EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Canım senin şimdi tecrüben var. Bizim geçen yıl topik sahibimizin ikinci bebeğiydi mesela o kalp ile keseyi birleştirip bir defa da gitmişti. Ama işte ne bilim ben yine de ayrı ayrı giderdim herhalde. Sağlıksız gelişen bir durum olur diye tedirgin olurdum. Eğer ben kendimi bilirim dersen kalp ile keseyi birleştir. Zaten hemen ilaç değişimi olmuyor ben aynen devam etmiştim yani keseden sonra ilaç değişimi yok.
Evet canim ben 2 ayima kadar devam etmistim ignelere ilaclara 3 cu ayda tamamen bitirmistik igneleri sadece kan sulandirici kalmisti. Yok suan kendimi bilmiyorum okadar emin degilim. Saglik ocagina bi kan vereyimde pazartesi bi sonuc alayim giderim gormeye. Sonrasi zaten aydan aya cagriyor

ay çok salladı merkez üssü izmirmiş 6.6 ben aslen izmirliym yakınlarımzı aradık hep evlerde dolaplar devrilmiş .balıkesir de otrym ben burda da çok hissedildi

Ya kizlar sizi bırakıp gidemiyorum da :KK70:

simdi söyleyin bakalım benim amh 0.5 olmus 6 yil once kizimdayken 2 idi...amaaaa ozaman da şimdi de 6 yumos toplandı yani o kadar düşüşe ragmen sayım değişmemiş fakat kalite düşmüş...

Sayıya elimden gelen olmaz ancak kaliteyi artırmak fıstık gibi bebeler yapmak için neler kullanabilirim var mi sizin bildiğiniz birseyler..
Ben bu amh hiç inanmıyorum asıl olan ultrason musyenesi bnm amk ile folikul sayım hiç orantılı olmuyo bir cok kişi okuyrm onlardada synı. Kalite malesef yasla azalıyo kaç yasındasın? Yedıklerınlede kaliteleşebılıyo hayat standartını degıstrceksın canım

X