EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Canım çok şükür iyiyim. Bugün sabah idrarıyla 2 test yaptım. 2 sindede silik çizgiler çıktı. Dün boşuna üzülmüşüm. En iyisi sabırlı olup testi zamanında yaptırmak. İnşallah hayırlı olur. Doktorum da dün söyledi 3 kasımı bekle herkeste idrarda erken çıkmayabilir en garantilisi kan testi dedi. Burda okumuştum birini 3 embriyo transferi olup idrarda çıkmayınca ağlamış kendini üzmüş sonra kanamaları olup biri tutunmuş. Her şeyi okudukça kafam allak bullak. En iyisi kafamı rahat tutayım. Evet kendimi çaresiz hissettim çünkü 9 sene uğraşıp 1 tane doğuramadım kaybettim meleklerimi. Belki 1 tane çocuk doğursaydım bu kadar umutsuz olup kendimi bırakmazdım. Allah kucağımızı boş bırakmasın. İnşallah hepimiz için hayırlısı olsun. Bekleyeceğim test günümü.

Önümüzdeki cuma nasipse canım. Umarım saklanıyordur yoksa bile Allah Kerim napalım yani ucunda ölüm yok ya
Oyle yavrum bu kafada olmak lazim. Yasanacak ne varsa hersey bizim icin. Rabbim ne yazdiysa hayirlsiininda hayirlisini nasip etsin.

Canım çok şükür iyiyim. Bugün sabah idrarıyla 2 test yaptım. 2 sindede silik çizgiler çıktı. Dün boşuna üzülmüşüm. En iyisi sabırlı olup testi zamanında yaptırmak. İnşallah hayırlı olur. Doktorum da dün söyledi 3 kasımı bekle herkeste idrarda erken çıkmayabilir en garantilisi kan testi dedi. Burda okumuştum birini 3 embriyo transferi olup idrarda çıkmayınca ağlamış kendini üzmüş sonra kanamaları olup biri tutunmuş. Her şeyi okudukça kafam allak bullak. En iyisi kafamı rahat tutayım. Evet kendimi çaresiz hissettim çünkü 9 sene uğraşıp 1 tane doğuramadım kaybettim meleklerimi. Belki 1 tane çocuk doğursaydım bu kadar umutsuz olup kendimi bırakmazdım. Allah kucağımızı boş bırakmasın. İnşallah hepimiz için hayırlısı olsun. Bekleyeceğim test günümü.
Yaa sen bizim aklimizi mi alcaksin. Ben ne kadar uzuldum sana dun ya. 😭😭Off valla rahatladim.biraz. insaAllah su kan testi sonucun gelsinde valla dahada rahatlayalim

Kızlar bugün kalp atışı için kontrole gittim 6+0 . Doktor ilkinin kalp atışı çok net dedi diğerinin derinden geliyor dedi kalp atışı derinden gelen daha küçük geriden geliyor dedi bu durumu yaşayan var mı birde kanama alanı varmış kan sulandırıcıyı 2 gün kesiti pruloton kullandım bugün. İstirahat önerdi yeniden rapor yazacak😔

X