EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ahahaha ilahi sende ben hiçbir şey yapmadim inanmam pek öle seylere tedavisine bakacaksın rahmede zarar verirsin yok onu köy yok bunu köy 9 yıllık evliyim bende ben bilimsel olandan yanayim
Ee heralde. Her kocakari lafina gidersem boyle olur Okadar cok istemistimki Yani yapamayacagim hic bir sey yoktu. Tup bebegi zamaninda denemedigim icin cok pismanim

Bence gerek yok snesteziye en geç 5 dj sürüyor ama insan çekiniyor doktordan ve yanindakilerden bu transferini snestezili oldunuz
Evet ilkinde çok ağladım o yüzden dedim bu sefer öyle olsun ohh mis gibi olur dedim ama benm astimim var dokundu yani verilen zamanda uyanamadim neler yaşadık uyandığımda bir sürü kişi vardı sonra korktum dedim galiba öldüm başladım ağlamaya annemi verin diye

Ee heralde. Her kocakari lafina gidersem boyle olur Okadar cok istemistimki Yani yapamayacagim hic bir sey yoktu. Tup bebegi zamaninda denemedigim icin cok pismanim
Birşeyler olmuyorsa zorlamamak gerek baktın 6 ay 1 sene olmuyomu hemen gideceksin aşılama dada pek şans yok gibi yinede kişiye göre değişirse zaman geçmeden tüp bebek en akıllıca

Sende haklısın basit bir işlem transfer çok geçmiş olsun

Gerçekten mi bende 3.5 yıllık evliyim asla kimsenin dediğini yapmadım onu iç bunu iç dediler doktor çünkü ne desem onu yap demişti sakin aktar işine bulaşma dedi

Reactions: Z P
Gerçekten mi bende 3.5 yıllık evliyim asla kimsenin dediğini yapmadım onu iç bunu iç dediler doktor çünkü ne desem onu yap demişti sakin aktar işine bulaşma dedi
Aktardada ot birakmadim icmedigim. Selcuk kayaya gittim bitkisel ilaclara bir kutusuna 500 tl para verdim. Say say bitmez benim hayatim romandan dizi olur

Aktardada ot birakmadim icmedigim. Selcuk kayaya gittim bitkisel ilaclara bir kutusuna 500 tl para verdim. Say say bitmez benim hayatim romandan dizi olur
Ya bazen o bitkiler etki yaparken bazen yan etki yapabiliyor en korktuğum şey bitkiler belki alerjin var dokunacak dikkat et cnm eşim sadece çörek otu yağı kullandı ve değerleri yükseldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…