EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ay kusura bakma bez diyince bi gülem geldi nerde oldu transferin ilk defa duyuyorum bez bağladıklarını

Benimde yumurta rezervim az. Eşimden sayı sıkıntısı var . Biz dün gittik ümit hanima ikimizede vitaminler verdi 3 ay sonra tekrar görüşelim dedi . 3 ay sonra bakalım ne olacak
Hayırlısı olsun hakkınızda inşallah canım faydası olur sizde kavuşursunuz evladınıza bakalım bizim ne olacak bekliyoruz

Rahat ol canim bende oyleydim cok sıkışıktım bide kipirdamadan dur dedi hemsire onunicinde kendimi kastim banada bez bagladilarben hemen bezede yapamadim cok sıkışıktım ama psikolojik olarak beze yapamadim bi saatte oyle sıktım kendimi sonra zorla yaptim ama bisey olmadi cok sukur

Canımı sıkmak değil ama sanki ümitlerim tükeniyor gibi canım .Olur inşallah bu sefer
Hiç öyle deme canım, Allah kimseye kaldıramayacağı yük vermez, daha çok dua edip daha çok tevekkül etmeli İmtihanımızın nasıl olacağını bilemeyiz ki Hep hayırlısı için dua ettik , hayırlı evlat için..vakti zamanında evladını kucağına alıp kavuşursun inşallah.. Sabret arkadaşım, göremediğimiz bilemediğimiz şeyler olabilir.. Allah sabredenlerle birliktedir..

Adana da bi tüp bebek merkezi öldüm resmen sizce olmadı mı sanki Rahime katılmadı kendimi sıktım diye olmadı
Ben 1.5 litreden biraz fazla su içmiştim çünkü ilk transferimde sıkışma olmamış diye sonda ile doldurdular aynı şeyi yasamayim diye çok su içtim kasıklarım aşırı derecede ağrıdı transferden sonra ben tutamayacagim artık tuvalete gideceğim dedim 1 saat yatamadan tuvalete gittim çok şükür keseyi gördük yarın kalp atışını duyacağız inşallah kendinizi yipratmayin sakince gününüzü bekleyin biliyorum en zoru beklemek ama yapacak başka biseyimiz yok maalesef

Biraz rahatladım bu mesajı okuyunca çok teşekkür ederim sadece benim başıma geldi zannettim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…