EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Benimde yoktu hersey cepten gitti ama benim doktorum ve gittim hastane diğerlerine gore daha uygun gelmisti bana oyuzden sicak bakmistim doktorumda cok fazla hastasi vardi ve herkes memnundu dogru karar vermisim sukur
Nerde oldunuz tedavi

Ya canim sen ogreneli baya cok oldu daha yarin 8.gun diyorsun sen transferden cikinca mi öğrendin kiz Ben geç mi kaldım.. 5.gun embriyosumuydu tek miydi çift mi ayy kesin sorduk ama bende kafa mi kaldi
5. Gun blast 2 embriyo canim transferin 5. gunu idrarda 7. Gunu kanda gorduk pozitifi bugun 8. Gunum bitti yarin 9 um

Ben yaşıyorum canım
Her ay yaşamayız umarım yaa bende 9 ay o agrilari yasamicam diye seviniyordum. çeken bilir şiddetli adet ağrısını. Dünyaları verseler istemezdim bir tek bu ağrıları alın derdim. Okul,iş,özel hayatımda bu yasima kadar yasam kalitemi o kadar düşürdü ki. Hamd olsun yinede. Sende kasiklarinda şiddetli kramplar kasilmalar agrilar mi olur adet dönemlerinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…