EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Evet canim ben 2 ayima kadar devam etmistim ignelere ilaclara 3 cu ayda tamamen bitirmistik igneleri sadece kan sulandirici kalmisti. Yok suan kendimi bilmiyorum okadar emin degilim. Saglik ocagina bi kan vereyimde pazartesi bi sonuc alayim giderim gormeye. Sonrasi zaten aydan aya cagriyor

Ama zaten catlatma ignesi yumurta toplamadan once olduk transferden once degilki dondurulmuslarda yapilmasinin ne anlami varki
Sanki dondurulmuslardada vurulani okumustm o yuzden merak ettm kuzum.neyse cok onemli.bisey degil artik

ay çok salladı merkez üssü izmirmiş 6.6 ben aslen izmirliym yakınlarımzı aradık hep evlerde dolaplar devrilmiş .balıkesir de otrym ben burda da çok hissedildi

Ben bu amh hiç inanmıyorum asıl olan ultrason musyenesi bnm amk ile folikul sayım hiç orantılı olmuyo bir cok kişi okuyrm onlardada synı. Kalite malesef yasla azalıyo kaç yasındasın? Yedıklerınlede kaliteleşebılıyo hayat standartını degıstrceksın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…