EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ben baküde çalışıyorum. Evet ücretsiz izin ama doğum iznine çıktığın zaman devlet belli bir ücret Toplu bir para veriyor. Aynen evde olunca ben pasaklı kendime bakmayan bir insana dönüşürüm 🤣
Bana ev falan bak bakü ye yerleşmeye geliyorum 😂😂😂 zaten dadaşım. Yani Kafkasya dan gelmiş Türklere denir ana memleketim 😂😂😂😂o ne güzel bir şey 3 yıl üstüne ücret. Vallahi senin hakkını da ben kullanabilirim parayı sen al evde durmak istemediğin süreyi bana aktar 😂😂😂

Ya gercektenmi normalmi yani bu 🤣 okadar korktumki biseyler ters gidiyo galiba dedim 🙈 o nasl bi agridir ter dokturdü 😀
Hahah normal şimdi bi de akıntılar da başlar 🥵 herşeyi kötüye yorup kafanıza takmayın tadını çıkar ben böyle en kötüsünü düşüne düşüne şimdi geriye bakıyorum hep zehir etmişim kendime 🤷🏻‍♀️

size bişey sormak istiyorum ya da burada tecrübeli olanlara. transferden sonra doktorlar ilaç veriyorlar mı? veriyorlarsa ne için veriliyor .
Estrofem, coraspin, folbiol hap aliyorum bide proluton deport igne, progestan igne , oksapar igne oluyorum dusuk olmamasi bebegin saglikli tutunması icin

X