EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

İnsan hemen kendini olumsuza programliyor ama değildir inşallah ya bekleyelim bakalım bi
Ay kesinlikle katılıyorum doktorum da beni biliyo demorilize etmemek için boş gebeliği bile sylemedi ben dedim direk boş gebelikte olabilir dimi diye oda evet falan dedi öyle işte ümitsiz de olmak istemiyorum sonuçta Allahtan da hani insanda pozitifi görünce bişeyler bekliyor

Yok hiç bişey gözükmedi kese var dendi sadece haftaya gel geç oluşabilir emriyo yada kesenin bi tarafında saklanıyor rn kötü ihtimal boş gebelik dendi. İçimdede hep boş olduguna dair his var
Doktorlar herseyi her ihtimali soylemek zorundalar ama bu oyle oldugu anlamina gelmez kuzum. Kac haftaliksin suan. Benim 6+3de alttan gozuktu bebis

Doktorlar herseyi her ihtimali soylemek zorundalar ama bu oyle oldugu anlamina gelmez kuzum. Kac haftaliksin suan. Benim 6+3de alttan gozuktu bebis
Aynen öyle söylemek zorundalar zaten söylemese sıkıntı çıkartırdım son adet tarihine göre bugün 6+4üm dün gittim işte doktorada alttan baktı ama bebişcik gözükmedi kese gözüktü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…