EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bunu bende merak ediyorum ama doktorlar zararlı olsa yapmazlar heralde bilemedim

Zararlı olsa zaten yapmaz doktorlar.Normal ultrasonla dinletiyorlar. Birileri zararlı mi dedi sana:)

Valla diklat edin kizlar. Bu koronanin sakasi yok. Hamile olanlar iki kat daha dikkat etmeli. Gerekirse yatmayiz eslerimizle. Esiniz eve gelince hemen yanasmayin opmeyin . Dezenfaktanlari hazirlayin kendinizede onada sıkin. Rabbim onlarida korusun basimizdan eksik olmasinlar. Bizler icin ugrasiyor onlarda. Mumkunse misafir davet etmeyin ki ben asla etmiyorum. Kimseyede gitmeyin. Evladinizi gozunuzden dahi sakinin❤❤

Valla ayni yatakta yattik optu sarildi gecmistir bile
canım benim üzülme belki geçmemştr .aynı evin içinde kadın covitliydi kocası çocukları hep negatifti.ben normalde acilde hemşireyim bizim doktorlardan birine covitli bi teyze maskesizken suratına öksürdü doktorumuz bile negatif çıktı,eşin kendini senden uzak tutsn test yapıp sonuç çıkana kadar

Insallah bende oyle dusunuyorm belki gecmez canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…