EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ay canım ne güzel olur benımde bi kız bi erkek olsa sen hissetmişmiydin peki rüyalarında falan gördün mü
Ben en başından bir erkek bir kız dedim hissettim ve buna çok inandım. Okuldan bir arkadaş ile tartışırdık onun da ikiz kızları var. İki erkek derdi deme öyle derdim benim dışımda kimse inanmıyordu hatta öyleki öğrendim geldim halen ayrıntılı ultrason da gör iki erkek diyorlardı. İçimden deli mi bunlar diyordum cinsiyet öncesi rüya görmedim canım öğrendikten sonra gördüm yüzlerini kızım rüyamdaki gibi değil. Oğlum rüyamdaki gibi çıktı

Şöyle canim yumurta olgjnlastirici igneleri kullandım sonra çatlama ignesi oldum ve opu yapildi embriyo donduruldu..rahim dinlendirildi 1 ay ve transfer yapildi....Yani opudan once yapılması tabi şart...ama transferden once hic duymadım ben ..

Ya transfer öncesi yumurta çatlamayıp kiste dönüşürse? Sonuçta bütün olasiliklari ekarte etmek lazim. Çatlatma iğnesi ben hep oldum.ve zaten zor şartlarda anne olmaya çalişiyoruz. Tüm olumsuzlukları gidermek için çatlatma yapiliyor tahminimce..

Ankarada 2 istanbulda en bilinen 1 merkeze gittim ama vallahi ilk kez duyuyorum ondan saskinligim kusura bakma canim
Sen hangi merkezde tedavi oldun

kaçtı o gün hcg degeriniz peki
ben de karından bakılsın istiyorum
[/QUOTE]
Beta için en son transferin 10. Günü kan verdim o yüzden bilmiyorum

Ankarada 2 istanbulda en bilinen 1 merkeze gittim ama vallahi ilk kez duyuyorum ondan saskinligim kusura bakma canim
Sen hangi merkezde tedavi oldun
İlk tedavim şişli memorial di. 2.si fulya acıbadem. Doktorumun oranin da doktoruymuş yeni öğrendim ama ben kliniğine gittim. Opu ve transfer işlemlerini acıbadem de yaptı. Yani benim gittiklerim de en bilinen yerlerin başı sayılır :)

Asla birakma ben ilk muayenede gidicem kese kalp icin ozaman vericem mecbur o parayi daha gidemem ama yazij gunah okadar paraya
Kesinlikle oyle kolay kazanilmiyo o paralar resmen insanlarin caresizliginden faydalaniyolar baska bisey degil dusundukleri insan degil sadece para bizin duygularimizi onlar ticari anlasma olarak goruyo hic birinin eline dusurmesin Rabbim

Kesinlikle oyle kolay kazanilmiyo o paralar resmen insanlarin caresizliginden faydalaniyolar baska bisey degil dusundukleri insan degil sadece para bizin duygularimizi onlar ticari anlasma olarak goruyo hic birinin eline dusurmesin Rabbim
Betbetul senle tahmini doğum tarihleri iz aynı ben pazartesi gideceğim kalp atışı için sen duymuş muydun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…