EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Canım benim bitirdiğin haftaya göre bakacaksın. Yani yanında artı önemli değil 5 önemli bitirdiğin hafta 5 oluyor. 6 nın içindesin ama bitirmediğin sürece baz alacağın 5 senin. Gebelik takip programı indir. Sat ı gir ona göre git. Bazen bebeğin gelişimi ilerde bazen geride olacak. Mesela benim oğlum ilerden gidiyordu üç dört gün kızım bir iki gün ya geriden geliyordu ya da tam gününde çıkıyordu ama ben buna takılmadım sat a göre hafta takibi yaptım.
Cok tesekkur ederim gebelik takip programi da 6 haftalik gelisimi gosteriyor benim sat’a gore. Yani aslinda 6 haftalik olacagim ama gelisimini hem 5’i hem 6’yi takip edecegim. 🙄

Bizim sureclerimiz malesef cok uzun ve can sıkıcı surecler idrarda cikiyo kani gormeden rahat edemiyosun kanda cikiyo katlancakmi diye dusunuyosun katlanarak gidiyo keseyi gorcekmiyim goruyosun kalp etisini duycakmiyim diye surekli kurt dusuyo insanin icine. Mumkun oldugunca kafani rahat tutmaya bak ben keseyide bebegide gordum ama kanamam oldu lekelenmem hala devam ediyo ben bile hala ikna olamiyorum bu yuzden ya giderse diye Allah hepimizin yardimcisi olsun 🤲🤲
Amin allahım emeklerimizi boşa çıkarmaz inş🙏🏻Benimde kanamam olunca apar topar gittim şükür keseyi görünce rahatladım şuan kanama yok sürekli istiharetteyim haftaya kalp atımı için gidicem ama olumsuz şeyler düşünmemeye çalışıyorum iyi düşünelim iyi olsun 🙏🏻

Amin allahım emeklerimizi boşa çıkarmaz inş🙏🏻Benimde kanamam olunca apar topar gittim şükür keseyi görünce rahatladım şuan kanama yok sürekli istiharetteyim haftaya kalp atımı için gidicem ama olumsuz şeyler düşünmemeye çalışıyorum iyi düşünelim iyi olsun 🙏🏻
Bende oyle yatiyorum surekli ama hala lekelenmem devam ediyo canimi sıkıyo buda istemsizce ☹

Bende oyle yatiyorum surekli ama hala lekelenmem devam ediyo canimi sıkıyo buda istemsizce ☹
Benim hemşire tanıdığım var özellikle sordum benimde 1 gün önce kanamam oluştu 2 saat sürdü akşama lekelenme oldu hatta dün gece tekrar baktım çok az olmuş bugün yok şükür hemşire lekelenme olduysa bitiyor bitmiştir dedi riski atlatmışsındır ama sadece tuvalete kalk dedi o yüzden içim rahat😌hep yatıyorum korkma🧿annem hep yiyecek ekmeği varsa hiç kimse önünde duramaz der👍Allahım büyük bugünde bol bol dua et ediyorum ben 🙏🏻

Benim hemşire tanıdığım var özellikle sordum benimde 1 gün önce kanamam oluştu 2 saat sürdü akşama lekelenme oldu hatta dün gece tekrar baktım çok az olmuş bugün yok şükür hemşire lekelenme olduysa bitiyor bitmiştir dedi riski atlatmışsındır ama sadece tuvalete kalk dedi o yüzden içim rahat😌hep yatıyorum korkma🧿annem hep yiyecek ekmeği varsa hiç kimse önünde duramaz der👍Allahım büyük bugünde bol bol dua et ediyorum ben 🙏🏻
Bu mubarek gunde rabbim dualarimizi kabul etsin insallah bebeklerimizi sag salim kucagimiza almamizi nasip etsin hepimize 🤲🤲

aa canım vallahı benımkını benzıyor 😍ya nasıl mutlu oldum anlatamam cok sagol nasıl rahatlattıgınu bılemezsın💐
Evet kuzum yuvarlak gormedik biz hic doktorumda hic bisey demedi. Sen hangi doktora gidiyosun. Tup bebek doktorunami. Illa oraya gitmek zorunda degilsin bebegim. Hamilelik cok uzun ve yorucu bir yolculuk. Icinize sinmeyen doktorla ilerlemeyin. Kendinizi mutlu eden doktorlari bulun❤

Eklentiler

• IMG-20201010-WA0054.jpg
    IMG-20201010-WA0054.jpg
    81,3 KB · Görüntüleme: 49
X