EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bi kiside daha okumustum kuzum sipa digerinin arkasina saklanmisti o yuzden sesi uzaktan geliyodu ve ikisininde saglikli gittigni biliyorum.

Ya canm korkma bende bisey oldu sandim ikizlerde normal oyle seyler bak kalp atisini duymussunuz ne guzel kotuyu cagirma iyi dusun

Kacinci gunun cnm

Genelde ikizlerde böyle oluyor sanirim daha önce bende duymustum. Sonuç itibariyle sağlikli ilerliyorlardi. Peki sizede dinletti mi sesi doktor?

Oyle yavrum bu kafada olmak lazim. Yasanacak ne varsa hersey bizim icin. Rabbim ne yazdiysa hayirlsiininda hayirlisini nasip etsin.
Öyle tabi ya. İlleji vericek he vermezse de amenna sabrımız için belki ahirette ödüllendiririz sonuçta herşey bizim için imtihanda mutlulukta hayat devam ediyor işte önemli olan imtihana sabretmek

Reactions: Z P
Transfer 24ekim’de olmuştu değil mi? Çok sevindim, inşallah kan tahlilinde de güzel bir değerle mutlu haberi alırsın
Darısı başımıza diyelim

Keseyi gördükten 10 gün sonra kalp atışı duyulur dedi doktorum 10 gün sonra gittim alttan minicik göründü ama sesini duyamadik keseden 2 hafta sonra gittim karından gördük ve duyduk

TrAnsferin kaçıncı günü kalp atışını duyduz? İlk keseyi karındanmı vajinalmi görmüştü acaba

İkizlerde böyle şeyler oluyormuş galiba canını sıkma. Hiç kanaman olmuşmuydu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…