EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

yok canım kadın dogum doktoru ama o da tüp bebek doktoru..ben şişli memorıalde yaptırdım tup bebegı antalyada oldugum ıcın burdakı memorıale gıdıyorum aslında iletısımı yakınlıgını cok sevıyodum aşılamamı da bu doktor yapmıstı daha once de takiplerımı yaptı ama bugun daha yenı ben 5+1 oldum kalbını belkı duyarız dedi ona şaşırdım ya erken degılmı bıde dinlemeye calıstı o da canımı sıktı kesemi çok begenmedı ssanırımpazartesı tekrar cagırdı tam kan sayımlarıma bakacak bıde kalp ıcın ama erken gelıyo bana hala bıraz daha bekleyecem başka doktoramı gıtsem dıye de dusunuyorum

Reactions: Z P
Suan kanaman falan yoksa bencede kalp atimini dinlemek cok sacma kuzum. Ben kese resmi attigimda lekelenmem vardi benim ve tsh yuksek cikmisti. Az da olsa dinletmisti . Doktorunu degistirebilirsin genelde erkek doktorlardan yanayim❤

Suan kanaman falan yoksa bencede kalp atimini dinlemek cok sacma kuzum. Ben kese resmi attigimda lekelenmem vardi benim ve tsh yuksek cikmisti. Az da olsa dinletmisti . Doktorunu degistirebilirsin genelde erkek doktorlardan yanayim❤
hıc lekelenmem olmadı çok şükür ama bıyerde okumustum bebek kucukken kalp atısını dınlemek ıcın ısı verıyolarmıs o da zarar verebılırmıs benımkını dinlemek istedi tabı duyulmadı da zarar vermemıstr ınsallah benmı takıntılıyım cok kafamı takıyorum ama cok haklısın tecrubelı erkek doktorlar daha ıyı gercekten

Reactions: Z P
Takintili olman cok normal yavrum ilk cocuk olunca insan panik oluyor. Ben poyrazda hic takintili degildim. Nedense cok rahattim. Ikincisinde simdi daha cok panikliyorum. Simdi test yaptim test dogrumu degilmi insan dusunuyor. Ee belirtide yok hamilemiyim degilmiyim anlamadim

Biri var diyor biri yok diyor doktorların buna kafam karışıyor hormonlarda nasıl konuluyor tanı herkes farklı şey doyleyince azıcık inanssim gelmiuo doktorlarda
Canım var diyen doktor rahim de üzüm salkımı şeklinde gördü mü yumurtaları birbirine yakın şekilde bir de vucüt şeklinden de anlayabiliyorsun basenler geniş oluyor göbek yağlanmış oluyor eğer yumurtalar o şekilde değilse değilsindir artık çoğu doktor pko diyip gönderiyor bana da demişti bir doktor sonra diğer doktor kim söyledi asla pko değilsin dedi vucüt tipin de tutmuyor yumurtalarının şekli de dedi

Ya canim ben bunu merak ediyordum. Ben de 10 haftaya kadar (acil bir durum olmazsa) kalbini dinlemek istemiyorum. Ekranda attigini goreyim yeter. Ama merak ettim sesini dinlemek icin farkli bir cihazla mi bakiyor? Yoksa normal ultrason cihaziyla bakarken ayarini degistirip mi sesi duyuyor? Ben doktora sesini dinlemek istemiyorum dicem de kullandigi aletlerden emin olamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…