EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Insallah yine 900 lerde cikar canm
Valla artik ne cikarsa yavrum sag salim gitsinde. Dua ede ede okula geldim otobuse bindm. Hemen dersten ciktim tuvalete gittim cok sukur bisey gelmemis. Bugun 9.cu gunum hayirlsiyla biter bugunlerde insaAllah .

Evet canm bak simdi benm hersey yolunda ama korkularm basladi ya kanamam olursa ya keseyi bos gorursek diye
Evet ya valla ben tam olarak sevinemiyrm o yuzden. Bi gorsem atisini duysam rahat edicem. Teste bile guvenmedim gece bi daha yaptim. Hayal kirikligi cok kotu bisey

Aynen öyle söylemek zorundalar zaten söylemese sıkıntı çıkartırdım son adet tarihine göre bugün 6+4üm dün gittim işte doktorada alttan baktı ama bebişcik gözükmedi kese gözüktü
Anladim canim bazen saklanabiliyor bebsler bir daha ne zaman gidiceksin kontrole

Etmez canim benim 3. Denemem cem beyde ilk ikisi tek transfer oldu yastan dolayi yapmiyolar 2 basarisiz denemen olursa 2 transfer oluyo ozaman.
Benmkilerde orta kalitede iyi kalitede olan ilk denemem hic tutmamisti kaliteye cok takilma yani

Dondururken gayet güzel kaliteli embriyolar denildi ama çözülürken hepsi bozuldu. Bende embriyo kaynaklı mı dondurma kaynaklı mı hata var diye merak ettim. Belki duyan ya da bu durumu yaşayan vardır

Etmez canim benim 3. Denemem cem beyde ilk ikisi tek transfer oldu yastan dolayi yapmiyolar 2 basarisiz denemen olursa 2 transfer oluyo ozaman.
Benmkilerde orta kalitede iyi kalitede olan ilk denemem hic tutmamisti kaliteye cok takilma yani
Sagol canim Allah razi olsun nasibimizde ne varsa 1 2 inslalah sende kalp atislarini saglikli bir sekilde duyarsin en kisa zamanda

Evet canim herkesin imtihani buda . Rabbim herkese hayirli evlatlar versin.

Keseyi gördükten 10 gün sonra kalp atışı duyulur dedi doktorum 10 gün sonra gittim alttan minicik göründü ama sesini duyamadik keseden 2 hafta sonra gittim karından gördük ve duyduk

Ya masallh Allahim sağlıkla büyüsün bebekleriniz insalh bizde sorunsuz bı gebelik geçiririz ikiz olunca ben biraz korktum ama çok da güzel bir duygu sağlıkla gelirler insalh
Çok çok güzel bir duygu helede tedavi sonrası sen bir isterken rabbim iki tane verdiyse daha da güzel oluyor. Bakımında zorlanıyorum biraz eşimin ailesinin yanında kaldım bir buçuk aydırda ailemin yanındayım. Oturmaya başlayıp ek gıdaya geçince evime döneceğim inşallah. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım. Bakımı her türlü olur al benimkiler 4. 5 aylık olacaklar. 2 yaşına geldiklerinde asıl oh be diyeceğiz ve birde bakacağız ki bir taşla iki kuş vurmuşuz. Bir çırpıda iki bebiş aradan çıkmış olacak

Kiz ikiz annesi bak bakalim 11. Gun 574 cikti sence iki yavrumda benimlemi

estrofem kullanamadım, bu sebeple climara forte bant verdi doktor kullanan var mı bu bantlardan arkadaşlar
Ben estrofem kullandım yeterince kalınlaşmadı o bandı da verdi yine olmadı tamamen kestiler rahmim kendi doğal halinde istenilen kalınlığa geldi. Sonra o banttan transfer için yola çıkarken yine yapıştırmamı istediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…