızlar bugün kalp atışı için kontrole gittim 6+0 . Doktor ilkinin kalp atışı çok net dedi diğerinin derinden geliyor dedi kalp atışı derinden gelen daha küçük geriden geliyor dedi bu durumu yaşayan var mı birde kanama alanı varmış kan sulandırıcıyı 2 gün kesiti pruloton kullandım bugün. İstirahat önerdi yeniden rapor yazacak😔
Ya canm korkma bende bisey oldu sandim 😕 ikizlerde normal oyle seyler bak kalp atisini duymussunuz ne guzel kotuyu cagirma iyi dusun

Canım çok şükür iyiyim. Bugün sabah idrarıyla 2 test yaptım. 2 sindede silik çizgiler çıktı. Dün boşuna üzülmüşüm. En iyisi sabırlı olup testi zamanında yaptırmak. İnşallah hayırlı olur. Doktorum da dün söyledi 3 kasımı bekle herkeste idrarda erken çıkmayabilir en garantilisi kan testi dedi. Burda okumuştum birini 3 embriyo transferi olup idrarda çıkmayınca ağlamış kendini üzmüş sonra kanamaları olup biri tutunmuş. Her şeyi okudukça kafam allak bullak. En iyisi kafamı rahat tutayım. Evet kendimi çaresiz hissettim çünkü 9 sene uğraşıp 1 tane doğuramadım kaybettim meleklerimi. Belki 1 tane çocuk doğursaydım bu kadar umutsuz olup kendimi bırakmazdım. Allah kucağımızı boş bırakmasın. İnşallah hepimiz için hayırlısı olsun. Bekleyeceğim test günümü.
Kacinci gunun cnm

Genelde ikizlerde böyle oluyor sanirim daha önce bende duymustum. Sonuç itibariyle sağlikli ilerliyorlardi. Peki sizede dinletti mi sesi doktor?

Oyle yavrum bu kafada olmak lazim. Yasanacak ne varsa hersey bizim icin. Rabbim ne yazdiysa hayirlsiininda hayirlisini nasip etsin.
Öyle tabi ya. İlleji vericek he vermezse de amenna sabrımız için belki ahirette ödüllendiririz sonuçta herşey bizim için imtihanda mutlulukta hayat devam ediyor işte önemli olan imtihana sabretmek

• Beğen
Reactions: Z P
Canım çok şükür iyiyim. Bugün sabah idrarıyla 2 test yaptım. 2 sindede silik çizgiler çıktı. Dün boşuna üzülmüşüm. En iyisi sabırlı olup testi zamanında yaptırmak. İnşallah hayırlı olur. Doktorum da dün söyledi 3 kasımı bekle herkeste idrarda erken çıkmayabilir en garantilisi kan testi dedi. Burda okumuştum birini 3 embriyo transferi olup idrarda çıkmayınca ağlamış kendini üzmüş sonra kanamaları olup biri tutunmuş. Her şeyi okudukça kafam allak bullak. En iyisi kafamı rahat tutayım. Evet kendimi çaresiz hissettim çünkü 9 sene uğraşıp 1 tane doğuramadım kaybettim meleklerimi. Belki 1 tane çocuk doğursaydım bu kadar umutsuz olup kendimi bırakmazdım. Allah kucağımızı boş bırakmasın. İnşallah hepimiz için hayırlısı olsun. Bekleyeceğim test günümü.
Transfer 24ekim’de olmuştu değil mi? Çok sevindim, inşallah kan tahlilinde de güzel bir değerle mutlu haberi alırsın 😍
Darısı başımıza diyelim 😀

Keseyi gördükten 10 gün sonra kalp atışı duyulur dedi doktorum 10 gün sonra gittim alttan minicik göründü ama sesini duyamadik keseden 2 hafta sonra gittim karından gördük ve duyduk

TrAnsferin kaçıncı günü kalp atışını duyduz? İlk keseyi karındanmı vajinalmi görmüştü acaba

İkizlerde böyle şeyler oluyormuş galiba canını sıkma. Hiç kanaman olmuşmuydu?

X