EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Eşime söyledim bakalım kalmışsa alırr tüh görseydim önceden sabah gönderirdim tmm canım saol sorarım sana
Istedigin zaman sorabilirsin terimleri var onlari cozemezsen takılırsan sor
Instagramin varsa ekleyebilirsn berenncehobi ordan daha kolay olur

Say say banada saydirdi doktorum transfer gunu oksapar aldim ilk orda oldum zaten 10 gun kullan 11. Gun test yap dedi transferi 1. Gun saydi saymasam eger ben 10. Gun kan vermis oluyorum bu arada hayirli olsun cok sevindim
Aynen oyle canim her doktor farkli demekki. Banada 12.ci gun gel yaptir dedi. Simdi soyledim . En yakin yerde kan ver dedi. Bende saglik ocagina verecegim pazartesi. Kontrole nereye giderim bilmiyorumm okmeydani ozele giderim belki. Daha tup bebek doktoruna gitmem 400 tl muayne ucreti

Sen hangi merkezde yaptırmıştın tedavini canim

Reactions: Z P
Kizlar siz transfere yakin catlatma.ignesi kullandinizmi. Dondurulmuslarda varmi acaba catlatma ignesi ben kullanmadimda merak ettim

Cem Çeligin bütün hastaları 0.01 falan amh değerleri ne yapıyorsa artık hep tutuyor onu takip et ve sor istersen

Cok fazlaymis ucreti benim doktorum 185 lira ona pahali diyoduk burda sadece bi tane ozel hastane var mecbur ona devam etcem ama belki ayni hastanede normal kadin doguna gecerim onun ucreti 120 liraymis

Aynen benım doktorımda 400 tl ama ben ona gideceğim çünkü çok güveniyorum ona riskli gebeliktede iyi

Reactions: Z P
Aynen benım doktorımda 400 tl ama ben ona gideceğim çünkü çok güveniyorum ona riskli gebeliktede iyi
Tabi canim sen git benim ikincisi artikAlistik biz irtibati koparmiyoruz ama ilaclarima falan yine doktorum karar vericek . Kese icin ne zaman gitmeliyim 2 3 hafta sonra gitsem nolur acep

Cem Çeligin bütün hastaları 0.01 falan amh değerleri ne yapıyorsa artık hep tutuyor onu takip et ve sor istersen
Kesin İstanbuldadir oraya gidemem canim kalma yeri sıkıntısı oluyor mastaf 2 ye katlıyor..

Keşke İstanbula gidebilsem sisli memoriale gitmek isterdim

Tabi canim sen git benim ikincisi artikAlistik biz irtibati koparmiyoruz ama ilaclarima falan yine doktorum karar vericek . Kese icin ne zaman gitmeliyim 2 3 hafta sonra gitsem nolur acep.
ben kese için transferin 16. Günü gittim karından ultrasonda gördü [/QUOTE]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…